Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 tak odpočívej dokud to jde 😉 ..tak pokud by to byly atb který v těhu nevadí,tak by to nemuselo být až tak blbý,hlavně by jsi dostala toho bacila pryč 😉

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 no, ale stejně by bylo lepší být bez nich 😀 a co ty, jak jsi si užila víkend?

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 tak to určitě 🙂...uteklo to,včera jsme byli na oslavě narozenin ve stylu retra,tak jsme se mohli oháknout 😀 ..no šla jsem před 12 domů,byla jsem úplně hotová,ani mě to nějak extra nebavilo ☹

jananevrlice
20. led 2013

neměřim,pracuju na směny ,denní,noční a nedokopala sem se k tomu .-(
Ale mrchu mám pravidelnou ,28dní....tak třeba se zadařilo 🙂
jinak neni zač 🙂

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 to znám, mě to ted taky nikde dlouho nebaví....🙂 a hlavně mi všichni lezou dost na nervy...mám strach, že budu protivná, jako s malým...

jananevrlice
20. led 2013

@jananevrlice
@jarka88 pardon,to je zpráva pro tebe 🙂

jarka88
20. led 2013

@jananevrlice tak budu držet pěstičky 🙂

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 nevím proč ale raději si doma čtu knížku než někde pařím...aji když je třeba chuť tak se nedokážu tak bavit,nevím co to je 😀

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 já jsem si našla koníček....teda pokud mi to půjde 😀 tak si čti knížku a na pařby kašli 🙂

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 copak máš za koníček? 🙂

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 no pokusim se háčkovat čepičky 🙂 otázkou je jak mi to půjde...přítel si ze mě dělá srandu, že přijde z práce a bude lítat háček 😀 mě jakmile něco nejde, tak jsem hrozný raplík 😅

janinha
20. led 2013

Ahoj holky,jak se máte? Co nového? Já jsem stále nějaké "chcíplá". Jen bych spala ☹ a taky když můžu,tak spím. Jak jsem zvyklá sportovat každý den a fakt makat, tak nemůžu udýchat ani 20 minut a Jill a pak je mi po cvíču špatně. Občas mě píchá v podbřišku. Na testování je ještě brzo,tak čekám. Zítra jedu do Brna na týden na školení ohledně specializace,co dělám kvuli práci, tak se učím 😖 A jak vy? Přeji krásnou neděličku 🙂

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 určo ti to půjde 🙂 máš spoustu času se to naučit 😉

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 no uvidlíme 🙂 a co ty? kdy budeš testit?

jarka88
20. led 2013

@janinha tak raději zvolni, jestli ti cvičení teď nějak nesedí 🙂 a to dýchání vypadá nadějně...já mám už teď problém se schody, přeci jen mají plíce větší zátěž...a kdy budeš testovat?

janinha
20. led 2013

@jarka88 já jsem dneska 16 DC, takže je ještě brzy. Když tak bych si nechala v práci vzít krev a budu vědět hned 🙂 Ještě si říkám,zdali se neobjevilo moje dávné astma. Byla jsem teď nemocná a k lékaři jsem nešla. Jako správný zdravotník jsem se léčila sama, myslím si, že je to z toho,protože jsem si nedala pokoj ze cvičením,ani když jsem byla nemocná. Já vím, jsem hrozná 🤐 😵

jarka88
20. led 2013

@janinha pohyb je sice zdravý, ale všeho moc škodí 🙂 takže zvolnit 🙂 a jako správný zdravotník se léčit sama...to máte asi všichni, co děláte v tomhle oboru, mojí babičku bych za to někdy uškrtila, všechny vždy honí k doktorovi, ale sama ani náhodou 😀

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 v úterý jdu k zubajdě tak si koupím test a asi testnu...uvidíme 🙂

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 tak dej hlavně pak hned vědět 🙂 ty jo u nás doma začíná boj se jmény :/ každý si tvrdé stojime za svým...to bude zajímavé, se budeme ještě dohadovat v den porodu 😀

janinha
20. led 2013

@jarka88 tak to dobře znám, je to deformace 🙂 Teď budu mít chvíli klid v tom Brně, budu jenom sedět na přednáškách 🙂 Když já jsem akční člověk.. 🙂 a jaké máte jména na výběr, že tak bojujete 🙂

jarka88
20. led 2013

@janinha no on chce pro chlapečka jedině Vítka a já jsem pro Dominika nebo Sebastiánka a s tím naprosto nesouhlasí ...a hočička je snad ještě horší to je jen pro tu Gabrielku nebo Anežku a mě Gábina přijde hrozně tvrdá a hlavně je všude kolem nás, co jsme zjistili a Anežka, no nebudu komentovat 😀 mě se líbí Emma, Nella a Agátka a to zase zamítá on....

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 určitě dám 🙂 jsem zvědavá jak to dopadne podle grafu jsem teď 4DPO a podle vás jak jste se shodli tak 10DPO 😀 tak nevím co čekat 😀

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 no tak jako tak, se to bude muset kdyžtak ukázat 😀

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 neboj určitě se domluvíte 🙂

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 jednou určitě 😀

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 no to jsem zvědavá na čem 🙂

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 já si myslím, že teď to vyšlo...vzhledem k tomu, co jsi psala a jesti se tě drží ten výtok, tak určitě 🙂

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 já taky 🙂...každopádně jsem tady na jednom fóru řešila,že jsme se s přítelem tulili dva dny před tou ovu vyznačenou grafem,že by to asi nevyšlo a jedna holka mě na to napsala,že se jim podařilo otěhotnět i když se tulili tři dny před ovu tak jsem zvědavá kterej den ta ovu vážně byla 🙂

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 jj pořád ho mám 😉

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 stačí 3 dny před ovu a z toho bývají hočičky, ptže ty ty 3 dny v tobě přežívají 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru