Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
28. led 2013

@jarka88 Myslíš si že můžu černej čaj a živočišný uhlí? Četla sem že smectu můžu, ale tu teď nemám po ruce.

jarka88
28. led 2013

@beandy no živočišný uhlí si nejsem jistá, ale mám pocit, že jsem slyšela, že ne...a černý čaj by neměl být problém, ale slabý 🙂 a suchý rohlík, to je nej 🙂

jarka88
28. led 2013

@beandy nebo jestli máš po ruce banány, tak ty jsou výborné v těhu 🙂

beandy
28. led 2013

@jarka88 OK děkuji. 🙂

zuzkazuzu88
28. led 2013

@jarka88 buď tam bude nebo ne uvidíme 🙂 moc děkuju Jari 🙂 já na tebe budu moc myslet ve čtvrtek 😉

zuzkazuzu88
28. led 2013

@beandy černej čaj můžeš...denně je povolených max. 5 šálků nápoje co obsahuje kofejn,takže i kafe si můžeš dát,ale vše jen slabě,čaj nelouhovat dlouho 😉

beandy
28. led 2013

@zuzkazuzu88 Teď sem si černej čaj udělala, ale jenom takovej slabě zabarvenej aby to nebyla vyloženě voda. Kafe nepiju vůbec, takže tuhle neřest neřeším. 🙂

jarka88
28. led 2013

@zuzkazuzu88 no nemáš zač a já děkuji 🙂

zuzkazuzu88
28. led 2013

@jarka88 tak jsem to šla ještě zkontrolovat a když ho natočím jakoby k sobě tak mám pocit,že tam něco je,ale to je nejspíš asi vykoukaný 😀 😀

jarka88
28. led 2013

@zuzkazuzu88 a je to videt v kazdem svetle?

zuzkazuzu88
28. led 2013

@jarka88 spíš jde "vidět" na žlutým světle,ale už je jakoby takovej průhlednej stínek i když ho nenatočím,ale je to spíš tím dlouhým vykoukáváním 😀

jarka88
28. led 2013

@zuzkazuzu88 no tak třeba bude sílit, já taky nejdřív pořád natáčela 😀 A chvilema jsem si mysela, že mám halucinace, ale přítel mi potvrdil,že tam je 🙂

zuzkazuzu88
28. led 2013

@jarka88 no uvidíme 😀 ,jsem hodně překvapená,že to beru takto 😀 ...jakoby to prostě vyšlo...nechápu se 😀

janinha
28. led 2013

Ahojky holky,jak se máte takhle při večeru? Já dělám svoje první suschi 🙂 jako sranda, můj je v práci tak jsem to dělala s tátou. To rolování je mazec,než odhadnete tu dávku,kolik se do řasy vleze 😀 ale je to mňamka 🙂

kackaku
28. led 2013

@beandy No Andrejko, můj přítel chytl střevní chřipku jako Brno, takže je možný, že jí máš taky.,,Jinak na mě taky něco leze..:-/

kackaku
28. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak snad se // ještě ukáží🙂

kackaku
28. led 2013

@janinha Tak snad nepřijde v době, kdy pujdeš k té Mudr.☹....A dej nám vědět!! 😵

janinha
28. led 2013

@kackaku no čekám ji už od zítřejšího rána,ale k mudr se poradit určo pujdu.. protože ať vím co a jak. Třeba mi vezmou krev nebo mi něco poradí 😵

kackaku
28. led 2013

Jinak holčičky moje, já jsem teprve teď přijela z práce 🙄 Mám jinou práci, lepší než v kině(práce se smlouvama v ČSOB), jenže je to zkrácený úvazek od 4 do 9 večer a to je pěkně na pytel☹...Jinak přítel má střevní chřipku od rána, tak snažení bylo dostatečné a snad už ovulka proběhla. Jinak na mě taky něco leze a v posl.době bych nejraději nevylézala z kutlochu, jak je tam nevlídno...Už aby bylo alespoň jaro 😵

kackaku
28. led 2013

@janinha Jojo, to určitě jdi, ale mě by Mudr. s MS neprohlížel...Ale pozeptat se můžeš určitě 😵

janinha
28. led 2013

@kackaku určitě mě taky nebude prohlížet,ale chci s ní zkonzultovat to krvácení v průběhu cyklu. 🙄 Ach jo,nemusela by přijít, já bych tak odpočívala na mateřské.. kecám, neodpočívala, jsem hrozně aktivní,ale určitě bych se nestresovala prací. Ty jo, teprve jsi přišla z práce, chuďátko ☹ a líbí se ti aspoń nová práce? Hlavně na sebe dávej pozor a buď zdravá 😵

kackaku
28. led 2013

@janinha To určitě Jani, to krvácení je divný ☹ Kolik jsi vlastně DC? Já tě s tvou aktivitou hrozně obdivuju 😵 Jj celkem se mi líbí, ale štve mě, že jsem sama za sebe, s nikým se nebavím a pak mám divný myšlenky. Kdežto v kině už jsem se se všema znala, tak jsme si povídali a bylo to po téhle stránce fajn. A taky tam dojíždím třičtvrtě hodiny s přestupama☹Ale tahle práce je každopádně lepší do životopisu, až si budu (snad po mateřskéú hledat práci na plný úvazek...Ty na sebe taky dávej pozor berunko 😵

janinha
28. led 2013

@kackaku to tak vždycky bývá, když jdeš do nové práce ☹ musíš se s tím nějak sžít,ale pujdeš brzo na mateřskou, tak to zvládneš 🙂 já jsem dneska 23 DC nebo 24 DC 🙂 taky koukáš na 4 v tom? já koukám na partičku a směju se na celé kolo. 😀

kackaku
28. led 2013

@janinha To máš pravdu, člověk si musí zvyknout. Ale tahle práce je stejně jen na 3-5 měsíců no. V létě bychom se chtěli stěhovat pryč z Prahy , takže asi nemá cenu si hledat nějakou práci na hl.prac.poměr. Nene nekoukám bohužel, Vaškovi je špatně a leží a tak je telka vypnutá. Půjdu si nejspíš číst. Mám rozečtenou Betty Mcdonalld-Vejce a já a je to báječný 😵

janinha
28. led 2013

@kackaku já chci teď číst 50 odstínů šedi 🙂 erotický román. 🙂 jo tak to jo, pokud máte takové plány, tak je jasné,že nehledáš práci na dlouho. A jinak nového co?

kackaku
28. led 2013

@janinha Jojo o něm jsem slyšela 😵 A kousek i četla-v knihkupectví s otevřenou pusou 😀 Nového asi nic moc, strašně mě štve výsledek voleb, jsem z toho uplně nešťastná:-/ Vhofím fo té práce a nějak mě to snažílkování vůbec nepřijde a taky mi nepřijde, že by z toho mělo vzniknout mimčo. Přestala jsem to uplně řešit 😕

kackaku
28. led 2013

@janinha A u tebe? 😵

beandy
29. led 2013

Holky dobré ráno 🙂 Teď dočítám poslední kometáře. 🙂
@zuzkazuzu88 Zuzi tak zkus testovat za 2 dny až MS nepřijde, to už by se ti mělo HCG zvýšit a užby to tam mělo být vidět. Jinak holky asi si fakt musíme udělat tabulku kde si to budem psát. 😀 Já druhej den nevim kdo co kdy má. 😀 A informovala jsem se a černý uhlí a smecta se v těhotenství může, ale endiaron ne. Od včera jsem na záchodě už nebyla, tak nevim jestli už to je dobrý, ale radši jsem si vzala ještě jednu bobulku.

beandy
29. led 2013

@kackaku Kači snad to byla jednodenní viróza, zatím musím zaklepat (ťuk, ťuk..) že u mě dobrý. A jak dlouho to přítel má? Kolik jsi dnes DC?

janinha
29. led 2013

@kackaku no já si ten román chci koupit 🙂 všichni si ho hrozně chválí. Volby nijak neřeším,stejně chleba levnější nebude 😀 Je dobře, že jsi to snažílkování přestala tak řešit,nebo by ses z toho zcvokla 🙂 to bychom pak na ty Maledivy musely lítat každý měsíc :-*

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru