Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 no ted už to naštěstí bereme tak, že se to stalo, ale nějakou dobu jsme z toho byli dost vyřízení...a od té doby nám to nějak nejde a nejde...

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 jednou se vám to určitě povede. Věřím,že je to těžký na to nemyslet,když vás potkalo něco takovýho. ☹

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 no musíme to vše brát s rezervou, jinak by jsme se už zbláznili 🙂 no teď začnu brát ten Femigard na podporu dělohy, aby udržela, četla jsem na nej jen dobrou recenzi a ženským se hned první měsíc podařilo otěhotnět, ale musi se brát jen do ovu, ptze stahuje dělohu, tak aby nevypudil pak to oplodněné vajíčko 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 já doufám,že mi budou stačit jen ty vitamínky,zatím to vážně nechci moc hrotit,budu to řešit až to bude rok a dýl,říkám si,že se nám to roku určo musí povést 🙂

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 tak my už to přes rok máme no...a to už se má správně má začít řešit 🙂 tak uvažujeme raději nad navstevou centra 🙂

janinha
7. led 2013

@kackaku přijeď za mnou. 🙂 zahrajeme si spolu 🙂 jinak co nového? Já už se dneska trošku hýbu, včera jsem dostala masáž celého těla a málem jsem plakala, svalová horečka je fakt mrcha 🙂 Takže teď ani necvičím s Jill ☹ byla jsem dneska v Brně v Ikei,ale moc jsem si to neužila, bolela mě hrozně hlava a všechno. Musím to zítra nějak zvládnout v práci a pak jedu ve středu do sauny si odpočinout 🙂 a co ty? co nového?

janinha
7. led 2013

@beandy ahojky a máš tu Jonášovku vypočítanou jen z netu nebo si u někoho byla. Mě kolegyně v práci doporučovala jednoho pána právě, tak nevím, zdali k němu mám jít. Na netu ti výjde kdy máš sexovat,ale tomu ostatnímu nerozumím, tak jsem si říkala, že bych to i zkusila k někomu jít,aby mi to vypočítal 😉

kackaku
7. led 2013

@janinha Ale ty jsi z Brna, Janičko, viď☹..To za tebou asi nezajedu...ach jo, velká škoda 😠 No ta svalová horečka je šílená věc☹Nezávidím ti to...Já to dneska samo nevydržela a testla jsem(10 DPO, vím, hodně brzy). No a po limitu dušíček, ale je pod. urč.úhlem v urč. osvětlení, i přítel viděl. Ale myslím, že to nic neznamená, mamatesty prý někdy duchy dělají. ..takže to neberu v potaz a už jsem zase nějaká posmutnělá 😖

beandy
8. led 2013

@janinha To jsem si našla na netu, ale protože sem ovu už měla 4-5.1., nevim jak mi to může podle mýho narození a menstruace vypočítat. 😝 Tak jestli k němu půjdeš, hned řekni co ti dělal a tak. 😀

kackaku
8. led 2013

Tak holky dnes 11 DPO další test a nic na něm..tak nevím, co ten včerejší duch 😖 ☹

zuzkazuzu88
8. led 2013

@kackaku tak co ten druhej test dneska povídej,já dneska 13DC a mám pocit jako by měla brzo přijít OVU je to zajímavý 😀

babetka131
8. led 2013

Holky tak ja se k testu ani nedostala. Dneska uz jsem malinko spinila,takze asi doleze mrska. Ach jooo☹

babetka131
8. led 2013

@kackaku treba min citlivy testik. Jeste je brzy,treba to vyslo🙂

jarka88
8. led 2013

Ahoj holky, tak mi to nedalo a dnes jsem telata z ranní moci desktopovým a je tam duch, snad to není vyplod mě fantazie, po roce by to byl zázrak 🙂))

zuzkazuzu88
8. led 2013

@babetka131 to mě mrzí,ale brzo se to určo povede 😉

zuzkazuzu88
8. led 2013

@jarka88 super držím moc palečky aby sílil 😉

jarka88
8. led 2013

@zuzkazuzu88 no ještě čekám na přítele, zda ho uvidí taky, ale já ho vidím z každého úhlu i za každého světla...🙂

zuzkazuzu88
8. led 2013

@jarka88 dej sem fotečku 😉

jarka88
8. led 2013

@zuzkazuzu88 pokusím se, ale mám blby foťák na tel... Rozmazávání mi to 😒

zuzkazuzu88
8. led 2013

@jarka88 tak zkus a uvidíme 🙂

zuzkazuzu88
8. led 2013

holky jaký je u vás poča? u nás na brněnsku chumelí jak blázen nevím od kolika od rána ☹ už nechci sníh

jarka88
8. led 2013

@zuzkazuzu88 tak přítel ho taky hned viděl 🙂 a to jsem mu neřekla,že tam je ...ale foťák to maže :/ bohužel jsem na tel.

zuzkazuzu88
8. led 2013

@jarka88 no bomba tak potichounku gratuluji 🙂

zuzkazuzu88
8. led 2013

@jarka88 sakryš já už cůů takýýý 😀

mmartinam
8. led 2013

Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Sice nejsem zrovna mladá snažilka, letos mi bude 28 a začínáme se snažit už o druhé mimčo, ale vaše diskuze se mi moc líbí 🙂

zuzkazuzu88
8. led 2013

@mmartinam přidej se mezi nás 😉

mmartinam
8. led 2013

Děkuju, moc ráda 😉 Teď dobírám poslední platíčko prášíků, apak uvidíme. 😕

zuzkazuzu88
8. led 2013

@mmartinam 🙂 jakpak dlouho jste se snažili o první mimčo?

mmartinam
8. led 2013

No, říkala jsem si, jak se bude tělo čistit atd. a zadařilo se nám hned první měsíc. 😀

jarka88
8. led 2013

@zuzkazuzu88 zkusíme koupit,ten digi, ten ukáže + nebo - a je jiistota 🙂) taky budeš 🙂)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru