Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

janinha
29. led 2013

@kackaku Přesně tak brouku, takže až budu příště vědět, že je tento výtok, skočím na muže 😀 jsem ráda, že jsem okej. Jsi skvělá,že si pamatuješ, že jsem řekla,ať jsme na vánoce už 3 🙂

kackaku
29. led 2013

@janinha Nějak mi to utkvělo v paměti...já na vás-moje holky koníkovky-myslím docela často 😵 To ej uplně super, že se ti ta ovulka projevuje tak, jak se projevuje...🙂Poznáš jí...To já ji bohužel nepoznám☹

janinha
29. led 2013

@kackaku já nevěděla,že to je ovu,myslela jsem si to,ale spíš jsem měla pocit,že je něco špatně. Já na Vás taky myslím stále,ale mám toho tak moc, že si nepamatuji tolik věcí ☹ Ale byla jsem špatná z toho,jak ses dlouho neozývala,já ti psala uplně dlouhý vzkaz tady a ty nic a nic a nic ☹ tak jsem ráda, že jsi zpět 🙂 Jsme tady fajn holky, nehádáme se a vše spolu probíráme. Když někdy čtu ty statusy holek, fakt se divím 🤐 ale aspoň víš,kdy máš ovulku ne? podle testů.

kackaku
29. led 2013

@janinha Vidíš, o tom dlouhém vzkazu ani nevím..Já tu dýl nebyla a když jsem přišla, bylo tu strašně moc příspěvků, tak jsem ten od tebe asi přehlídla☹ Bylo toho nějak moc v poslední době, víš...celkově mám teď náladu tak na ležení v posteli a čtení si, ta zima je už dlouhá 😠 A taky jsme se s přítelem teď docela hádali...No, prostě nic moc...Uplně tě obdivuju v té tvojí aktivitě 😀 To máš pravdu, některé holky se tu štěkají a hádají...Já nechápu proč, já si sem chodím odpočinout 😕 Jinak ovulku jsem tento měsíc netestila, nemám na to nervíky, tento cyklus to celkově moc neřeším...Pprožívám to tak nějak uvolněně. Ale je mi teď nějak špatně od žaludku a mám dost nízký tlak, tak mě těhu napadlo, ale ovulku jsem měla teoreticky někdy před 3-4 dny, takže by se to určo ještě neprojevilo 😒

janinha
29. led 2013

@kackaku Tak ho někde najdi a přečti si ho, psala jsem ti, do jakého jsem se zamilovala kočárku 🙂 To se ti ani nedivím, mám uplně ten samý pocit, nejraději někam zalézt a s nikým nemluvit.. ono být aktivní je fajn,ale už mě to zmáhá,mám toho opravdu hodně,víš,já budu ta akční maminka,ale děti pro mě budou priorita, jen vím, že budu muset něco dělat,abych se nezbláznila. 🙂 Děti miluji, proto jsem taky dětská sestra 🙂 Jsem ráda, že jsi to přestala řešit a třeba právě proto jsi teď těhu 😵

janinha
29. led 2013

@kackaku a s chlapem už dobrý?

beandy
30. led 2013

Dobré ráno holky, tady se toho zase děje.. 😅
@denuskaa Potichounku ti gratuluji, taky ducha vidím. 😉 Tak ať ti sílí a všechno je v pořádku. 🙂
@zuzkazuzu88 Moc mě to mrzí. 😢 Příští cyklus už určitě nedojde mrcha červená! 😠
@janinha Tak to je fajn že to nakonec nic není, že je to ovu. 😀 Já to podle výtoku vůbec nepoznala, testovala jsem podle testů a bazální teploty.
@kackaku Jsem na tebe moc zvědavá, hned jak se ti bude něco divnýho dít, tak dej vědět (bolest prsou nebo něco neobvyklýho) 😀 Tentokrát to vyjde! 🙂
@jarka88 A co u tebe? Je ti pořád špatně? Držím moc palce ať ti to zítra vyjde dobře. Jsem nervózní za tebe.

beandy
30. led 2013

Jinak já se tu taky hrozně odreaguju, tím že se už trochu známe to je hrozně fajn si s váma povídat. 🙂

jarka88
30. led 2013

@beandy ahoj jdu tam už dnes v 1, už to nemůžu vydržet, tak ať vím, na čem jsme....ale nervy začínají pracovat dobře a ano špatně mi je snad ještě víc, chvíli to je dobrý a chvíli jsem jak kdybych měla v žaludku šutry a nic nemůžu sníst :/ a co ty?

beandy
30. led 2013

@jarka88 Mě se nic neděje, je mi dobře, akorát jsem hrozně unavená. Tak právě nevim jestli je to dobře že mi nic není.. 😖 Budu na tebe myslet, držím palce!

jarka88
30. led 2013

@beandy je to dobře 🙂 s robčou mi taky nic nebylo 🙂 děkuji

beandy
30. led 2013

@jarka88 Tak pak dej vědět. 🙂 No doufám že to je dobře.. už chci jít na kontrolu.

kackaku
30. led 2013

@janinha Já jsem asi slepoň Jani, ale nemůžu to najít 😖 No, to nevadí. Právě, říkám si, aby tě to nezmohlo jednou. Moje mamka je taky taková jako ty a teď leží už několik dní s těžkou chřipkou... ☹ No uvidíme, čím víc DC jsem, tím víc na to začnám zase myslet 🙄 a tím víc začínám být zase pesimista 😀 Ale ne, třeba to vyšlo 😀 Už tahle věta je úspěch 😀 Jinak s chlapem už celkem dobrý. My jsme oba lvi a to je někdy moc. Každý z nás má pravdu a dokážeme si tu naši pravdu obhajovat dlouho, akorát chlap má tohle tak tisíckrát víc než já:-/ A bohužel ty naše lví povahy se dost tlučou:-/

kackaku
30. led 2013

@beandy Neboj neboj, dám vědět. Jaké ty jsi měla Andy příznaky? Čím víc DC jsem, tím víc na to myslím a tím víc jsem zase pesimista 😀 😀

kackaku
30. led 2013

@jarka88 Držím palce!!!

janinha
30. led 2013

@beandy dobré ránečko, tady se stále něco děje 🙂 a co nového u tebe? 🙂

beandy
30. led 2013

@kackaku Já jsem neměla vyloženě těhotenský příznaky, byla jsem trochu víc unavená než normálně a dělalo se mi špatně, v obchodě sem málem omdlela. Ale že by mě bolely prsa nebo něco, tak to ne. 🙂 No a druhej den sem testila a test už jste tu viděly. 🙂
@janinha U mě nového vcelku nic, je mi dobře až se toho děsim. Jen bych chrápala od rána do večera. 😀

janinha
30. led 2013

@kackaku to nevadí, třeba to pak najdeš 🙂 bylo to v té době,jak ses odmlčela 😎 je mi uplně jasné, že to nejde na to vůbec nemyslet. I já na to už myslím víc a víc. Včera jsem se dozvěděla, že mám těhotnou kolegyni v práci, takže další v mém okolí 😵 třeba to vyšlo, počkej na MS a uvidíš, ono stresovat se moc nepomáhá,ale vím, že to nejde 🙂 co budeš dneska dělat? Ještě k těm vašim znamením, nojo, dva lvíčci spolu - je mi to uplně jasné 🙂

janinha
30. led 2013

@beandy já taky já taky, jen bych spala a nic nedělala, jako nějaká jarní únava nebo co 😀

kackaku
30. led 2013

@janinha Kolikáty měsíc už tomu necháváte volný průběh, Jani? Jj, počkám si na MS, ono nic jiného nezbyde. 😀 Za 11 dní by (ne)měla dorazit🙂..Já teda doufám, že jsme neprošvihli tu ovuli, poslední tulení bylo myslim nějakých 16 DC-teď byl přítel nemocný. Dneska jdu jako každý den od 4 do práce☹ A ty? Copak budeš dělat???🙂

kackaku
30. led 2013

@beandy
@janinha To já mám taky holky, nevím co to je🙂

zuzkazuzu88
30. led 2013

ahojky holky děkuju za podporu 😉 dneska mě to dost vzalo,jsem jakási přešlá a jsem na toho svýho hnusná a to nechci ☹ padá na mě depka a chce se mi brečet 😢

beandy
30. led 2013

@zuzkazuzu88 Taky sem byla špatná, neboj vyjde to hned příští měsíc. Podívej na mě jak sem stresovala. Otěhotněla jsem z milování na Silvestra, myslím si že pomohlo že jsem na to tak nemyslela. 🙂

beandy
30. led 2013

@jarka88 Jari tak co? Jak to dopadlo?

jarka88
30. led 2013

@beandy báječně 🙂 miminko vyrostlo o týden a dva dny 🙂 takžel dle ms jsme 8+0 a dle utz 6+2, takže paráda. srdíčko bylo slabě slyšet, ale bylo 🙂 a termín se nám zatím protáhl na 24.9. ale to prý ve 12 tt určitě stáhne na toho 12.9., to se prý dorovnává 🙂

beandy
30. led 2013

@jarka88 To je skvělý! Moc gratuluju! 😀 Vidíš to jak hezky roste. 🙂 😉

jarka88
30. led 2013

@beandy no ani nevíš, jak se mi ulevilo 🙂 a za 14 dní zase na KO a dostaneme průkazku 🙂

beandy
30. led 2013

Asi vím jak se ti ulevilo. 😉 Mám z toho taky nervy, nevím jestli roste nebo ne. 😢

beandy
30. led 2013

@jarka88 A brala ti krev?

jarka88
30. led 2013

@beandy a kdy jdeš ty? nn nebral, prý je to zbytečné, že je vidět, že rosteme, když vyrostl ještě o dva dny víc 🙂 ale zítra jdu na krev ohledně HIV a takových kravin 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru