Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
26. led 2013

@zuzkazuzu88 Držím palce, to by byla paráda. 😀 Mě se taky motala hlava, možná to máš z těhu. 😉

jarka88
26. led 2013

@beandy ahojky, tak jak se cítíš? nevolnosti se stále drží? já jsem se nějak rozjedla...:/ to zase pujdou kila nahoru 😀

beandy
26. led 2013

@jarka88 Ahojky, u mě dobrý, špatně mi teď moc nebývá. Myslím si že to teprve začne. Zato víc jim a jsem nafouklá. 🙂 Si budu muset koupit Noball proti nadýmání. Myslím si že to je z toho jak sem teď změnila stravování. Jinak to je dobrý. 🙂 co ty? Jak ti je?

jarka88
26. led 2013

@beandy no tak já už přišla na to jaká jídla můžu a jaká teda vůbec 😀 tak hodně jím, mám had snad každou chvilku a jdu docela nahoru s váhou, dnes jsem si objednala už i kalhoty, ptže s těma mýma už mám opravdu probém :/ na to, že jsem 7+3 tak je to docela mazec, mám strach kam kdyžtak porostu 😀

beandy
26. led 2013

@jarka88 No nekecej... 😀 To bude možná prcek cvalda, podle fotky máš už velkej pupík. 🙂 Já teda taky víc jim, ale snažím se to hlídat ať nejsem jak velryba. 😀 Ale taky už se po něčem začínám koukat protože mě za chvilu budou gatě malý a nechci pak něco shánět na poslední chvilu.

jarka88
26. led 2013

@beandy tak mě by nevadilo nabrat, kdyby to pak šlo dou jako s Robinkem, to jsem šla z porodnice se stejnou váhou jako před otěhotněním 🙂 a to jsem v těhu nabrala 18 kg 😀

janinha
26. led 2013

@kackaku určitě dám vědět. Já jsem dneska 22DC. Včera mi bylo špatně a chtělo se mi zvracet,ale zatím too vždy přejde a nevracím. 😅 A jak se máš ty a kolik jsi DC?

zuzkazuzu88
26. led 2013

ahojky holky tak já dneska zase naměřěno stejně 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 ......no a hlava se mi dřív taky motávala mám nižžší tlak,ale tohle je teda trošku moc i na mě 🙂 ležím v posteli a čtu si a mám pocit,že jedu autem nebo tak něco,no a zamotám se vždycky když vstanu,to jsm dřív měla jen po ránu nebo když jsem se hodně prudce zvedla,ale teď to mám pořád..nevím co to 🙂 a co vy holky jakpak je?

zuzkazuzu88
26. led 2013

@jarka88 máš nádherný bříško 😉 už se na něj taky těším 🙂

zuzkazuzu88
26. led 2013

@beandy doufejme,že je 🙂

zuzkazuzu88
26. led 2013

@kackaku ahojky Kačko jsem 31DC a 10DPO...už mi tu ff píše,že pokud bych byla těhu tak už by mi to test na 33,5% ukázal....ale vydržímaž do té středy pokud ms nepřijde

hanka1mor
26. led 2013

ahojky holky 🙂 tak jakpak se mate? ja uz se nemohu dockat uterka 🙂 uz chci vedet na cem jsem..bolej me prsa a objevilo se spineni,ne moc,ale stejne mam trochu strach ☹ ..myslite,ze je to takhle na zacatku normalni nebo je neco spatne? ☹

zuzkazuzu88
26. led 2013

@hanka1mor ahojky...pokud by jsi v této době měla dostat normálně ms tak si myslím,že to bude ono,tělo si ještě neuvědomilo,že je něco jinak 🙂 ale pokud by to bylo horší tak zavolej dr pro jistotu

hanka1mor
26. led 2013

@zuzkazuzu88 praveze ms bych normalne mela dostat az za 14 dni ☹ trochu me to znepokojilo,ale zatim to je opravdu jen slabounky,tak snad to nic nebude ☹

zuzkazuzu88
26. led 2013

@hanka1mor pokud to bude horší tak si raději zavolej dr 😒

hanka1mor
26. led 2013

@zuzkazuzu88 asi radsi jo...dekuji 🙂

zuzkazuzu88
26. led 2013

@hanka1mor no nemáš zač moc jsem ti neporadila 🙂 ...jen mě teď napadlo jestli to není spíš ta spožděná ms ale uvidíš co ti řekne doktor

janinha
26. led 2013

@zuzkazuzu88 juuu,to bude určo mimísek 🙂 snad ti to vyšlo 🙂 já mám teď noční a bolí mě vaječníky.. mám to v ůterý dostat,uvidíme,mám jít v ůterý na gyndu 😵

jarka88
26. led 2013

@zuzkazuzu88 ahoj děkuji, taky budeš mít 🙂

zuzkazuzu88
26. led 2013

@janinha doufejme,že bude 🙂 nemůžeme se doma dočkat 🙂 tak uvidíš jestli přijde mrcha,budu s tebou doufat,že nedorazí 😉

janinha
27. led 2013

@zuzkazuzu88 taky ti přeji,aby mrcha nedorazila 😵 to by bylo uplně super 🙂

zuzkazuzu88
27. led 2013

@janinha moc děkuju 🙂 já ti to taky moc přeju 😉

zuzkazuzu88
27. led 2013

@beandy
@kackaku
@jarka88
@janinha ahojky kočky jakpak je? já dneska takto 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3...do... to takto půjde dál 🙂

zuzkazuzu88
27. led 2013

musím poslat odkaz znovu nedala jsem tam mezeru 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

jarka88
27. led 2013

@zuzkazuzu88 zuzí nahoď ho sem znovu 🙂 nejde, ptže v tom máš to doufejme 😀

jarka88
27. led 2013

@zuzkazuzu88 udělala jsi dřív 🙂 krásná teplota 🙂 a to už jsi 11 DPO...jinak já nějak nic..vše stejné

zuzkazuzu88
27. led 2013

@jarka88 doufám,že to nespadne dolů,už jsemse bála,že bude dneska dole,protože minulý cyklus jsem měla LF jen 10 dní tak uvidíme 🙂 ....ještě ti bývá špatně? nebo ž je to lepší a začínáš baštit? 🙂

jarka88
27. led 2013

@zuzkazuzu88 no tak vidíš, to je skvělé 🙂 no špatně mi býva, ale přišla jsem na jídlo, které asi mimískovi chutná a nechá si to 😀 takže aspoň, že tak a začínám jít taky pěkně nahoru 🙂

zuzkazuzu88
27. led 2013

@jarka88 no vidíš to 🙂 to už takhle nazačátku leze váha nahoru? ne,že by mi to vadilo,já bych to spíš potřebovala ale koukám,že to jde tak rychle 😕

jarka88
27. led 2013

@zuzkazuzu88 já vždy v prvním trimestru nabrala tak 4 kg 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru