Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
5. únor 2013

@lucykote ahojky a víš jistě,že ta ovu nebyla později? 20 dní LF mě přijde hodně dlouhá 😒

zuzkazuzu88
5. únor 2013

@lupmice88 vlítnite na to hnedka 😉 a zítra to můžete pojistit 🙂

lupmice88
5. únor 2013

@zuzkazuzu88 takze ty si myslis ze ovulka byla nebo bude dneska zitra ?

zuzkazuzu88
5. únor 2013

@lupmice88 myslím si,že přijde zítra 🙂 ale tím,že na to dneska skočíte nic nezkazíte 😉 děláš si jen ovu testy nebo i něco navíc třeba BT a tak?

lucykote
5. únor 2013

@zuzkazuzu88 tak na 100% to nevím, ale jsem o tom přesvědčená... tak prostě počkám na MS jestli přijde...

zuzkazuzu88
5. únor 2013

@lucykote myslím si,že proběhla asi později,LF bývá dlouhá většinou 9-16 dní dýl asi ne, jak dlouhé máš cykly?

lupmice88
5. únor 2013

@zuzkazuzu88 jen ovu testy ale zitra si budu merit teplotu

lucykote
5. únor 2013
zuzkazuzu88
5. únor 2013

@lupmice88 je škoda,že neměříš už od začátku cyklu ale to nevadí,tulte se a množte se a třeba to vyjde 😉

zuzkazuzu88
5. únor 2013

@lucykote já mám sama 33 dní a ovulku mívám mezi 21-23DC,ale každá jsme jiná,možná jste se trefili a vyjde to 😉 držím palce a dej vědět 🙂 zatím nad tím moc nepřemýšlej a zkus testík až v den očekávané ms to už by mohlo bt něco vidět 🙂

lucykote
5. únor 2013

@zuzkazuzu88 tak uvidíme, když ne tak na to musím ještě o něco "vědečtěji" 😀 😀 😀

zuzkazuzu88
5. únor 2013

@lucykote já si měřím BT abych zjistila,jestli mám ovu a už mi z toho taky začíná hrabat,měla jsem taky pocit,že už to konečně vyšlo a ms dorazila ale asi jsem si to jen vsugerovala 🙂 mimi je těžká věda 😀

bjoucik.15
5. únor 2013

ahoj holky. co znamená mladé snažilky? já kdysi taky psala do nějakého takového fóra a bylo mi 23. teď je mi skoro 25 a chovám v náručí to nejhezčí co může být 🙂 trvalo nám to necelé 2roky ☹ tak držím pěstičky ať už taky chováte 😀

beandy
6. únor 2013

@bjoucik.15 Ahojky, no mě je 26 a pořád se počítám mezi mladý. 😀 Jé tak to vám trvalo teda dlouho, to máte vymodlený miminko.. 😲

kackaku
6. únor 2013

@lucykote Tak já mám tu luteálku taky delší-15 dní.... 😉

ginich
6. únor 2013

Dobré ráno děvčata. S manželem se o mimi snažíme 4. měsíc. Dle příznaků jsem měla ovulaci jen první měsíc po dobrání HA, 2. a 3. měsíc jsem příznaky neměla, a proto jsem teď zkusila ovu testy. Cyklus mám pravidelný 33dní, dle návodu jsem tedy začala měřit 17. den. Přikládám testy z 17DC, 18DC, 20DC a 21DC. Ve skutečnosti je test z 20DC nejsilnější, ostatní čárky jsou slabší - byla tedy ovulace nebo ne, když ani ta nejsilnější čárka není tak silná jako kontrolní? Testováno ráno, ale +- 2hodiny. Nyní jsem ten 21DC a "příznaky" - hlen 0, citlivost bradavek napůl vsugerovaná a bolesti břicha malé, občas píchnutí. Teď 4 dny cvičím s Jill (takže bolest může být z toho...toš já fakt nevím, co se mnou budu ráda za každý názor, dík

jarka88
6. únor 2013

@lupmice88 ahoj zkusila jsi si ovu test i dnes?

jarka88
6. únor 2013

@ginich dle fotek to moc nepoznám, byla u toho druhého ta testovací stejná jako kontrolní? 🙂

ginich
6. únor 2013

barva nebyla tak sytá, ale čárka byla zřetelná s jasným oraničením

jarka88
6. únor 2013

@ginich no dle těch testů byla ovu den po tom testíku...pak slábnou a on byl nejsilnější 🙂 pokud jsi si jistá, že ovu probíhala v těchto dnech a není možnost, že by ještě byla...jak dlouhé máš cykly a kolikátý den byl dělaný ten testík?

ginich
6. únor 2013

nevím, jestli už nebyla, nebude (začla jsem měřit až jak mi přišly) to bylo od 17 DC, nejsilnější byl z 20DC a cykls mám pravidlený 33dní, takže to by i tak mohlo sedět...

jarka88
6. únor 2013

@ginich to by odpovídalo 🙂 ty ostatní začali hned slábnout, tak bych to viděla na ten 20 DC

bjoucik.15
6. únor 2013

@beandy no vymodleny,ale prislo,kdyz jsem menila praci a kdyz nam zemrela babicka,takze v te dobe naprosto neplanovany. Rekli jsme ze to odlozime 🙂 takze opravdu kdyz to clovek nejmin ceka a nebo vubec neplanuje a nemysli na to, prijde to 🙂 ale urco bycj nemenila,jen to bylo dost tezky... Do prace jsem nastupovala uz tehotna a bohuzel jsem tam nevydrzela do konce zkusebky.nastesti me nevyhodili 🙂 a mala se jmenuje po babicce Marie 🙂

ginich
6. únor 2013

jéžiš, to bych měla radost🙂 jen jsem nevěděla, jestli (ne)musí být testovací čárka stejně silná a že nemám nic moc jiné příznaky, ani ten hlen...

jarka88
6. únor 2013

@ginich no silná by být měla, ale vzhledem k tvým ovu testům to vidím, že asi uplně silná nebude, ono tam stačí to, jak vyčnívá mezi ostatními a je silnější než ten před a ty po....příznaky jako hlen atd. na sobě spozorovat nemusíš, jestli to neděláš už hodně dlouho a své tělo pořádně neznáš 🙂 mě trvalo to poznat třičtvrtě roku a stejně jsem si stále myslela, že ten hlen asi jako jediná nemám 😀 a jestli po mimi toužíte, tak bych teď do ms raději Jill necvičila 🙂 přece jen je to záhul 🙂 držím pěstičky

beandy
6. únor 2013

@jarka88 Ahojky mamko, tak jak ti je? 🙂 Je to lepší, nebo pořád zvracíš? Mě bylo pěkně šoufl včera odpoledne v práci, ale dnes už je to zase dobrý. Jinak opět prospím půl dne co dolezu dom. Kdybych nemusela večer se svou čtyřnohou láskou, tak chrnim do rána. 🙂

jarka88
6. únor 2013

@beandy ahojky 🙂 no se záchodem si teď rozumím asi nejlíp, jen doufám, že to tak už dlouho nebude 😀 včera jsem od doktora dostala nějaké čípky, tak snad zaberou, zatím změnu nevidím.... 😖 a ta únava je šílená, za ní si i docela nadávám, kašlu teď na všechny a raději jsem zalezlá doma a válím se v posteli a hned jak usne malý, tak to zalomím taky 😀 mamka už mě nahání, jestli už nejsem k té posteli přirostlá 🙂

kackaku
6. únor 2013

Ahoj holky, tak dnes 4 dny do MS a test opět nega...Tak já už na to kašlu, protože naštěstí už žádný doma nemám a počkám si za 4 dny na MS 😖

denuskaa
6. únor 2013

@kackaku hlavně si teď nekupuj žádnou další zásobičku 🙂 😉 Já mám mít MS za 7 dní, a vůbec mi to neutíká. 😒

kackaku
6. únor 2013

@denuskaa To se neboj, jsem z toho už celkem na palici....doba mezi ovu a testováním je hrozná. Holt jsem to nevydržela...Třeba příští cyklus.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru