Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
24. led 2013

@jarka88 Jéé to je škoda. 🙂 Tak zase od znova. 😀

jarka88
24. led 2013

@beandy nj teď si tu pěkně nadávám....zatím mi to nějak nedošlo 😀 a nejlepší je , že když to bude holčička tak ani nemám po kom dědit, ted se všude rodí kluci 🙂

kackaku
24. led 2013

@beandy
@jarka88 Zdravím vás holky...Docela mě děsítě s nevolnostma, to je máte opravdu už takhle brzo? Andrejka je teprve 5tt tuším:-O

jarka88
24. led 2013

@kackaku bohužel....já je měla ještě dřív, než mi vyšel test....hold ty nabíhajíci hormony dělají své :/ doufám, že se to sklidní kolem 12tt....ale nějak se tím nenervuj, ptže každá to má jinak, s malým jsem třeba neměla žadné těhu příznaky a bříško mi rostlo až kolem 15tt 😀

hanka1mor
24. led 2013

@jarka88 taky mi zesilila ale az tak po 10 minutach ☹ a na testu pisou ze po 5 minutach se uz nema vysledek pocitat,mam mamatest..

jarka88
24. led 2013

@hanka1mor já bych zrovna tohle neřešila, tyhle proužky vždy ukáží pořádně až se ta barva pořádně rozpije ...a kdy jsi testila naposledy?

jarka88
24. led 2013

@hanka1mor a myslím si, že mít hcg takhle na začátku 400 je dost dobrý, takže ty můžeš být naprosto v klidu 🙂

beandy
24. led 2013

@kackaku Kači mě bylo špatně ještě předtím než sem testila, to sem byla 10 DPO 😝 A byla jsem pondělí, úterý doma jak mi bylo zle. Sem si myslela že mám virózu nebo chřipku. 😀 Tento týden mi bylo špatně ale jen dneska, takže dobrý. 🙂 Aspoň vím že se tam něco děje. 😉

hanka1mor
24. led 2013

@jarka88 prvni byl v pondeli a dnes druhej,zkusim dat foto 🙂

jarka88
24. led 2013

@hanka1mor a co se ti na něm nezdá? 🙂 ten je parádní na to jak jsi krátce 🙂 gratuluji k miminku 🙂

kackaku
24. led 2013

@jarka88 Teda...To čučím docela:-O...Tak to třeba bude holčička 🙂

hanka1mor
24. led 2013

a z dneska

kackaku
24. led 2013

@beandy A to ti bylo zle jakože od žaludku, na zvracení?? 😠 Jejej, to se netěším...

jarka88
24. led 2013

@hanka1mor zkus si koupit jeden v tom plastovém pouzdře a uvidíš jak to bude krásně vidět 🙂

jarka88
24. led 2013

@kackaku Kačí kéééž by 🙂

hanka1mor
24. led 2013

@jarka88 asi jsem je moc vyplasena z toho,ze by to mohlo byt mimodelozni ☹ ten v pouzdre zkusim a uvidim 🙂 dekuji 🙂

jarka88
24. led 2013

@hanka1mor nemáš vůbec zač 🙂 kdyby se jednalo o mimoděložní, tak máš velké bolesti na tom určitém vejcovodu nebo vaječníku a jestli nekrvácíš, tak by to mělo být v pořádku 🙂

beandy
24. led 2013

@jarka88 @hanka1mor Já se ptala doktorky jestli můžu mít mimoděložní a ona mi řekla že můžu. Ale že nevidí důvod, že jsem zdravá a neměla jsem nějakej hlubší zásah do dělohy nebo tak. (konizace prý nevadí). Tak mě trochu uklidnila. Zase si říkám že kdyby to bylo mimo, že by mě třeba bolelo břicho nebo bych krvácela.

beandy
24. led 2013

@kackaku Jo bylo to jak na zvracení, byla jsem hrozně unavená a motala se mě hlava.

hanka1mor
24. led 2013

@jarka88 no oni mi zjistili v utery,ze mam cistu na vajecniku,takze bolesti trochu prave mam ☹ takze oto je to oto horsi,ale asi bych mela vetsi bolesti no,a krev zatim zadna a snad ani nebude 🙂

kackaku
24. led 2013

@jarka88 To víš, že jooo...cítím to 😵

kackaku
24. led 2013

@beandy Jejej...ale za to, aby bylo mimi zdravé, to stojí 😵

jarka88
24. led 2013

@hanka1mor to bude v pořádku 🙂 hlavně se pokus nestresovat 🙂

jarka88
24. led 2013

@kackaku kačí tak jestli budeš cítit správně, tak ti přijedu pak osobně za tvé pocity poděkovat 🙂

kackaku
24. led 2013

@jarka88 To nemusíš 😵 Ale já vždycky měla takový zvláštní šestý smysl nebo jak to napsat...A většinou mě nezklamal.. 😵

hanka1mor
24. led 2013

@jarka88 pockam do uterka jak dopadne ultrazvuk a krev a budu doufat,ze to budu dobry 🙂

jarka88
24. led 2013

@kackaku doufejme, že vyjde 🙂

@hanka1mor určitě bude 🙂

Holky tak já se zatím loučím, jdeme se juknout na to naše štěstíčko 🙂

denuskaa
24. led 2013

Ahoj holky, za jak dlouho přibližně si mám udělat test? Tento týden mám ovulaci, tak kdyby to náhodou vyšlo, tak za jak dlouho by to mohlo být vidět na testu? Jinak jsme si s přítelem včera ze srandy poslali fotky na makemebabies.com a můžete se mi podívat do alba, jaký nám z toho vyšlo děťátko, je to sranda, ale je docela hezkýý 😀 😀

beandy
24. led 2013

@jarka88 Tfuj tfuj tfuj.. 🙂

beandy
24. led 2013

@denuskaa Já jsem testovala 12 DPO (dnů po ovulaci) a vyšel mi pozitivní test ještě 3 dny před další MS která už nedorazila. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru