Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
23. led 2013

@denuskaa Děkuju, Deny, za povzbuzení a za rady...Já se taky myju jedině Lactacydem a teď jsem začala jíst Laktobacílky a promažu Canestenem, snad to zabere...☹Doufám, že má Mudr. pravdu a v otěhotnění to nebrání☹...Jinak já jsem teď neměla moc času, tak jsem nepostřehla nového člena, vy se taky snažíte?🙂

kackaku
23. led 2013

@jarka88 O můžou se při pokusech o mimi? Mudr.mi nějaké napsal, ale říkala jsem si, že je zkusím až po OVU...

jarka88
23. led 2013

@kackaku já si myslím, že uplně v pohodě...můžeš je mít i v těhu 🙂 to je taky jediné co v těhu na mykozy dávaji

denuskaa
23. led 2013

@kackaku Zkus ty čípky, stojej asi 130 Kč nebo tak nějak, prodávaj se volně v lékárně, když máš plodné dny za tři dny tak by se to mohlo do té doby zlepšit, otěhotnění to asi nebrání, ale rozhodně to není uplně příjemný. A nebo taky funguje ale spíš v začátních si tam plácnout na noc bílej jogurt - zní to nechutně, ale mám to vyzkoušený 😀 ale musí být s živou kulturou. A jinak my jsme se také začali snažit, nejdřív jsem čelila tomu, že mi to rodina rozmlouvala, že jsem podle všech moc mladá, ale já už to tak prostě cítím. 🙂 😉

beandy
23. led 2013

@kackaku Zkusila bych ty čípky gyno pevaryl, prodávají i mast. Já to používala když sem měla problémy a taky se mi to hned druhej den spravilo, pak už sem na gyndu nemusela a ani to nijak snažení nenarušilo. Tak by se ti to zlepšilo ještě do ovulace a byla by jsi v klidu. 🙂

hanka1mor
23. led 2013

ahoj holky,muzu se pridat? 🙂 prosimvas,v kolikatym tydnu myslite,ze muze byt miminko videt na ultrazvuku? ja mam pozityvni test,ale nic tam videt neni..posledni ms jsem mela od 11.1. do 14.1..asi je jeste brzy ze? v krvi mam hormonu HCG kolem 400..dekuji 🙂

beandy
23. led 2013

@hanka1mor Ahojky, vítej 🙂 To je určitě ještě brzy, já jsem zítra 5+0tt a doktorka mi řekla ať přijdu až za 3 týdny, že už bude vidět srdíčko. Takže je ještě brzy. A to jsem měla poslední MS 20.12.2012. 🙂

beandy
23. led 2013

@hanka1mor Zadáš délku tvýho cyklu a datum poslední MS, vypočítá ti to v kolikátým týdnu by jsi měla být. http://www.pregnology.com/due-date.php Sedí to přesně 🙂

beandy
23. led 2013

@hanka1mor Podle toho co říkáš, jsi dnes13DC (já měla pozitivní test 12 DC) a byla jsem u doktora 5 dní poté a řekla mi že to je brzy že nic neuvidí. Takže bych určitě min. 14 dní počkala.

hanka1mor
23. led 2013

@beandy me visel pozitivny uz v pondeli..a byla jsem vcera na gynde,mela jsem bolesti a zjistili mi cystu ☹ no a prave dr rikala ze jsem urco tehotna,ale bud je jeste tak maly ze nejde videt,nebo je to mimodelozni tehotenstvi,tak mam prave strach ☹ jsem objednana na pristi utery na kontrolni ultrazvuk a na krev,aby zjistili jak rychle mi stoupa HCG..nemuzu se dockat ☹

beandy
23. led 2013

@hanka1mor Tak držím palce ať to je všechno v pořádku. Myslim si že je ještě plod hrozně malý. Mě doktorka řekla před týdnem že se mi zvětšila děloha, ale stejně tam ještě nic neviděla. To jsem byla 4+0tt.

hanka1mor
23. led 2013

@beandy budu doufat,ze vse bude tak jak ma 🙂 dekuji 🙂 trochu me to uklidnilo 🙂

denuskaa
23. led 2013

@hanka1mor Ahoj, já myslím, že nejdřív je něco vidět až v tom 7 tt + by mělo být slyšet srdíčko. Držím palce ať je prcek tam, kde má být.

hanka1mor
23. led 2013

@denuskaa dekuji,nic jinyho si ani nepreji 🙂 miminko si moc prejem tak doufam,ze bude vse jak ma byt 🙂

michaela_k
23. led 2013

tak holky mrcha dorazila...☹ cyklus přesně 28 dní...tak aspoň se můžeme dál hezky snažit, a spojit krásné s užitečným!!🙂))

janinha
23. led 2013

@kackaku ahojky, já jsem 19DC. Zatím se ani neobjevilo to mezimenstruační krvácení, které jsem tady s Váma řešila. Nevím, zdali pro nás bude tento měsíc vítězný, nějak se na to neupínám 😵 a co ty,co nového?

zuzkazuzu88
23. led 2013

@michaela_k to mě mrzí ale jak říkáš můžete začít znovu 😉

lanyz
23. led 2013

holky ahoj můžu se přidat, mrcha dorazila, ale neustoupila bolest vaječníků a má tvrdý zvětšený břicho, test udělám až zítra, je možný být těhotná

terioza1
23. led 2013

jeeeee... uplne jsem na tuhle diskuzi zaopomnela... psala jsem tu o // na tt a ted? ted mi moje 9ti mesicni laska spinka v posteli .-)))) to je hezky, jak vas tak tady procitam.. v tu dobu, co jste to psaly, jste jeste nevedely co budete mit... .-) t je hezky..

beandy
24. led 2013

Tady je nových holek, čučim. 🙂 Zdravím nově příchozí. 🙂 Já jsem dnes 5+0tt, vim že to je ještě nic moc 😀 Ale ráno mě teda bylo zas tak blbě, že sem to málem hodila na zastávce a pak sem ještě pouštěla paní si sednout, takže 20 minut stát, nic moc.. Nejhorší je, že v tom období kdy ti je hrozně blbě tě nikdo nepustí sednout, protože to na tobě ještě není vidět. 😢 Leda že bych si šla vyřídit kartičku jak mají invalidi do MHD.

beandy
24. led 2013

A co vy holky, jak je u vás? Už budete testit?

hanka1mor
24. led 2013

ahojda holky 🙂 tak jsem si odebrala ranni moc a pritel mi jel pro test 🙂 zkusim jestli mi nejak vyrazne nezesilila carka 🙂 predtim totiz byla takova slaboucka a dr rikala,ze cim vic silnejsi carka,tim vic hormonu HCG,takze kdyz bude poradne silna,tak bude zas vetsi sance,ze je miminko tam kde ma byt 🙂 je to hruza nevedet na cem jsem ☹

jarka88
24. led 2013

dobré poledne holky 🙂 tak dr si vzal včera až do zítřka krásně dovolenou, tak jdu za chvíli k zástupu, já se toho srdíčka nemůžu dočkat...jsem napjatá jak kšandy 🙂

@hanka1mor držím pěstí aby krásně sílila, mě to docela trvalo 🙂)

jarka88
24. led 2013

@beandy přesně vím, jak ti je....už chci ty hnusné nevolnosti mít za sebou ale přijde mi, že to nějak utíká, nedávno j 7sem byla 5+0 a teď už jsem 7+1....no páááni 🙂

beandy
24. led 2013

@jarka88 Budu na tebe myslet, držím palce ať je všechno v pořádku. 🙂 Taky už se kontroly nemůžu dočkat, ale ještě si počkám. Těším se až mi poroste bříško. 🙂

hanka1mor
24. led 2013

ach jo ☹ tak je jeste slabsi nez ta v pondeli ☹ to me tak stve!

@jarka88 muzu se zeptat,kdypak tobe poradne zesilila?

jarka88
24. led 2013

@beandy děkuji těším se a zároveň se hrozně klepu...nj stres :-/ no já ti můžu říct, že já už mám objednané těhu kalhoty...moje už nezapnu ☹

jarka88
24. led 2013

@hanka1mor no první testík jsem dělala 9.1. pak asi o 5 dni později a posledni ted o vikendu a az ted byla uplne sytá 🙂 jukni se mi do alba, tam to uvidis 🙂

beandy
24. led 2013

@jarka88 Nedivim se ti, taky se budu nervovat jestli bude všechno OK. 😖 Fakt? 😀 no já už jsem se taky po nějakých dívala. Ty už máš celou výbavičku doma, co? Nemusíš se nervovat s nakupováním. 🙂

jarka88
24. led 2013

@beandy no jdu hore nějak rychle 😀 no kdybych ji měla doma , tak je to fajn, ale já ji všechnu prodala a darovala 😀 prostě hňup no....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru