Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
15. únor 2013

@beandy takže jste taky mladší než dle PM 🙂 no 8 mm odpovídá 7tt ...ten 1 mm by byl možná ve 4tt 😀 doktorka v tom měla jakýsi hokej 😀

beandy
15. únor 2013

@jarka88 Že jo? 🙂 Tak nejsem úplnej Lojza. 😀

jarka88
15. únor 2013

@beandy no to nejsi 🙂 hlavně když jsem viděla foto utz a tam je ta délka měření určitě větší než 1 mm 😀 možná měla blbě nstavený utz 🙂

zuzkazuzu88
15. únor 2013

@lupmice88 pořád se držíš nahoře to je fajn 😉

zuzkazuzu88
15. únor 2013

@beandy určo to spletla 😀 samotné vajíčko je viditelné okem 🙂

lupmice88
15. únor 2013

@zuzkazuzu88 Ahojky prdelko ani mi nemluv Dneska sice stoupla na 36.7 ale test negativní

zuzkazuzu88
16. únor 2013

@lupmice88 ahojky no krásně stoupáš 🙂 u některých ženských to ukáže až později pozitivně 😉 a kolik jsi DPO?

lupmice88
16. únor 2013

@zuzkazuzu88 Ahojky Tak teplota stejná Dneska 10 DPO a co ty?

zuzkazuzu88
16. únor 2013

@lupmice88 tak zkusíš testík ještě za 2 nebo 3 dny a to už by možná mohlo být něco vidět 😉 9DPO je ještě hodně brzo 🙂 mě dneska spadla teplotka tak už nevím ale myslím si,že podle bolesti v podbřišku co byla ve středu bych mohla být 3DPO uvidíme 🙂

lupmice88
16. únor 2013

@zuzkazuzu88 a zkoušeli jste to tedy kdy? 🙂

zuzkazuzu88
16. únor 2013

@lupmice88 kolem toho dne to máme pojištěný 😀 ,jinak se snažíme většinou každej druhej den,je jedno jestli je ovu nebo ne,to by bylo aby z toho nic nebylo 🙂

lupmice88
16. únor 2013

@zuzkazuzu88 zuzi jsi tu

ivanatl
16. únor 2013

@zuzkazuzu88 Já myslím, že podle grafu u tebe ovulace ještě neproběhla. Takže určitě radím se snažit dál 🙂

lupmice88
16. únor 2013

já se pridavam ,me totiz taky podle grafu prijde ze jeste neprobehla :(

zuzkazuzu88
16. únor 2013

@ivanatl
@lupmice88 uvidíme zítra podle teploty 😒 ale podle bolesti to možná bylo...každopádně se snažit budeme dokud teplota trošku nevylítne 🙂

zuzkazuzu88
17. únor 2013

ahojky děvčata tak jak dneska? koukám,že se nám to tu celkem rozprchlo 😒

janinha
17. únor 2013

Ahojky holky moje zlaté. Jak se máte, co nového? Jak jste na tom? Dlouho jsem tady nebyla. Byli jsme na těch horách a po horách jsem nastupovala na jiné oddělení v nemocnici, tak jsem stále v práci a unavená z toho 🙂 spím jak budulínek. Dneska jsem se vyspala po noční a měla jsem udělanou polívečku, francouzské brambory a v troubě se pekla bábovka 🙂 to je hodný manža 🙂

beandy
18. únor 2013

Ahoj holky, tak kdy budete kdo testovat? 🙂 Já už v tom mám bordel jak to která máte. 😀
@kackaku Dlouho jsi tu nebyla beruško, copak děláš jak se máš?

beandy
18. únor 2013

@jarka88 A co ty beruško, jak to zvládáte? Je ti líp? Mě bylo o víkendu dobře, akorát v neděli se mě odpoledne udělalo tak zle, že sem myslela že poblinkám celej Lidl když sme tam byli. No už je zase dobře. 🙂 Kdypak jdeš na kontrolu? Já jdu 1.3. a už se těším. 🙂

janinha
18. únor 2013

@beandy ahojky, já testovat nebudu, počkám na MS. od včerejška mě bolí hrozně bradavky 🤐 😅 a dle reakce těla si myslím, že mám ovulku. Mám trošinku výtok zase takový hnědý. A co ty? Co nového 🙂

beandy
18. únor 2013

@janinha Tak to aby jste na to hupsli, ať máte zaděláno. 😎 Jinak u mě nového nic, občas mě pne břicho ale to je jak se roztahuje děloha..

janinha
18. únor 2013

@beandy to je asi nepříjemné,ale mimísek si dělá domeček 🙂 však mi na to hupsáme,ale moc se nevidíme, tak to není tak jednoducé 🙂 a jak se těšíš? já snad ani nevím zdali vím, že jsi těhu 🙂

jarka88
18. únor 2013

@beandy ahojky 🙂 no mě je zle vždy když přestane působit prášek 😀 takže se vždy snažím co nejvíc nacpat, abych už nehubla... 😅 jinak už mám pocit, jako by mě někdo násilím nafukoval 😀 je to vždy zvláštní pocit, než si na to člověk zvykne 🙂 no zítra si jdu pro průkazku a rovnou se dozvím, kdy KO a budu se objednávat na screening 🙂

jarka88
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 ahojky, dle grafu to vidím rozmezí 17 DC - 19 DC, zůstala ti teplotka už nahoře? jestli jo tak ti ji určitě ff dá na ten 19 DC....

beandy
18. únor 2013

@janinha No to nevím jestli to víš. 😀 Měla jsem být v 9. týdnu, ale podlu MUDr. jsem otěhotněla o týden později než podle MS, takže jsem teď v 8. Těším se moc 🙂 i když mi to zatím moc nedochází. Hlavně se těším až mě bude dobře. 🙂

beandy
18. únor 2013

@jarka88 Jůůůů ty už budeš mít průkazku, to ti závidím. 😀 A co ti MUDr. napsala za prášky? Já se snažim jíst malý porce a častěji, ale vždycky ta chuť na to jídlo není když je zle. ☹

jarka88
18. únor 2013

napsal mi pyridoxin... jj těším se na ní jak malá 😀 taky se jí dočkáš 🙂 no uvidím, co mi zítra řekne na váhu, zhubla jsem 4 kg už ve čtvrtek mě chtěl poslat do nemocnice na infuze, ale ukecala jsem ho, ať to ještě zkusíme s těmi prášky, už jen kvůli malému...

beandy
18. únor 2013

@jarka88 Jéžiš, ty už snad nejseš ani vidět.. podle fotek jsi už tak hubená, natož ještě teď.. 😒 Já bych teda chtěla zhubnout třeba 2 kila než hodně naberu, ale to se mi nepovede. Nezvracím, jen mi je na zvracení a špatně že lezu po zdi. Ale zas když to slyším od tebe jak rychle hubneš, tak ještě že takový problémy nemám. 😒 Já se taky na ní těším jak kdybych měla dostat občanku. 😀

beandy
18. únor 2013

@jarka88 A kolik jsi dnes přesně tt?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru