Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
12. únor 2013

@lupmice88 jj....pokud ti teplotka teda od středy roste tak neházej flintu do žita 😉

beandy
13. únor 2013

Držím palce holky ať vám to vyjde a další se k nám brzy přidají. 😲

beandy
13. únor 2013

@jarka88 A co ty Jari, jak ti je? Já si včera koupila ty zázvorový lízátka a sem z nich nadšená, včera mě konečně bylo večer dobře. Kdy jdeš na kontrolu a jak bylo naposledy miminko velké?

beandy
13. únor 2013

Holky mrkněte sem na ukázky grafů holek, které potom otěhotněly.
http://www.womenzone.cz/poradna/ukazky-grafu

denuskaa
13. únor 2013

Já jsem se včera dozvěděla, že podle čínského kalendáře otěhotním 6.3. a bude to kluk 😀

darazv
13. únor 2013

@denuskaa a to sa kde dá zistit prosim ta? 🙂

denuskaa
13. únor 2013

@darazv http://www.patentnimedicina.cz/pm/kalendar.php Zadej si tam datum narození 🙂

darazv
13. únor 2013

@denuskaa tak mne vyslo 3.3 kluk 🙂 to mam chapat ze v ten den mam o 12.45hod mat sex?

denuskaa
13. únor 2013

@darazv přesně tak 😀 ale moc bych tomu nevěřila i když jsem četla diskuze, kde ženský píšou že jim to vyšlo 🙂

darazv
13. únor 2013

@denuskaa vsak jasné 🙂 len žena co sa snazi otehotnet tak skúša aj nemožné 😀 mne to aj tak nevychadza pretože vtedy budem 8DC a ja mávam ovulku cca 16DC...

denuskaa
13. únor 2013

@darazv no mě to taky nevychází, já budu 24DC to si myslím že už bude dááávno po ovulce 😉

lucykote
13. únor 2013

@denuskaa tak mě vyšlo toto: 03.03.2013 16:01 -- syn tak uvidíme 😀 😀 😀

zuzkazuzu88
14. únor 2013

@lupmice88 ahojky tak jak jsi na tom dneska? 🙂

jarka88
14. únor 2013

ahoj holky, tak vám představuji mého malinkého budulínka/ budulínčici 🙂
@beandy ahojky na kontrole jsem byla dnes a mimi roste víc než má 🙂 dle utz už jsme 8+5 a přesně před 2 týdny jsme byly 6+1 🙂 no mě zabírají léky, co mi dr. dal lízátka teda moc ne 🙂 a v úterý pro průkajdu 🙂 jupíííí

jarka88
14. únor 2013
lucykote
14. únor 2013

@jarka tak to gratuluji a převeliká závist! 😝 😵 já chci takýýýý

jarka88
14. únor 2013

@lucykote děkuji 🙂 taky budeš mít, uvidíš 🙂

jarka88
14. únor 2013

@denuskaa
@lucykote
@darazv holky tak mě to dle toho opravdu vyšlo na ovu 23.12. a mám mít holčičku 🙂 no snad to vyjde 🙂

lucykote
14. únor 2013

@jarka88 uvidíme, už jsem si konečně uvědomila že se na to nesmím tolik upínat (neměla jsem práci a tak jsem měla hromadu času přemýšlet a upínat se jen na dítě, no zadařilo se a mám práci, a tak nemám čas myslet na dítě 🙂 tak se třeba i brzy povede malá fazolka 🙂 😵 )

jarka88
14. únor 2013

@lucykote no ono to chce na to nemyslet 🙂 já když jsem moc chtěla tak to za boha nešlo a jakmile jsem nad tím nepřemýšlela, tak se hned zadařilo 🙂

zuzkazuzu88
14. únor 2013

@jarka88 no páni to už je drobeček 🙂 krásně rostete 🙂

lupmice88
14. únor 2013

@zuzkazuzu88 ani mi nemluv teplota 2dny po sobě 36.6 :(

jarka88
14. únor 2013

@zuzkazuzu88 děkujeme 🙂

beandy
15. únor 2013

@jarka88 No nádhera, moc gratuluju! 🙂 A kolik prdelka měří? Škoda že je to trochu rozmazané, není to na UTZ vidět..

jarka88
15. únor 2013

@beandy měří 20,5 mm 🙂 no tel se se mnou v tomhle neshoduje a prostě mi fotky rozmazává :/ už ať mám svůj z opravny zpět 😀

beandy
15. únor 2013

@denuskaa
Mě vyšlo tohle: 11.01.2013 0:01 -- syn. Podle toho že mi MUDr. řekla že sem otěhotněla později by to sedělo.. 😀 Ale necítím se na chlapečka, myslim si že budu mít holku.. 🙂

beandy
15. únor 2013

@jarka88 Tak to už macek oproti tomu mýmu prckovi. 😀 Můj je podle UTZ velkej 0,8mm ale nevim co si mám pod tím představit.. jako že nemá ještě ani milimetr? 😀

jarka88
15. únor 2013

@beandy no podle me to je asi blbe napsané, spíš myslela, že má 8 mm 😀 tohle je až moc malinké 🙂 v kolikátém jsi tt dle utz?

denuskaa
15. únor 2013

@beandy Nooo tak na tom možná něco bude 🙂 Mě vychází chlapeček a přítel by si tak přál holčičku, ale ta nám vychází až na duben 😀 Jinak já jsem včera dostala parádní depku z toho, jak mi příjde že v dnešní době je mít dítě hrozně finančně náročné a opět jsem balancovala nad tím jestli ještě třeba rok nepočkat, ale nevydržela bych to, to je mi jasný. Jen mě štve, že prostě přítel je rozvedený a tudíž má závazky a neplatí jen alimenty, vždycky si představím o kolik bude naše společné dítě ochuzené a mám chuť tohle všechno ještě oddálit. Pak mě to samozřejmě zase přejde s tím, že se to vždycky nějak udělá, ale štve mě to ... chci se mít s dítětem líp než jen normálně.

beandy
15. únor 2013

@jarka88 Já si taky myslim že se spletla 🙂 Protože podle UTZ tomu tak odpovídá že má 8mm. 🙂 Dnes jsem 6+5 po tom co mi v pondělí řekla že odpovídá 6+1.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru