Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
18. led 2013

@kackaku raději to nekomentovat ......

beandy
18. led 2013

@jarka88 Tak sem si koupila ten paralen 500 a zázvorovej čaj od té firmy jak si psala neměli, tak sem vzala z Apotheke Zázvorový s pomerančem.

jarka88
18. led 2013

@beandy já ho mám s limetkou 😀 a docela to jde a zázvor prý pomáhá také při nevolnosti, tak jsem na to zvědavá...už bych chtěla tohle za sebou....

ivanatl
18. led 2013

@beandy Ahoj, já si myslím, že jestli máš jen malinko zvýšenou teplotu, tak je lepší do sebe nic nervat. To už spíš kdyby vystoupala k těm 38st. Takže být tebou, tak spíš jen lehnu do pelechu, pít ten čajík a odpočívat budoucí maminko 🙂

beandy
18. led 2013

Já se na zprávy nedívám, jsou tam akorát samý vraždy a pak o těch pitomcích co tam sedí a zvyšují si platy. To je akorát tak na nasrání. Fuj, sem se zase rozčílila. A volit nepůjdu, není tam nikdo normální. Volit mezi jedním a druhým zlem nebudu. 🙄

beandy
18. led 2013

@ivanatl No zatím paralen brát nechci když mě není zas tak zle, ale aspoň ten čaj si asi dám. I když tam je napsaný: Čistí organismus. Tak aby nevyčistil všechno dočista dočista. 🙂

kackaku
18. led 2013

@beandy Na zprávy se taky raději nekoukám...přesně jak píšeš, jenom vraždy, násilnosti....humus 😀

kackaku
18. led 2013

@jarka88 Proč raději nekomentovat? Normálně jsem se zeptala 😖

zuzkazuzu88
18. led 2013

@jarka88 no tak pokud mě bude špatně tak si zázvor určo nedám 😀 mě kope už teď 😀

jarka88
18. led 2013

@kackaku ale to nebylo nic vůči tvé otázce 🙂 spíš vůči těm dvou blbečkům, co hrají jen divadla, aby dostali víc hlasů než ten druhý...oba dva jsou falešní a hamižníci, co se chtějí dostat jen k moci, já volit ani nebyla, ptže ten komu bych hlas dala, tak toho vyšachovali ze strachu

jarka88
18. led 2013

@zuzkazuzu88 mě taky zrovna dvakrát nevoní 😀 ale zkusit se má vše a v těhu je vše jinak, poslední dobou mám stále větší chutě na ryby, což nechápu, jinak je nemůžu ani cítít ....takže se ted protivim sama sobě 😀

kackaku
18. led 2013

@jarka88 Tak to jo🙂 No je fakt, že budu ráda, až bude po volbách...Republika se začíná rozdělovat do dvou táborů, začíná to být docela mazec 😕

jarka88
18. led 2013

@kackaku dělají z toho akorát tak divadelní představení 🙂 když vyhraje jeden, tak stejně vše prospí a nebudeme mu rozumět ani slovo a ted druhý..to se budeme muset všichni naučit to jeho huhnani pres nos 😀 prostě komedianti

beandy
18. led 2013

Naprosto souhlasím s Jarkou. Já taky volit nebyla, chtěla jsem Okamuru a toho pěkně vyšachovali, takže abych se někam plahočila kvůli tomu aby si jeden z těch dvou blbců mohl sedět na hradě nehodlám. Tohle se obejde i beze mě, je to fraška.

janinha
18. led 2013

@beandy já mám teprve týden po MS. Mám krátké cykly - 24dní 🤐

jarka88
18. led 2013

@beandy taky jsem chtěla Okamuru 🙂

beandy
18. led 2013

@janinha Tak to máš jak Kačenka. 🙂 Pak můžete čekat spolu na testy. 🙂

kackaku
18. led 2013

@janinha Jaňulí, jaktože máš týden po MS, když já taky? A to jsi dostala MS o týden dřív než já 😨 Měla bys být už dva týdny..

kackaku
18. led 2013

@beandy Andy ten tvůj testík je tak krásnej 😀

jarka88
18. led 2013

holky já mám radost, teď přijel přítel z práce a dovezl krásné fialové capáčky pro miminko, prý pro tu moji vysněnou holčičku, třeba mi ji to prý přinese 🙂

beandy
18. led 2013

@jarka88 Já jsem Okamurovi hrozně fandila, má rozumný názory a líbí se mi jeho postoje. Má jasno v tom co změnit a ne si nahrabat peníze jak ostatní.

jarka88
18. led 2013

@beandy přesně tak a hlavně není tzv. zkažený tou politikou, ptze se ji venuje opravdu krátce....a to jen díky starostování

beandy
18. led 2013

@kackaku Děkuju Kačenko, mám z něj radost. 🙂

janinha
18. led 2013

@kackaku
@beandy MS mi začala 5.1 a zkončila 10.1. Dneska je 18.1 takže týden po MS. Já to beru, až MS zkončí 😀 Jinak jsem 14DC..

beandy
18. led 2013

@janinha Tak to pak jooo. 🙂

janinha
18. led 2013

@beandy já to mám všechno opačně, já vím 🙂 a nemít na netu kalendář, tak jsem na to hrozný bordelář 😅

kackaku
18. led 2013

@janinha Noooo, já si říkala 😀 Jejej, škoda, že máš tak krátké cykly, mohly jsme očekávat spolu🙂 Ale zase je to výhoda, že máš těch cyklů tím pádem mnohem více, když jsou takto krátké 🙂 To už jsi podle mě ovulovala, když jsi 14 DC..viď?

janinha
18. led 2013

@kackaku je možné,že máš pravdu, už 2 dny mě bolí trošku podbřišek a je mi špatně trošku 🙂

kackaku
18. led 2013

@janinha Tak když to máš za 10 dnů zase dostat, ovulka už určo byla 😵

janinha
18. led 2013

@kackaku ach jo, ale nebaví mě to, když to pořád mám 🙂 ale jsem ráda, že se to upravilo a vím, kdy to dostanu. A jak vy? Co nového? Děláš stále ovu testy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru