Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
9. led 2013

@janinha no člověk pak občas jen stojí s otevřenou pusou a nestačí se divit :D

zuzkazuzu88
9. led 2013

@janinha jej tak to mě mrzí ☹ tak snad to brzo ze sebe vypotíš .)...no já jsem dneska 14DC a asi to vypadá,že mám ovulaci,ale přijde mi to divný páč jsem ji min. cyklus měla a 23DC,ale podle bolesti ráno mě asi překvapila dřív,tak uvidíme podle teploty jestli poleze nahoru 🙂 jinak tulení proběhlo,tak doufám,že když už,tak ať se chytne 🙂

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88
@mmartinam a je to tam!!!!!! 🙂 🙂

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 no super 🙂 veliká gratulace 🙂

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 děkuji, nevím zda radostí brečet nebo se smát 🙂 to nám ten nový rok krásně začíná 🙂

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 já bych se asi smála se slzama v očích 😀 hlavně ať se ta fazolka zuby nehty drží a jste zdraví,už jsi objednaná k dr?

zuzkazuzu88
9. led 2013

@kackaku ahojky Kačko jakpak je?? kdepak tě máme hm ☹

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 udělala jsem si ho teď večer, tak tam hned ráno budeme volat 🙂 no doufám, že konečně až do konce 🙂

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 tak dej hnedka vědět🙂 určitě vydrží 😉

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 dám 🙂 z toho dneska asi ani neusnu :D

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 😀 taky bych asi neusnula,byla bych z toho úplně hotovo 😀

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 to mi povidej, čučím tu pořád na ten test a už musím povinně pít čaj pro těhu :D měla jsem ho na stole hodně rychle :D

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 s těch chlapů by se člověk někdy zbláznil 😀

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 z těch*

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 to mi povídej :D to bude zajímavé období :D

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 já jsem zvědavá co bude dělat ten můj,taky věřím,že to bude prožívat tak jako by to nosil on,už teď mi kolikrát něco zakáže 😀

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 no tak zákazy zatím nenastaly 😀 snad to ani nepřijde 😀

beandy
9. led 2013

@jarka88 Moc gratuluju, musíš být šťastná. 🙂 Taky se těším až ten pocit někdy zažiju.. 🙂 @kackaku Kačenko a co ty? Jak jsi na tom?

jarka88
9. led 2013

@beandy děkuji, no pocit je to zvláštní a nepopsatelný, radost a strach zároveň 🙂 ale je to zázrak 🙂

mmartinam
9. led 2013

@jarka88 Jééé, moc gratuluju a moc přeju, aby bylo všechno v pořádku! 😵

jarka88
9. led 2013

@mmartinam děkuji 🙂 no doufejme, budu tomu špuntovi v břišku domlouvat, aby se držel a zůstal s námi 🙂

mmartinam
9. led 2013

@jarka88 Určitě zůstane, musí. 😵 Já už se tak těším, až to budu taky moct prožívat,
pořád jsme to odkládali, nechtělo se mi hned do druhýho mimča
a najednou je z toho taková doba a konečně jsem se rozhoupala k tomu, že už je načase. 🙂

jarka88
9. led 2013

@mmartinam no utíká to všechno hrozně rychle 🙂 ale dočkáte

kackaku
9. led 2013

@beandy
@jarka88
@zuzkazuzu88 Ahoj holky, omlouvám se, že píšu až teď, byla jsem nějaká mimo ze všeho...Ráno jsem udělala test, protože jsem si chtěla potvrdit, že tam nic nebude tak jako včera. No, v limitu se objevil duch(12 DPO), kterého jsem nemusela ani dlouho hledat. Kouknu zblízka a douška vidím..No, čučela jsem na to a do práce jsem šla rozhozená. Nevím, jestli tam zítra nic nebude, tak mám asi nějaké cysty nebo něco je špatně...Přijdu si už občas na hlavu, když na testu nic není, jsem zklamaná a když je, začnu se bát a představovat si, že nic nezvládnu 😀..No, jsem zvědavá, jak to se mnou dopadne...

kackaku
9. led 2013

Jinak dneska mi není vůbec dobře, bolí a tlačí mě žaludek..Ráno jsem jedla v 9 a pak až v půl 6. Když mám kratší směnu, nemám pauzu na jídlo. I psychicky jsem nějaká mimo, je to asi tím testováním a vším okolo...Občas si říkám, že za mojí mamky bylo líp, testy nebyly a šla k Mudr. až později, když jí nepřišla měsíc MS a měla jasno hned 😀 😒

jarka88
9. led 2013

@kackaku no tak vidíš, to je skvělé 🙂 tak třeba se přidám k zářijovkám 🙂)

jarka88
9. led 2013

@kackaku tak ten stres dělá hodně v dnešní době máš jistotu taky převážně jen v dr a nebo v digi testech 🙂 jinak tfuj, tfuj at duch sííílí 🙂

jarka88
9. led 2013

@kackaku tam mělo být přidáš 😀

kackaku
9. led 2013

@jarka88 Díky, uvidíme.... 😉 Tobě přeju, ať se mimčo dobře vyvíjí 🙂

jarka88
10. led 2013

@kackaku děkuji 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru