Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

tinusss
28. led 2013

Pardon..o radu:D

jarka88
28. led 2013

@tinusss máš ještě docela dost dní do MS takže test ti neukáže a kolik dní ti trvá cyklus?

tinusss
28. led 2013

Jak kdy..někdy ..5 až 7 dni Pořád se mi chce curat, což u mě nebývá zvykem! Povamě v podbřišku, tak nevím.:(

jarka88
28. led 2013

@tinusss a kdy jsi měla poslední ms?

tinusss
28. led 2013

6.1.

jarka88
28. led 2013

@tinusss to máš docela dlouhé cykly...no je možné, že se mimi zahnizďuje, když spiníš a máš nějaké přiznaky, krom častého chození na wc? a nebo není možné, že by teď probíhala ovu, když máš tak dlouhý cyklus?

kackaku
28. led 2013

@jarka88
@beandy Holky, tak ty vaše příznaky opravdu svědčí o tom, že v bříšku někdo bydlí🙂..A Jaruš na čtvrtek budu držet palce! Já jsem nějakých 17 DC, nevím jestli je po ovu, netestila jsem tentokrát, ale pokud by byla jako v minulých měsích, tak proběhla 15 DC. Chci tomu nechat volný průběh. Přítel od dnešního rána zvrací a má asi nějakou virozu, takže snažení už nebude..Ale snad už to není třeba...

hanka1mor
28. led 2013

ahoj holky,tak to semnou vypada blede,dnes jsem byla u dr kuli tomu spineni,tak mi delal rovnou kontrolni ultrazvuk a bral krev,v deloze nic nevidel,a mimo delohu zatim taky nic..jenze mi Hcg kleslo a to na 78 ☹ jsem uplne vyrizena ☹

tinusss
28. led 2013

@jarka88 mám, hlavně od té doby co neberu HA.. Je to možné, protože jeste nedávno jsem na WC nemusela půl dne a teď chodím pořád a to toho ani moc vypít nemusím. Jinak jsem si všimla, že mi začaly smrdět cigarety. Nekourím pravidelně, ale včera jsem si dala s přítelem a musela jsem ji v polovině vyhodit. Pak jsem nějaká často unavená, ale to připisuju tomu počasí 😎

beandy
28. led 2013

@hanka1mor A objednal tě na další kontrolu? Kdy budeš mít výsledky? 😒

jarka88
28. led 2013

@hanka1mor a kolik už jsi měla hcg?

jarka88
28. led 2013

@kackaku děkuji, no jsem z toho už nervózní...tobě taky držím pěstičky, aby se teď zadařilo 🙂

jarka88
28. led 2013

@tinusss a náhodou nevíš, kdy tak byla ovulace? no já bych u tebe testila tak za týden, dřív to asi nemá smysl, to se stejně nic neukáže, tak držím pěstičky, aby tam ty // byly 🙂

hanka1mor
28. led 2013

@beandy dalsi kontrolu mam za tyden
@jarka88 mela jsem pred tydnem 398,a ten tohle ☹

tinusss
28. led 2013

@jarka88 to vážně nevím. Ovu testy si nedělám. Testit budu nějak toho 5.tak snad to dopadne.. Děkuji a tobě přeji at mimo hezky roste 🙂

jarka88
28. led 2013

@hanka1mor a nepřečetl třeba jen špatně číslo? to je mi hrozně líto...:( no budu držet pěstičky, aby se to kdyžtak srovnalo.....

jarka88
28. led 2013

@hanka1mor poslala jsem srdíčko pro štěstí, snad bude k něčemu .....

jarka88
28. led 2013

@tinusss tak pak napiš, jak jsi dopadla 🙂 děkuji...snad se umoudří a bude růst 🙂

tinusss
28. led 2013

@jarka88 napíšu. Neboj, jedné známé řekli že je 6 tt, po další prohlídce že je moc malé podle ms no a teď má zdravého chlapečka. Všechno bude fajn

hanka1mor
28. led 2013

@jarka88 dekuji 🙂 byla bych nesmirne rada kdyby to jeste dopadlo,ale bohuzel to uz moc priznive nevipada ☹

zuzkazuzu88
28. led 2013

ahojky holky vy ste nedočkavější víc než já pomalu 😀 😀 ...jj byla jsem v práci,dneska nám trošku teplota klesla a pobolíval mě v práci celej podbřišek tak jsem lítala na záchod,že jsem to dostala no a ono nic zatím 🙂 tady mám graf http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

zuzkazuzu88
28. led 2013

hm tak je úplně sněhobílo ☹

janinha
28. led 2013

@kackaku Ahojky Kačítko,já jdu až zítra večer,hned písnu neboj 🙂 Už mě píchá ve vaječnících, myslím si,že mrcha příjde ☹

beandy
28. led 2013

Holky tak dnes jsem tak tak stihla dojet domů, abych se nepos*... 😖 Zítra povalim k doktorce jestli to není virový (napadlo mě to kuře) 😕, jinak se zblázním. Měla jsem v autobuse takový křeče v břichu, že sem fakt myslela že rodim nebo že se mi spustí MS. Nevíte jestli bez doporučení lékaře můžu jíst v těhotenství nějaký prášky proti průjmu? ☹

jarka88
28. led 2013

@beandy můžeš, stačí sjet do lékárny a oni ti doporučí 🙂

jarka88
28. led 2013

@zuzkazuzu88 ještě vydrž 🙂 třeba se ještě ukáže 🙂

zuzkazuzu88
28. led 2013

@jarka88 je to sice divný,ale já mám prostě pocit,že tam mimis je,takovej vnitřní 😀 ale asi je to jen výplod v mé hlavě 😒

jarka88
28. led 2013

@zuzkazuzu88 no jestli máš opravdu takový pocit, tak to tak většinou je...já se třeba teď nad prvním neg. zastavila a řekla jsem, že to není možný, že tam prostě je 😀 že to vím...

zuzkazuzu88
28. led 2013

@jarka88 mám přesně toto 🙂 ...no každopádně pokud ms nepřijde tak udělám test asi až v pátek 😒

jarka88
28. led 2013

@zuzkazuzu88 no to už by se to mělo určitě ukázat 🙂 tak držím pěstičky 🙂)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru