Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
19. bře 2013

@zuzkazuzu88 no spíš stále sluchátka v uších, je na poslech srdíčka, tu obrazovku by mohli taky vymyslet :D

zuzkazuzu88
19. bře 2013

@jarka88 ajo já nevěděla jak to přesně funguje 😀

beandy
19. bře 2013

@kackaku Kači já ten Conceive gel mám doma a je dobrej.. Každopádně mě po něm nic neštípe jak dřív, takže můžu doporučit. 🙂

beandy
19. bře 2013

@jarka88 Jéééé a máš nějaký nový fotky bříška? 🙂 Ten utz ti závidím, taky bych to chtěla někdy slyšet. 🙂

kackaku
19. bře 2013

@beandy Fakt? Tak to je super🙂 A kdy sis ho pořídila? Zajímalo by mě, jestli ti nepomohl k poz.testíku 😉 Ale pro nás bude fakt asi dobrý, protože normální lubrikanty nesnesu a brání otěhotnění a sliny taky prý nejsou to pravé ořechové...

beandy
19. bře 2013

@kackaku Já taky normální lubrikanty nesnesu a o těch slinách sem slyšela.. 😖 No právě mě napadlo jestli jsem neotěhotněla kvůli němu a nechytl se nějakej špatnej spermoš.. fakt nevím. 😒 Ale třeba je to blbost a byla to náhoda že byl špatnej.

jarka88
19. bře 2013

@beandy mám a dodám až budu u pc. Tel nespolupracuje

kackaku
19. bře 2013

@beandy A používala jsi ho až ten měsíc, co jsi otěhotněla? ne Andy, to je blbost, ten gel nemá vůbec vlvi na kvalitu spermií...a to asi nebyla vina ani té spermijky, prostě blbá souhra všech různých okolností☹

beandy
19. bře 2013

@kackaku Používala jsem ho 2 měsíce než jsem otěhotněla a paradox je, že jsem otěhotněla na silvestra kdy jsme žádnej lubrikant neměli. 😀

kackaku
19. bře 2013

@beandy Aha 😀 No vidiš, tak můžeš takové úvahy pustit z hlavy. Holt asi miminko nebylo silné...ale toto slabší mimi vám teď pošle silné a zdravé mimi, uvidíš 😵

beandy
20. bře 2013

@kackaku Já doufám že to tentokrát půjde jak po másle, to zadělání na miminko. 😵

kackaku
20. bře 2013

@beandy To víš že jo 😵

janinha
20. bře 2013

@denuskaa ahojky 🙂 tak dneska je u nás venku krásně, jakj e u vás? dneska mám v plánu úklid, pak jdu do posilovny s kamoškou a večer jedeme do bazénu a do sauny 🙂 těším se na odpočinek. Tato zima byla opět taková ponurá,to ždímá energii,tak se nedivím, že jsme všichni takový nijací 🙂 a co nového? U nás se začíná barák řešit čím dál více, zatím jsme v bytečku 3+1 a stačí nám to,občas mám ale pocit samoty,když je manža v práci na nočních a já doma sama, tak se těším,až tady nebo na baráčku bude pobíhat malý šmudla nebo šmudlinka 🙂

denuskaa
20. bře 2013

@janinha Ahojky 🙂 u nás svítí sluníčko, už se těším až se půjdem odpo někam projít, dneska mi to dokonce v práci krásně utíká. Jé do bazénu bych šla taky, pořád plánuju, že nějaký víkend pojedem do Liberce na koupačku protože tam otevřeli novou vířivku se slanou vodou, tak si půjdem na hoďku zaplavat do ´´moře´´ 🙂 To mě by se baráček taky hrozně líbil, máme 2+1, přijde mi to hrozně malinký, ale bojím se hypotéky na několik let. Příla bych si nějakej bungalov se zahrádkou, takhle chodíme na zahradu alešpoň v létě k našim. Já jsem hrozně ráda, že přítel noční nedělá, já jsem totiž hroznej posera a asi bych se pořádně nevyspala 😀

kackaku
20. bře 2013

@janinha Ahoj Jaňulí, konečně taky něco píšeš 🙂 Jakpak jste na tom, kolikátý jsi DC???🙂Ty máš dneska krásný program, to já pojedu na 17 h. do práce..:-/ JInak stavění baráčku trochu závidím, my začínáme vybírat byt v místě nového bydliště 😉 Ale rodiče mají barák a k tomu krásnou zahradu, tak jezdíme na víkendy k nim 🙂

janinha
20. bře 2013

@kackaku ahojky beroušku, taky že se ozveš 😀 😝 jojo dneska mám opravdu krásný program. Já jsem dneska 23 DC a ty jak? co svatba,jak pokračujete? Nám právě chybí ta zahrada 🙂 oba dva jsme byli do 6ti let na bytečku, shodou okolností jsme bydleli s manžou od sebe pár vchodů na sídlišti (ale nepamatujeme se na sebe,one je starší o 5 let). Pakjsme se oba dva přestěhovali na baráčky a po svatbě jsme se vrátili na sídliště s dětství 🙂

kackaku
20. bře 2013

@janinha Téda 23 DC? A jak se cítíš, bude vánoční mimi? 🙂 Já jsem 10 DC teprve... 😒 já byla v bytě do 15ti let, pak jsme se stěhovali do baráčku se zahradouˇ, teď bydlíme s Vaškem v bytovce, ale v létě půjdeme zase do paneláku. Ach jo, člověk už si pak hůř zvykne, když jde z baráku do paneláku 😎 Ale nic jiného mi nezbývá, myslím, že s učitelským platem nikdy na baráček nedosáhneme...Ale to nevadí, hlavně, že se budeme mít rádi🙂A k rodičům na baráček můžeme taky často jezdit...

beandy
20. bře 2013

@janinha Jooo tak já to mám podobně s tím bydlením.. 🙂 Taky jsme s přítelem bydleli na stejným sídláku, pak jsme se oba odstěhovali a nakonec jsme se tam zase sešli a bydlíme tam spolu. 🙂 Ale zachvilu se budem stěhovat do většího s takovou menší zahrádkou, tak se těšíme. Jinak bych taky chtěla bungalov. ☹ Do bytu sme šli oba dva z baráku a jak říká Kačka, snáší se to hůř. 🙄

janinha
22. bře 2013

@beandy
@kackaku holky holky, tak to asi fakt vypadá, že se bude stavět. Včera byl u nás tchán a pozemek nám dal 🙂 jupíííí 😵 Bude to hodně náročné napsychiku s rodinou od manžela,ale snad to zvládnu 🙂 budu se chodit uklidňovat sem za Vámi 🙂

zuzkazuzu88
22. bře 2013

@janinha jakjá vám závidím to že stavíte 🙂 my bydlíme u přítelové maminky,je to dvougenerační dům,takže dole pod námi bydlí ještě babička s dědem.Ti už tu dlouho nebudou takže dolů půjde přítelova mamka.Kdyby ten dům nebyl velkej tak okamžitě bez rozmýšlení stavím někde jinde...ne že by moje budoucí tchýněbyla hrozná,naopak je skvělá ale já prostě někdy potřebuju svůj klid

kackaku
22. bře 2013

@janinha Jej to je super, v dobrém závidím 🙂 A co mimi, nebude? Už jsi tuším 25 DC🙂

janinha
22. bře 2013

@kackaku ahojky,ano ano, dneska jsem 25 DC, nijak to neřeším, myslím, že tento měsíc jsme se hezky posnažili 😉 ale nevím no, myslím, že to stejně neklaplo, to bych asi nějak podvědomě cítila, prej to většina žen na sobě tak nějak tuší a cítí.. a jak vy? řešíte svatbu? 😵

tkarlikova
22. bře 2013

Ahoj holky, tak se k vám přidávám. HA jsem vysadila v lednu 2012. Dneska jsem 31 DC a fakt jsem si myslela, že to klaplo. Ale ono nic :(.

kackaku
22. bře 2013

@tkarlikova Ahoj, takže se snažíte rok? Ach jo, to čekání je hrozné, sama vím.. 😖

maudn
22. bře 2013

Ahoj holky,ráda bych se k vám přidala, pokud budete souhlasit. Je mi 25 a mám skoro ročního chlapečka a chtěla bych další mimčo. Dřív jsem měla ovu 22DC, dnes jsem 22 DC a ovu podle testíku není, ještě si udělám testíky dalších pár dnů a pak až delší cyklus, snažíme se dva měsíce.

tkarlikova
22. bře 2013

@kackaku Jojo, v podstatě rok. Byla to všechno náhoda, chtěla jsem přestat brát HA po svatbě (v dubnu), jenže jsem si špatně spočítala balení a holt už jsem doma neměla a vlastně mi to ani nevadilo. Ale jelikož se nedostavila MS, tak začal koloběh...

zuzkazuzu88
23. bře 2013

@maudn ahojky vítej...není možný že by si ju měla dřív jak 22DC? 🙂 ...nebo zatím ovu ještě neprobíhá,brala jsi HAK?

zuzkazuzu88
23. bře 2013

@tkarlikova ahojky vítej...a teď už máš ms pravidelnou? po roce bych už navštívila doktora 😒

tkarlikova
23. bře 2013

@zuzkazuzu88 Ahoj, děkuju 🙂. Já to řeším s doktorem už od začátku. MS totiž nemám vůbec bez vyvolávačky a ovulka byla jen 2x po clostillbegytu...

nevestapetulka
23. bře 2013

Holky poradte prosim, dlouho jsem tu nebyla. Jak mám založit novou diskuzi ve foru?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru