Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

lupmice88
10. únor 2013

lupmice88 Ahojky můžete mi poradit Jestli existuje nějaký test ktery určitý těhotenství třeba uz 10 DPO?

janinkafo
10. únor 2013

@lupmice88 Testy citlivost 10 už můžou ukázat ducha takhle brzo. Mě takhle brzo ducha ukázal mamatest.

kackaku
10. únor 2013

Ahoj holky, tak já jsem dnes 2 DC, včera MS přišla 29 DC a do večera se rozjela neskutečným způsobem. Proč já vždycky tak moc trpím? 😖 Hrozná bolest a síla☹ Jinak jsem měla zase 27 DC dušíka, byl celkem viditelný na každém světle a v každém úhlu. Tak jsem z toho byla celkem už naštvaná, když druhý den nic. Psala jsem tady na MK dotázek a holky mi odpověděly, že některé ženy mají minimum HCG v moči i netěhotné a dušíky taky mají. Prostě asi lepší pro mě testovat méně citlivýma testama, i když ty se dnes už moc neprodávají(např.mamatest 25). Ten první měsíc to bylo opravdu zamlklé těhu, byly i těhu příznaky, zpoždění MS a čárečka viditelnější. Ale prostě se asi budu smířit s dušíkama. Tento cyklus bych chtěla začít měřit BT, tak mi kdyžtak zkušenější holky poraďte, něco už jsem si přečetla...Jinak poslední dny stály za prd. V práci mi řekli, že už nejspíš moc práce a nebude, takže nejspíš skončíme. Pak jsme se málem rozešli s přítelem a v neposlední řadě kamarádovi zjistili, že má opravdu zhoubný nádor ☹ ☹ Doufám, že jste se měly lépe 😉

jarka88
11. únor 2013

@denuskaa no tak uvidíš 🙂

denuskaa
11. únor 2013

@jarka88 jj uvidím, včera jsem malilinko špinila a dneska nic, tak jsem si říkala, že by to mohlo být znamení toho, že se tam někdo zabydluje, ale uvidím 🙂

denuskaa
11. únor 2013

@kackaku Ahojky, no tak to mě mrzí s tím kamarádem i s přítelem a vůbec se vším co píšeš, ale teprve se snažíte jenom dva měsíce, takže to nehroť a nebuď smutná 🙂 My jsme měli o víkendu rodinnou oslavu, lítali tam děti mých sourozenců a na mě opět nějak dolehl ten potrat a musela jsem se jít někam bokem vybulet..Jinak já jsem teď 28DC a pořád čeká do 13. jestli ms dorazí nebo ne. Už jsem z toho na větvi. Jinak si myslím, že pro tebe bude daleko lepší když budeš pokaždé čekat na MS a nic netestovat, když se ti stále zjevujou dušíci. 😕 😉

beandy
11. únor 2013

Ahoj holky, tak dnes ráno jsem byla na kontrole. Miminko je podle UTZ o týden menší, takže je dnes 6+1 a ne 7+4. Otěhotněla jsem prý později. Dala mi snímek, ale skoro nic tam není vidět což je vtipný. 😀
A co vy holky? Jak jste na tom s testama?

beandy
11. únor 2013

@kackaku Ach jo Kači, moc mě to mrzí. ☹ Asi bych taky čekala až na MS, když ti to pořád dělá duchy. Abys nebyla vždycky vystresovaná. I když vím jak to bylo u mě.. 😖 Doufám že s přítelem už to je dobrý a jste v pohodě. S tím kamarádem je mi to líto. ☹ Ach Jo, co na to říct.. Koukám že jsi to měla zase náročné. 😖

lupmice88
11. únor 2013

ahojky mam na vas prosbicku ovulace byl ave stredu,utery,ctvrtek,sobota sme se snazili ,citim bolest v podbrisku ale kdyz sem si merila dnesk arano teplotu byla jen 36,4 a nevim co to je,myslela sem si ze po ovulaci je vzdycky zvysena az do menstruace,muze to byt treba zpusobeno uhnizdovanim 🙂

denuskaa
11. únor 2013

Tak holky, nikdo se nezabydloval ... jsem 1DC .. 😨 😕 🙂

zuzkazuzu88
11. únor 2013

@kackaku ahojky Kačko moc mě mrzí to čím si teď procházíš, věř že bude jednou dobře.Na testování se vyprdni,vážně to spíš stresuje než aby tě to nějak utěšovalo 😒 kdyby si měla nějaký otázky skrz BT tak se ptej,budu se snažit ti na vše odpovědět 😉

zuzkazuzu88
11. únor 2013

@denuskaa to je škoda :( ale příště to určo vyjde 😉

zuzkazuzu88
11. únor 2013

@beandy zachvilinku bude přes celou obrazovku uvidíš 😉 kdy jdeš na další kontrolu?

zuzkazuzu88
11. únor 2013

@lupmice88 ahojky máš někde grafík? Spadnutí teploty není nic neobvyklýho,někomu to ukáže krásně implantační pokles (IP) někomu to po ovu skáče nahoru dolů...pokud nepřijde mrška tak je IP možný 😉

lupmice88
11. únor 2013

@zuzkazuzu88 ja si ji zkusila zmerit ted a mela sem 37.1 ale zase si rikam ze je pozde a dost chodim :(

lupmice88
11. únor 2013

@kackaku ahojky me doktor poradil jelikoz me to neba si ji merit ze si ji mam merit treba desaty den po menstruaci 🙂

zuzkazuzu88
11. únor 2013

@lupmice88 BT se měří jen ráno po min. 4-hodinovém spánku 😉 škoda,že nemáš grafík tam už bysme to mohli poznat 🙂

lupmice88
11. únor 2013

@zuzkazuzu88 nemám bohužel :( no uvídím jak se to vyvrbí,popravde mám strach si ji zitra rano merit :(

denuskaa
11. únor 2013

@zuzkazuzu88 Snad jo 🙂 budem do toho pořádně bušit 😀 😀

zuzkazuzu88
11. únor 2013

@lupmice88 nemusíš se bát,buď bude nahoře nebo dole,pokud ještě klesne tak přijde ms 😒 ale zatím nevěš hlavu 😉 třeba to vyjde držím palec 😉

zuzkazuzu88
11. únor 2013

@denuskaa určitě to příště vyjde,mě graf zase ukazuje ovulku na 9DC ☹ takže pokud opravdu byla tak jsme ji promeškali 😒

denuskaa
11. únor 2013

@zuzkazuzu88 Fakt? Už takhle brzo? Já myslela, že bývá až tak kolem 12 dc Já jsem si řekla, že se budeme mazlit prostě pravidelně, ovulka neovulka a musíme se do toho nějak trefit 🙂 😎

beandy
12. únor 2013

@zuzkazuzu88 Další kontrolu mám 28.2., ale zapoměla jsem že jedu do Prahy tak se přeobjednám na 29.2.

fachy
12. únor 2013

@kackaku Kači, to je mi líto :( ale sama vím, že když se něco se..., tak všechno a pořádně. Jinak jestli Ti můžu doporučit, tak netestuj a neměř ani teplotu. Mně upozornila gynekoložka na to, že čím víc to budu řešit, tím menší je pravděpodobnost otěhotnět, protože pracují moc nervy. Já se po měsíci vykašlala na všechno a musím říct, že se mi i ulevilo.

janinha
12. únor 2013

@kackaku ahojky beruško. Tak tos toho měla opravdu hodně. Ten kamarád mě moc mrzí ☹ život je prostě fakt krutý. A co s tím přítelem,kvuli čemu to bylo? jen nějaká blbost nebo opravdu vážná věc? Ono totiž někdy stačí i blbost k rozchodu a hádkám, víme to všechny 😒 Zkus začít měřit tu teplotu,ale nezoufej, nemůžeš se tím tak stresovat,pak se nediv, že to tak jde špatně ☹ snad ti už bude lépe. posílám pusinku 😵

zuzkazuzu88
12. únor 2013

@denuskaa normálně ji mívám 21-23Dc. Nevím proč mi ta teplota na začátku tak skáče,dneska zase spadla tak si myslím,že ovu probíhá dnes,pač mě včera píchalo ve vaječníku a dneska mám celkem výtok,tak uvidíme zítra podle teploty.Bylo by to fajn,měla bych ji krásně uprostřed cyklu 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

zuzkazuzu88
12. únor 2013

@beandy tak to už bude určo vidět víc 😉 ....na nevolnosti zkus ty lízátka a nebo pokud ti nebude vadit máta tak nějaký žvýkačky,ty mě většinou pomáhají v autě 😀

lupmice88
12. únor 2013

@zuzkazuzu88 ahojky zuzanko tak sem si rano merila takze a teplotu a vcera den po ovulaci 36,4 a dneska rano 36,6 t akze to asi nedopadlo :(

zuzkazuzu88
12. únor 2013

@lupmice88 ahojky limpíku,vypadá to,že ovulka byla teprve v neděli podle těch teplot,takže jste to určo vychytali 😉 škoda,že nemáš ten grafík,vyznala bych se víc 🙂 víš jakou jsi měla teplotku v sobotu a v neděli? 🙂

lupmice88
12. únor 2013

@zuzkazuzu88 myslis jako ted v nedeli?? to nemohla byt jelikoz sem v patek byla na gynde a doktor rekl ze je po ovulaci podle testu a priznaku byla ve stredu :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru