Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

janinha
30. pro 2012

@kackaku Já se z tebe picnu 🙂 nesmíš být takový pesimista. Musíme si psát častěji,abych na Tebe hodila optimistického bacílka 🙂 A nemůže nějak tvoje tělíčko reagovat na přítelovi spermie? Že vždy po ovu dostaneš teplotky.. ☹ nebo ses prostě nedoléčila s nějakou chorobou 😠 😎

kackaku
30. pro 2012

@janinha To beru, jen mi piš 😀 ..Nene, dřív když jsem brala na nějakou dobu prášky, na mě spermie takhle nereagovaly..je to spíš tím, že posl.dobu pěkně kašlu na vitamíny, takže se to někde musí odrazit..ale tento cyklus je to jiný. Jen slabá blest v krku a rýmička, bez teplot a až po ovulaci🙂 A teď už mě ani v tom krku nebolí, hurá🙂

kackaku
30. pro 2012

@janinha Napsala jsem pěknou blbost 😒 Mé tělo nereagovalo zle na spermie, ne spermie na mě 😀

janinha
30. pro 2012

@kackaku 😀 já to pochopila. Tak papej vitamínky,ať jsi fit a můžeš být těhu 🙂 a už máte i nějaká jména? jen tak pro info 🙂

kackaku
31. pro 2012

@janinha Pro holčičku jich máme asi tak 1000000, pro kluka nic moc 😀 Zatím vede Anička nebo Barborka, u kluka je to to horší..mně se líbí Adámek a Martínek, příteli Honzík a Filípek. Ale Martin nepřipadá v úvahu, protože je to můj bývalý ženatý ,,přítel", který mě ještě donedávna uháněl a přítel ho pochopitelně nemůže vystát. 😀 Co vy?

janinha
31. pro 2012

@kackaku tak to si ještě ujasníte, než se mimčo narodí 🙂 s tím Martinem to chápu 🙂 My máme na kluka Jonáše a na holku asi Julie. Mě se líbí Agáta,ale tu už v rodině máme a Emma, ale když jsem četla, co jaké jméno znamená, Emma nemá šťastný život 😖 Záleží samozřejmě datum narození a znamení,ale celkově prý není Emma šťastné jméno. Můj chtěl ještě Patrika.

hanka1mor
1. led 2013

Ahojda holky,můžu se přidat? 🙂
tak rok beru antikoncepci a poslední mesíc před vysazením jsem ji brala i nebrala(spíš nebrala :D ) 🙂 před 14dny jsem ji vysadila uplně a s přítelem se snažíme o miminko..dna dny před dobráním posledních dvou pilulek jsem zacala dost spinit a taky jsem dotoho trochu krvacela ..trvalo to tak 2 dny a konec a pak zas po 2 dnech to přislo..trvalo to tak dohromady 10 dní a byl pokoj ..pár dní jsem mela klid a ted me docela dost a casto bolí v podbřisku,už dva dny mam nafoukle břicho a hrozně se vším cpu.. myslíte,že můžu být těhotná?
Děkuji H.

zuzkazuzu88
1. led 2013

@janinha @kackaku ahojky holky tak jakpak jste vkročily do nového roku? přeju hodně zdraví a ať se vám splní všechna přání 🙂

zuzkazuzu88
1. led 2013

@hanka1mor ahojky myslím,že jsi to první špinění měla díky tomu,že jsi brala nepravidelně poslední plato antikoncepce a pak přišla tak jak měla 😉 Podle toho co píšeš,tak si myslím,že jsi někde v půlce cyklu,takže ty bolesti budou nejspíš díky ovulaci 😉 tak vám přeju ať se brzo podaří 🙂

zuzkazuzu88
1. led 2013

@hanka1mor *ms přišla tak jak měla 😉

hanka1mor
1. led 2013

@zuzkazuzu88 no uvidíme 🙂 ale taky si myslim že to bude spis ta ovulka..:( jsem si delala nadeje...🙂 ale tak snad se to brzy podaří 🙂

zuzkazuzu88
1. led 2013

@hanka1mor tak na to hupnite 😉 a uvidíš,možná to vyjde hnedka napoprvé 😎

hanka1mor
1. led 2013

@zuzkazuzu88 zkoušíme obden 🙂 tak doufam,že to brzy bude...🙂 ale zase si rikam,že když jsem přestala brat HA teprv před měsícem tak to muže i klidně trvat..:(

janinha
1. led 2013

@zuzkazuzu88 ahojky 🙂 já myslím, že jsme vkročili dobře a co Vy? Uvidíme, co nám letošní rok přinese. Snad bude lepší, než ten minulý 😖 Ale tuším v kostech, že budeme tento nový rok jen slavit a radovat se 🙂 Kde jste byli na Silvestra? někde u přátel nebo doma? 🙂

leniinka_01
1. led 2013

Ahoj holky,už podruhé 🙂 Takže abych se představila.Jmenuju se Lenka a jsem z Pardubic.Bude mi 20 a s přítelem se snažíme o miminko rok....ale zatím bez výsledku.Říkali jsme,že pokud se nám mimi nepovede do roka,tak půjdeme na vyšetření.Ale vzhledem k tomu,že přítel dítě má,tak o jeho plodnosti pochyb není...Asi bude chyba ve mě...Netuším.Ale teď máme s přítelem krizi,takže snažení odkládáme...Uvidíme časem.

zuzkazuzu88
1. led 2013

@hanka1mor zatím si tím nelámej hlavu,nech tomu volnej průběh a hlavně se na to moc neupínej 😉 vím,že to říká každá 🙂 určitě se dočkáte 🙂

zuzkazuzu88
1. led 2013

@janinha já si taky myslím,že dobře. Já doufám,že bude o hodně lepší jak ten minulý..já mám zase pocit,že nás letos žádná dovolená u moře nečeká 😉 takže taky doufám,že bude co slavit 🙂 ...byli jsme u kamaráda na domečku,bylo nás tam asi 15 ale dopadlo všechno skvěle,moc se mi to líbilo včera. Copak vy?

zuzkazuzu88
1. led 2013

@leniinka_01 ahojky,moc mě mrzí,že to máte takhle složité,ale věřím,že to dobře dopadne a budete šťastní.držím moc palce 🙂

kackaku
1. led 2013

@zuzkazuzu88
@janinha Ahoj holky, my byli s přítelem na Silvestra v Plzni, ale moc jsem si to stejně neužila. Nevím, už nějak nejsem na paření do rána a opíjení se. Dala jsem si jen dvě-tři vínka..Zatímco naši kamarádi(27 a 36 let) by pařili snad do teď, my je přemluvili, abychom to ukončili a do postele jsme se dostali v 5.. stejně je to na mě už pozdě, asi moudřím 😀 až teď jsme dojeli zpátky do Prahy..
Jinak vám přeju šťastný N/nový rok a hlvaně ať brzo všechny otěhotníme a příští Silvestr se radujeme s miminkama 🙂

leniinka_01
1. led 2013

@zuzkazuzu88 Uvidíme no.Zatím hlavu nějak nevěším.Sice bych miminko už ráda měla,ale na druhou stranu ještě mám času dost.Ale pokud by přišlo,byla bych šťastná 🙂

zuzkazuzu88
1. led 2013

@kackaku ahojky no já s tím pařením až do rána dávno skončila. Včera to bylo po dlouhé době co jsme šli po půlnoci spát 🙂 Byly jsme už o půl 2 doma 🙂

janinha
1. led 2013

@kackaku
@zuzkazuzu88 Holky, my byli u kamaráda ve sklepě a mám uplně ten stejný pocit, co kackaku. Vůbec by mi nevadilo být doma, že bych taky moudřela? Byli jsme s přátelama, všechno bylo v pohodě,ale jsem z toho nějaká rozpačitá ☹ Uvidíme, jak budeme trávit Silvestr příští rok 🙂 Přeji Vám hodně štěstí, zdraví a těhu bacílka 🙂

kackaku
1. led 2013

@zuzkazuzu88
@janinha Holky, jsem ráda, že v tom nejsem sama. Už jsem si říkala, že jsem asi nudná a divná... 😠

janinha
2. led 2013

@kackaku tak vidíš, že nudná fakt nejsi...Já nevím čím to je. Bavila jsem se o tom i s kamarádkou a říkala uplně to samé. Za pár let budeme nadávat, proč jsme nepařili, když jsme byli mladí 🙂

zuzkazuzu88
2. led 2013

@janinha taky to nechápu 🙂

fachy
2. led 2013

Ahoj holky, můžu se přidat? V srpnu mi bylo 25, tak snad se taky počítám mezi mladé maminky 😉

janinha
2. led 2013

@fachy ahojky, vítáme tě tady 🙂 Určitě se můžeš počítat mezi mladé maminky 🙂 Já jsem ještě o rok mladší než ty 🙂 mě bude 25 až letos v květnu 🙂 takže taky plánujete mimčo? 🙂

fachy
2. led 2013

@janinha Ano, brala jsem anti 10 let. Teď v listopadu jsme vysadili. Po menses, která byla 25.11. do teď nic. Testy jsou negativní, tak nevím co od toho mám čekat. Už 14 dní mě bolí v podbřišku, tak mám pocit, že další den už musí přijít, ale pořád nic. Už jsem 39 DC. Bohužel v pátek jsem byla na gyndě kůli potvrzení nebo vyvrácení těhu a byla jsem slušně poslána do pr... neskutečně arogantní doktorkou. Prý se nehodlá zabývat tím, že někomu týden meškají měsíčky. Tak fakt nevím co s tím.

janinha
2. led 2013

@fachy Prosím? Tohle ti řekla Mudr?????? Ty jo ☹ a odešla jsi? Neměla ses nechat. Já bych jí pěkně řekla svoje. Protože kdo ví, co se děje a ona tě odmítla ošetřit,řekla bych jí, že ji budu klidně žalovat za odmítnutí poskytnutí péče! Je fakt, že si raději zajdi jinam, protože než aby tě měla vyšetřit taková neschopná lékařka. Být tebou zajdu si na pohotovost nebo se přeobjednám k jinému gynekologovi.

fachy
2. led 2013

@janinha já už jsem to o ní slyšela vícekráž, že je to arogantní blbka. Řekla mi, že těhotenství není nemoc a že klidně můžu lyžovat, když spadnu třeba desetkrát, tak se nic neděje, maximálně si zlomím nohu. No mazec. Já jsem se tam s ní chvíli dohadovala a pak jsem to vzdala. Neměla jsem na to náladu. Spíš se bojím, jestli tam nemám nějakou cystu. Dost jsem na ně trpěla v pubertě než mi nasadili HAK.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru