Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
19. led 2013

@zuzkazuzu88 já nevím jak ty, ale mě ten ff přijde dost mimo 😀 každou chvíli jinak...ovu jsi měla ten 14 DC, krásně to od té doby leze nahoru a měla jsi i jiné příznaky...zkus je přehodit na jinou stránku 😉 t 😉 treba na ten womenzone 🙂

jarka88
19. led 2013

@beandy tak tu únavu docela závidím, já si poslední dobou případám, jak naspídovaná veverka...a spánek mé tělo taky nějak odmítá 😀 no a k mému žaludku se vyjadřovat raději nebudu 😀

zuzkazuzu88
19. led 2013

@jarka88 na wz mi to zatím plodný dny neukázalo ale podle jejich kalkulačky jsem měla plodný dny právě od toho 14dc -19dc....tak nevím :(

jarka88
19. led 2013

@zuzkazuzu88 dle teplot jsi ji rozhodně v tom období měla 🙂 škoda, že jsi neudělala ovu testík 🙂 buď v klidu

zuzkazuzu88
19. led 2013

@jarka88 uvidíme no 😒

kackaku
19. led 2013

@zuzkazuzu88 Zuzi určitě byla ovulka 14 DC....

jarka88
19. led 2013

@zuzkazuzu88 ale nesmutni....bude to v poho a určitě byla ten 14 DC nebo max 2 dny po 🙂

zuzkazuzu88
19. led 2013

každý snížení teploty jsme se tulili ale pak už ne nějak se nechtělo 😀

jarka88
19. led 2013

@zuzkazuzu88 😀 tak není nálada pořád ....

sojca
19. led 2013

@jarka88 Ne ne od vcerejska me boli pravy vajecnik. A dnes me teplota vylekala. Zmerila jsem si ji rano driv. A mela jsem 36,4 coz je o 0,2 min nez vcera. Pak jsem se pritulila k pritelovy a usla jsem. Po dvou hodinach mi to nedalo tak sem si ji zmerila znova a bylo tam 36,9. Tak tomu tedy nerozumim. Nevim zda ma nato vliv to ze pri prvnim mereni mi byla zima a pri druhym teploucko.

jarka88
19. led 2013

@sojca to má vliv...a měřit máš vždy ve stejnou dobu 🙂 já být tebou tak ten test udělám, ať víš na čem jsi 🙂 máš někde graf?

sojca
19. led 2013

@jarka88 Takze jsem klidne mohla mit nizzsi teplotu jen z toho ze mi byla zima a ne z toho ze by mela prijit MS. Ja vim ze vzdy ve stejnou dobu ale kdyz jsem byla probuzena driv, tak jsem si rekla ze se nic nestane. Do grafu si nezapisuji.

sojca
19. led 2013

@jarka88 Vcera jsem si pocitala podle posledni MS ze bych ted bela byt v 6tt. Test skusim az v pondeli pac tady nikde kolem neni otevrena lekarna.

jarka88
19. led 2013

@sojca jj může to být tím, důležíté je i kde měříš 🙂

sojca
19. led 2013

@jarka88 taplotu merim vzdy v pochve. 😉

janinha
19. led 2013

@denuskaa ahojky, já si myslím, že nikdy není ten pravý čas a záleží na tom,jak se ty cítíš, pokud to cítíš už teď pozitivně, šla bych do toho. Mimčo bude mít mladou maminku a to je tak docela důležitá věc 🙂 Pro mě máš zelenou 🙂 Tohle si musíš zvolit ty sama s partnerem,ne tvoje rodina..

jarka88
19. led 2013

@sojca no tak hodně důležité je, abyj si nebyla promrzlá, ale ani přehřátá..prostě normální teplotu, aby jsi cítila

beandy
20. led 2013

@jarka88 Jari a kolikátýho září máš naplánovaný datum porodu?

janinha
20. led 2013

@kackaku ahojky Kačí, co je že neodepisuješ? Je vše okej?

zuzkazuzu88
20. led 2013

ahojky holky tak já dneska takto 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

jarka88
20. led 2013

@beandy zatím 12.9.

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 drží se 🙂

jananevrlice
20. led 2013

@jarka88 Ahojky,snad nevadí,že sem za vámi zašla 🙂 mám dotaz....prosbu...ve 17,18,19.byla ovulka a 24.mám jít na gyn.....kdyby se nám zadařilo,uviděla by Dr.něco?asi blbej dotaz,omlouvám se předem.Vrtá mi to hlavou...díky .-)

jarka88
20. led 2013

@jananevrlice no vzhledem k tomu, že to je rozmezí týden, což se teprve vajíčko sesunulo z vejcovodů do dělohy a začíný se kdyžtak uhnizďovat, tak ne neuvidí a to ani z krve, ptže se kdyžtak hcg teprve začne tvořit 🙂 informovala bych ji a ona řekne vyčkat 🙂 a ne nevadí to 🙂

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 jj zatím jo,uvidíme jak to bude pokračovat 🙂 copak ty? jak se cítíš?

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 bude to pokračovat dobře 🙂 u mě pořád to samé, jen už se dostavila docela velká únava a nemůžu se zbavit toho nachlazení :/ jen doufám, že mi nebudou muset nasadit ty antibiotika :(

jananevrlice
20. led 2013

@jarka88 Děkuju moc .-) Já mám tušení,že by nám to mohlo vyjít🙂 Nijak se na to neupínám,ale třba jo 🙂 Dostat to mám 2.2,tak uvidíme.ty jsi na těhotenství přišla díky testu?Nebo jsi něco už tušila před mrchou 🙂 ?Doufám,že nejsem moc osobní 🙂

jarka88
20. led 2013

@jananevrlice tak držím pěstičky 🙂 no mě bylo divné to, že mi bylo dost zle v autě, těhu výtok a dost velké bolesti břicha jako před MS, ale rychle přišli a zase odešli...test jsem dělala, jakmile mi nedostavila MS a už tam byl duch 🙂

jananevrlice
20. led 2013

@jarka88 moc gratuluju a přeju pohodové těhu 🙂 Mě pobolívalo v podbříšku,takový dloubání,jsem 16DC,asi to byla ovulka,moc se nehlídám,to bych se musela zbláznit .-)

jarka88
20. led 2013

@jananevrlice a teplotu neměříš? a moc děkuju 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru