Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 já bych nevydržela a testovala znova, kort kdybych tam něco takového našla 🙂 tak tfuj, tfuj aťjde mrcha o dům dál 🙂

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 jestli mi teplota zítra vyskočí tak budu testit nejdřív v neděli a bude,taky jsem nervózní 😀

jarka88
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 no tak dej zítra vědět, co dělá teplotka 🙂 už jsem takové grafy viděla a byly těhulkovské 🙂 možná jsem teda viděla o dost křiklavější 😀

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 určitě dám 🙂 a copk ty? jak se daří?

jarka88
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 no u mě stále to samé, rvou do měv antibiotika, stále chodim na utz....nic víc dělat nemohou, prostě se čeká... musím mít nohy nahoře a uvidí se 🙂

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 moc ti přeju aby si to měla brzo za sebou a bylo zase dobře 😉

jarka88
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 děkuji 🙂 no taky už se na to těším...bojím se i vstát, abych nezačala krvácet nebo cokoliv, hold ta nemoc je moc :(

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 neboj určo bude brzo dobře 😉

jarka88
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 doufejme 🙂

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 určitě 🙂

kackaku
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 Kdyby ti neklesla ta teplota, tak bych se asi radovala, ale ten pokles...to na těhu nevypadá☹ Tak uvidíš zítra, podle mě jsi měla tu ovulaci později...

zuzkazuzu88
2. bře 2013

@jarka88
@kackaku tak začínám od začátku 😢 dnes 1DC

kackaku
2. bře 2013

@zuzkazuzu88 Ach jo, to je mi líto. Ale ten pokles to naznačoval, no☹ A ovulačka byla podle mě později, tento měsíc zkus ovulační testy.

zuzkazuzu88
2. bře 2013

@kackaku jj,no co,jdem ddašího kola.Přemýšlela jsem že to nechám na náhodě tento měsíc 😒

kackaku
2. bře 2013

@zuzkazuzu88 Můžeš to nechat náhodě, ale když si koupíš ty testy, tak aspoň fakt uvidíš, kdy tu ovulku máš a budeš třeba klidnější. Třeba aspoň já jsem....

kackaku
2. bře 2013

@zuzkazuzu88 Kolika DC jsi tento cyklus měla??

zuzkazuzu88
2. bře 2013

@kackaku uvidíme jak se mi bude chtít,zatím nad tím nepřemýšlím,bolí mě spodek jak blázen 😒 byl o den kratší,32DC

kackaku
2. bře 2013

@zuzkazuzu88 Mě taky vždycky první den strašně bolí břicho. Ale u tebe je divné, že tě bolelo ještě před MS...Nebýt tý teploty, fakt jsem to tipovala na těhu. Já pomalu propadám do tajů BT, dnes jsem měřila třetí den. Přijde mi zvláštní, že má tělesná teplota je normálně tak 35.9-36.1 a u BT mám celkem vysoké teploty...pošlu odkázek na graf, budu se cítit dobře, kdy někomu ukážu ty mé tři teploty 😀

zuzkazuzu88
2. bře 2013

@kackaku jj taky už jsem doufala,že to vyšlo,mno nic příště....nejde mi to otevřít ☹

kackaku
2. bře 2013

@zuzkazuzu88 Jednou to snad vyjde nám všem....Chudák Andrejka, potratila, to je hrůza☹ Jsem zvědavá, kdy se dočkáme všechny zdravého miminka☹

beandy
3. bře 2013

@babetka131 Doktorka mi řekla že je to konečná, mám zamlklý těhotenství. V děloze mám spolu s miminkem krevní sraženinu, takže tam už není co řešit. Nejhorší je že doteď nekrvácím ani jsem klasicky nepotratila, miminko v sobě pořád mám, ale je mrtvý a není mu pomoci. 😢

beandy
3. bře 2013

@jarka88 Doufám že tvoje miminko to zvládne, budu držet pěsti. 🙂 My se znovu začnem snažit nevím kdy, zatím na to nemám ani pomyšlení a mám strach že se to zas bude opakovat. To už bych asi nepřežila. 😢 A jak jinak ti je?

jarka88
3. bře 2013

@beandy vím, jak ti je, prožila jsem si to.... :( ale věř, že začneš brzy, ptže to tak budeš cítit, taky jsem měla strach, ale ta touha zaplnit to prázdné místo byla větší..... no jinak zatím stejné, ta angína se mě nechce pustit, tak do mě stále ládují antibiotika a už mi to přijde moc dlouho :/ podle mě to bez následku nebude....

jarka88
3. bře 2013

@zuzkazuzu88 to je mi líto a nechceš teda skočit k té dr. ať ti ovu ohlídá?

ratatooy
3. bře 2013

ahoj tak me nikdy ovu testy nepomohli,a pak se zjistilo že me sice ovu probehla folik praskl ale vajičko zustalo ve vaječniku a ja se divila proč neotěhotním že 😠

zuzkazuzu88
3. bře 2013

@beandy andy moc mě to mrzí ☹ držte se. Však ono se to povede brzo,uvidíš

zuzkazuzu88
3. bře 2013

@jarka88 bohužel,ale tak snad příště 😔 ,přemýšlela jsem,že tento měsíc asi vypustím i měření teploty atd...uvidíme po mrše....neboj brzo se vyležíš a budete oba zdraví jak řípy 🙂

zuzkazuzu88
3. bře 2013

@ratatooy ahojky a jakpak dlouho jste se snažili než jste na to přišli? a jak se to řešilo?

ratatooy
4. bře 2013

@zuzkazuzu88 no snažily jsme se dva roky,a jak sem mela mimoděložní těhu a přišla o vejcovod druhej nepruchodnej tak to bylo už jasny jinak bych na to nepřišla prostě bych se rozhodla jit na uměly,všeobecně platí po roce snažení pokud se nedaří navštívit nejake specializovane pracoviště nebo nechat zdělat nejaky testy genetiky atd

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru