Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
31. led 2013

ahojky holky jakpak je? koukám,že debatujete 🙂 ani vás pomalu nestíhám číst 😀 ...já už mám asik po ms 😀 včera min. 5 vložek a dneska mi stačí 1 slipovka 😀 ani nevím jestli je to dobře,že jsem tak rychle vyčištěná 😒

janinha
31. led 2013

Ahojky holky, tak u mě MS pořád nic. Dneska mě na noční chytla střevní chřipka a měla jsem hrozné křeče 🙄 teď už je lépe,ale mám návaly jako bych byla v přechodu 🙂 fuj fuj, jen bych byla u otevřeného okna. Trošku cítím stále vaječníky a to je asi tak všechno. Manža leží s teplotama, je uplně K.O. Tak tady ležíme oba jak lazaři 😀
@zuzkazuzu88 buď ráda, že to máš brzo z krku 🙂 Ale takhle skokem z 5ti vložek na slipovku se mi to nikdy nestalo 😀

jarka88
31. led 2013

@zuzkazuzu88 to už to přestalo uplne? :-O

beandy
31. led 2013

@jarka88 Nevím čím to bylo, ale už mě to přestalo. Žádný štípání a výtok v pohodě bez zápachu. Nechápu.. Možná sem si to vsugerovala jak furt čumim v práci na ten internet, nebo nevim. 😅 Asi se moc pozoruju. 😀

jarka88
31. led 2013

@beandy no tak vídíš 🙂 tak se přestaň tak zkoumat 😀

janinha
31. led 2013

holkyy ☹ tak už to přišlo... 😨

zuzkazuzu88
31. led 2013

@jarka88 nn úplně ne jen mi stačí na dnešek od rána jen slipovka 🙂 😀

jarka88
31. led 2013

@zuzkazuzu88 tak to je docela mazec, takhle rychle 😨

zuzkazuzu88
31. led 2013

@janinha nevadí,za chvilec se můžete snažit znovu jako já s přítelem 😉 příště se to určo povede 😉

zuzkazuzu88
31. led 2013

@jarka88 právě taky čučím 🙂 ani nebyla tak bolestivá jako jindy,krásně mě utekla 🙂 jen doufám,že nebudu dlouho jen špinit 😒

jarka88
31. led 2013

@janinha no tak aspoň se můžete začít snažit nanovo 🙂 víš, že jsi zdravá tak vám třeba únor a sv. Valentýn přinesou miminko 🙂

janinha
31. led 2013

@zuzkazuzu88
@jarka88 holky,díky moc 🙂 jasně,že se budeme snažit dál 🙂

jarka88
31. led 2013

@zuzkazuzu88 no mě to docela zaráží, že je to tak krátce, kdyby ti to zítra náhodou přestalo, tak dej vědět 🙂

zuzkazuzu88
31. led 2013

@jarka88 mě taky,protože jsem to dostala v úterý odpoledne a dneska ve čtvrtek od rána jen tak červeně špiním jako by 😀 určo dám,ale myslím si že budu špinit ještě aspoň 3 dny 😒

jarka88
31. led 2013

@zuzkazuzu88 no to ti nezávidím, já si to pak zase hezky vyžeru v září 😅 to bude zase nezvyk....a tobě přeji ať se pak už v únoru neukáže 🙂

zuzkazuzu88
31. led 2013

@jarka88 raději bych si to vyžírala taky za 9 měsíců 😉

zuzkazuzu88
31. led 2013

@jarka88 a děkuji 😉

jarka88
31. led 2013

@zuzkazuzu88 nemáš zač 🙂

beandy
1. únor 2013

Dobré ráno 🙂 Holky o porodu ani slovo! To slyším jenom od ségry jak nevim do čeho jdu. 😨 Jenže bohužel bez porodu to nejde.. 😅
@janinha, @zuzkazuzu88 Berušky ani se nenadějete a další měsíc tu budete s náma debatovat o těhotenských problémech. 😀

mmartinam
1. únor 2013

Ahoj holky, mohla bych vás poprosit o radu?
V pondělí mi skončila MS, ve středu proběhlo první snažení naostro, ve čtvrtek špinění(na jednu vložku - víc nic)
a bolí mě břicho, mírné křeče a celou dobu mě bolí podbřišek - jakoby tlačí. Myslíte, že si tělo uvědomilo, že už neberu HA a takhle se mi mstí? 😀 Pomohl by třeba kontryhelový čaj na srovnání? Moc děkuju za případné rady a postřehy. 😉

zuzkazuzu88
1. únor 2013

@mmartinam ahojky myslím si,že to špinění byla zbytková ms,pomohli jste tomu tulením 😉 ty bolesti by mohly být od tulení,nebo aspoň já to někdy mívám 🙂 Jak dlouho jsi bez HA?

zuzkazuzu88
1. únor 2013

ahojky holky tak já dneska už jen malilinko špiním,říkám si jestli tomu trošku nepomohla listovka,protože kyselý by se nemělo běhěm ms,prý to pozastaví 😒 ...a jakpak jste na tom vy?

mmartinam
1. únor 2013

@zuzkazuzu88 Ahojky, děkuju za odpověď, já to právě nikdy takhle neměla a snažení bylo jenom v tu středu a podbřišek mě hodně bolí pořád. HA jsem měla brát od úterý a nevzala, takže 4 dny 😀

zuzkazuzu88
1. únor 2013

@mmartinam sama si nepamatuju jestli mě bolelo bříško po vysazení 😒 nechceš si zkusit zavolat dr když už to trvá druhej den?

mmartinam
1. únor 2013

Tak jsem zkoušela volat a jako na potvoru má dneska dovolenou, tak uvidím, jestli to bude trvat i přes víkend, zajedu za ní v pondělí. 😒

mmartinam
1. únor 2013

@zuzkazuzu88 Tak jsem volala jiné Mudře a prý by bolesti mohly být způsobeny ovulací. 😕
Tak to mě ani ve snu nenapadlo. Ale snažení nejspíš nehrozí, fakt mě to dost bolí, no, uvidím večer. 😀

kackaku
1. únor 2013

Ahoj holky, tak jak se máte?
@zuzkazuzu88 Už jsem si říkala, že se neozýváš...Teď můžete naskočit do nového cyklu s novou nadějí 😵

@janinha A to samé jako pro Zuzku platí i pro Janču 😵

Holky mě je nějak nedobře. Jsem příšerně unavená, mám žaludek na vodě a včera večer jsem byla tak nafouklá a tak mě bolela střeva, že jsem se málem rozbrečela, jak mě to bolelo. A v neposlední řadě jsem uplně neskutečně podrážděná. Ten žaludek je nejspíš z toho, že jsem teď flákala léky na něj...Ale jinak si to fakt neumím vysvětlit. Buď je to tim počasím, nebo nevím 😖

jarka88
1. únor 2013

@mmartinam kontryhle pomůže, ale s nim si musíš dát pozor na ovu, po ní už ho nesmíš 🙂 pokud chcete mimi 🙂

jarka88
1. únor 2013

@kackaku a nebo se zadařilo 🙂

jarka88
1. únor 2013

@zuzkazuzu88 tak to s tím kyselým slýším poprvé 😅 zase jsem o něco moudřejší 🙂 nebo máš prostě slabší MS, já to mám vždy na střídačku, jeden měsíc uplně šílené, že se bojím i někam chodit a další měsíc skoro nic a trvá tak 3 dny...🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru