Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
25. led 2013

@beandy No jasný, bez šéfa je většinou líp 😀 ..To je dobře, že ti je dobře🙂 Jj, já jsem tuším 14 DC, takže pokud bych to měla brát dle 2 minulých měsíců, bude ovu zítra...Ale nevím, nehrotím to..Zítra snažení určitě neproběhne, je toho v plánu moc..ale tak snad to nemusí být přesně v OVU den😉Jinak mykozku už snad nemám, ze dne na den ze to mnohem zlepšilo... 🙄 Nějak už druhým měsícem ovulaci ale nepozoruju, snad to ničemu nevadí...Jakože mě nebolí prsa, to mě posledních 5 nebo kolik měsíců bolívala..nebo aspoň bradavky.

beandy
25. led 2013

@kackaku Já když sem měla Ovu, tak mě prsa nikdy nebolely. Jen jak sem vysadila HA.
Holky asi sem debil, ale mám dotaz 🙂 Když jsem 5+1tt, tak jedu na 6. týden ne?

hanka1mor
25. led 2013

@beandy ahoj 🙂 jojo kdyz jsi 5+1 tak zacinas 6 tyden 🙂

janinha
25. led 2013

@kackaku Ahojky Kačenko, já jsem právě přijela domů z Brna, manžel je v práci, tak mám klídek a udělám si,co potřebuji. Večer jdu na trénink a konečně budeme v noci spolu, pak jsme oba dva v práci celý víkend. V úterý mě mamča objednala na gyndu. Mamka už má taky strach, chce už být babička,prej pořád něco dělám a studuji,pracuji a tak, a mám zdravotní problémy,tak aby nám to pak šlo. Tak dám pak echo co se děje.

jarka88
25. led 2013

@beandy děkuju 🙂 ano jdeme 31.1.

jarka88
25. led 2013

@kackaku Kačí strašně moc děkuji 🙂 jakmile se nám srdíčko rozbuší, tak ti ho pro štěstíčko pošlu zpět 🙂

jarka88
25. led 2013

@janinha děkuji, taky v to doufáme, přítel včera chodil jak tělo bez duše...prostě to musí být dobré 🙂

zuzkazuzu88
25. led 2013

@jarka88 ahojyk Jari,učitě to dopadne dobře,hlavně se nestesuj a mysli na něco jinýho 😉 vím,že je to určo moc těžký,ale bude to dobrý 🙂

zuzkazuzu88
25. led 2013

@kackaku
@beandy
@janinha
@jarka88 ahojky holky tak můj graf dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 takže nastejno 🙂 ale dneska mě začínají pobolívat záda a vždycky když se narovnám,tak se mi zamotá kebule,ale jinak ždná změna 🙂

hanka1mor
25. led 2013

ahoj holky,mate nekdo skusenost s testem galmed? ja jsem si ho koupila,nemeli mamatest ☹ no a jen jedna carka ☹ byl tam trochu duch ale fakt jen malinko ☹ nevim co si myslet ☹

zuzkazuzu88
25. led 2013

@hanka1mor tento test neznám ☹ ...a ten rapiclear nebo jak se jmenuje neměli?

hanka1mor
25. led 2013

@zuzkazuzu88 ja si zatim kupovala jen mamatest,takze zadny jiny test poradne neznam ☹ jakze jsem vzala tenhle a jsem z vysledku uplne hotova ☹

janinha
25. led 2013

@zuzkazuzu88 tak třeba to bude PMS nebo se tam někde hnízdí fazolka 🙂

zuzkazuzu88
25. led 2013

@hanka1mor tak testni tak za 3 dny a uvidíš,hlavně se nestresuj 🙂

zuzkazuzu88
25. led 2013

@janinha před PMS mě bolí dost břicho a spodek celkově,tento cyklus je nějakej jinej,začali mě pobolívat i bradavky na dotek a to mě nikdy bez HA před ms nebolely 😒 uvidíme po víkendu 🙂 a copak ty? jakpak jste daleko sesnaženíčkem? Koukám,že už jsi doma tak na to šupnite 😉

jarka88
25. led 2013

@zuzkazuzu88 děkuji 🙂

jarka88
25. led 2013

@zuzkazuzu88 zatím se drží, to je dobré znamení 🙂

zuzkazuzu88
25. led 2013

@jarka88 nemusíš děkovat vůbec nemáš zač 😉

zuzkazuzu88
25. led 2013

@jarka88 zatím jo,večer usínám trošku rozfajrovaná,ale nepotím se 😀 a hnedka od rána mám pupek jak 5 měsíci 😀

jarka88
25. led 2013

@zuzkazuzu88 taky dobrý 😀 no tak uvidíš a kdy budeš testovat?

janinha
25. led 2013

@zuzkazuzu88 juuuu, tak vidíš, to může být mimísek 🙂 To by bylo super 🙂 Já měla taky bolest bradavek na dotek,ale už nemám, v úterý jdu na gyndu s tím mým problémem s výtokem ☹ musím se dát do kupy. Já jsem nějaká celkově nafouklá,ale už mě záda nebolí,nic. Tak počkám. Ale bývá mi ráno zle a makovice se mi taky motá 🙂 bylo by super otěhu spolu 🙂

zuzkazuzu88
25. led 2013

@jarka88 nechám to nejdřív asi na středu,uvidíme jak to vydržím 😀

zuzkazuzu88
25. led 2013

@janinha jj to by bylo 🙂 tento měsíc na sobě nevidím žádný těhu symptomy,max. hlava a záda, nic víc tak uvidíme 😀 ...tak hlavně aby to bylo dobrý 😉 pak dej vědět ju 🙂

janinha
25. led 2013

@zuzkazuzu88 určo se pak ozvu, nechám si vzít i odběry, nebo si je vemu v práci 🙂 ať vím i hodnoty.. 🙂 já na sobě taky nic nepozoruji,třeba je to jen únava 🙂 ale jak dojde chlap z práce,pojedem na trénink a pak na to hupsnem 😀

zuzkazuzu88
25. led 2013

dokonce i teď jak koukám na monitor mi poskakují písmenka jak se mi trochu motá hlava 😒

jarka88
25. led 2013

@zuzkazuzu88 motá se ti hodně?

kackaku
25. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak uvidíš Zuzíku, držím palečky, kolik jsi DC? Jinak to motání hlavy po vztyku je z nízkého tlaku, to já mám bohužel pořád 😖

kackaku
25. led 2013

@janinha Tak nám pak dej vědět Jaňulko a hezky na to hupsněte s manžílkem..kolikpak jsi DC ty?

kackaku
25. led 2013

@jarka88 Hlavně, aby ti to srdíčko posloužilo Jaruš 😵

jarka88
25. led 2013

@kackaku děkuji a co ty? jak to vypadá?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru