Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

mmartinam
1. únor 2013

@jarka88 Děkuju, mimi chceme. 😵 S kontryhelem zatím počkám, volala jsem Mudře a říkala, že si myslí, že bolesti jsou způsobeny začínající ovulací, tak zkusíme snažení, jestli podbřišek nebude moc bolet a uvidíme. Ať ovulku případně nepropásnu, pokud ji mám tak brzo po MS. 😒

jarka88
1. únor 2013

@mmartinam klidně ji mít můžeš a jestli se chceš ujistit,tak bych udělala ovu test 🙂 ono to není zrovna pravidlem, že ovu probíhá v půlce cyklu...to má opravdu jen málo ženských takhle přesné..některé zrají vajíčka rychleji a některé pomaleji 🙂

mmartinam
1. únor 2013

Testíky bohužel nemám. 😒 No, dneska zkusíme, apak budu sledovat, jestli v průběhu měsíce zpozoruji hlen, tak to bude dneska třeba jen planý poplach na ovulku, ale nerada bych ji promeškala. 😀
A další měsíc zkusím ovu testíky pořídit, abych měla jistotu. 😉

kackaku
1. únor 2013

@jarka88 No, nebudu předstírat, že mě to nenapadlo...Ale že by se to projevovalo takhle brzo?To mi nepřijde možný..Jsem 6-7 DPO..a mám to od včera takhle moc:-/

zuzkazuzu88
1. únor 2013

@mmartinam možná by to mohlo být tím 😉 tak šup šup 🙂

zuzkazuzu88
1. únor 2013

@kackaku jj už se nemůžu dočkat 🙂 jen doufám,že se nám povede tentokrát 🙂 ...třeba se zadařilo a zlobí te mimís 😉

zuzkazuzu88
1. únor 2013

@jarka88 jj takhle jsem si jednou úplně zastavila ms,ale to bylo citrónovou zmrzlinou 😀 pamatuju si,že byla strašně kyselá 😀

zuzkazuzu88
1. únor 2013

@kackaku třeba už se mimís zabydlel v peřince 😉

kackaku
1. únor 2013

@zuzkazuzu88 Nevím no, přijde mi to brzo...

zuzkazuzu88
1. únor 2013

@kackaku uvidíš no jak to dopadne,budu držet palečky aby to byl mimísek 😉

kackaku
1. únor 2013

@zuzkazuzu88 Děkuju, uvidíme 😉 Snažím se být oproti minulému měsíci aspoň trochu optimistická...Stará Kačka by řekla, že si nemyslí, že se to povedlo...Nová Kačka připouští možnost, že se to povedlo 😀 😵

mmartinam
1. únor 2013

@zuzkazuzu88 Děkuju, uvidím, asi jsem tu ovulku odehnala, břicho už je lepší, včera bolelo nejvíc, tak nejpíš byla teda včera, ale zkusíme a uvidíme. 😵

jarka88
1. únor 2013

@kackaku já si myslím, že v téhle době je už možné vše 😀

denuskaa
1. únor 2013

@zuzkazuzu88 😀 Ta zmrzlina mě teda pobavila 😀 😀 co byl jen citron s ledem že ti to až zastavilo MS ne? 😀

janinha
1. únor 2013

@kackaku beroušku,ten žaludek ti nezávidím ☹ já si prožila své se zánětama a tak.. několikrát gastro, kolono..fuuuj ☹ teď mám 3 dny střevní chřipku, tak si budeme stonat spolu 🙂 tento menzes mám hrozně silný, křeče ☹ musíš se uzdravit,ať na to můžete vlítnout 😵

kackaku
1. únor 2013

@janinha Janinko tak tento cyklus snažení už není potřeba, te´d jen čekat, jestli to (ne)vyšlo 😵 Já si právě říkám, jestli to nemůže být mimísem...ale na to je podle mě hrozně brzo ☹ 😖

kackaku
1. únor 2013

@janinha A střevní chřipka-tu měl teď Vašek a já se modlila, abych jí nechytla. Skoro každý rok jsem ji měla pravidelně, teď se mi už cca 2-3 roky vyhýbá..

janinha
1. únor 2013

@kackaku nojo vlastně, vždyť ona to může být změna hormonů 🙂 to by bylo super 😀 uvidíš a dej pak hned vědět 😎 ono možná, zdali jsi na to přestala trošku myslet, tak se tělo umoudřilo vaječníky otevřely svou náruč spermíkovi 🙂 My se dneska v práci bavily i něčem a jedna kolegyně říká, "jsem spokojená,když mám spánek, jídlo a sex" 🙂 tak jsem se zamyslela a říkám jí, " mám střevní chřipku, jídlo nemám, už třetí noc nemůžu spávat a sex taky nemám,protože manža je nemocný" 🙂 tak jsem se zasmály, tak já už jsem fakt do šrotu 😀

kackaku
2. únor 2013

@janinha No kéž by to bylo mimčo. Já nevím, myslím, že je to hrozně brzo na přínaky. Jsem tak 7 dní od domnělé ovulace. Ale ty nevolnosti byly hrozné..A to nafouklé břicho jako kdybych najednou přibrala 10 kilo:-/Hnus velebnosti...Snad už to bude lepší. Vždycky ráno je to lepší a pak se mě ta nafouklost drží celý den. Jako já na to trpím, ale většinou jen chvíli před MS a ne 9 dní. Včera jsem skoro brečela, jak mě to břucho bolelo, přitom jím laktobacily i vlákninu.😀 😀 S tou spokojeností je to asi pravda...Hele Jani ty chodíš se střevní chřipkou do práce? Ty jsi fakt blázínek...Já když měla strevní chřipku, byla jsem ráda, že dojdu na záchod a zpět do postele 😀

kackaku
2. únor 2013

@janinha A tak mě bolí ve vlnách záda(často ěm bolí,ale ne takhle moc), krřní páteř(to mám od PC)..no prostě jsem celá rozbitá☹ 😀

kackaku
2. únor 2013

Jo a ještě jsem zapomněla na neskutečnou únavu a závratě...Co se týká žaludku, je to dnes už lepší, asi jsem ho měla podrážděný, ptže jsem flákala léky...No ale jinak na mě asi stouplo to ,,skorojaro" co je venku, protože tak brzo a mít tohle všechno...to asi není možný 😖

janinha
2. únor 2013

@kackaku Kaťulko a ty se léčíš nějak na ten žaludeček? Chuďátko moje, musíš se dát do kupy,ale pokud je to mimčo je to super 🙂 Ono je to u každého jiné, někdo pozná,že je těhu hned, jinému to trvá, třeba tvoje tělo to poznalo hned 😵 Ty závratě a to všechno by odpovídalo. Tak uvidíš máš jen dvě možnosti, buď je to bacil nebo těhu bacil 😎 Moc držím pěstičky, aby to vyšlo a co na to chlap? Jinak ano, chodím do práce i nemocná ☹ nedá se jinak, máme málo personálu a když někdo onemocní, tak je problém,teď máme nemocnou sanitářku,tak to táhnem jak se dá. Ale mě už je dobře, sem tam nějaká křeč,ale už nesedím na záchodě stále 😀

zuzkazuzu88
2. únor 2013

@denuskaa 😀

jarka88
2. únor 2013

ahoj holky, potřebuji poradit...nepíše se mi to nějak snadno, ale asi jsem udělala velkou krvinu...nějak se mi poslední dobou nezdálo chování mého přítele, neustálé schovávání telefonu, nadávky atd. a dnes odjel a tel. si zapomněl doma a nedalo mi to a koukla jsem se mu do něj, našla jsem tam dost zajímavé sms, domluvené schůzky s jeho kadeřnicí a také o dost mladší kolegyní z plavání, nehledě na neustálé pomluvy mé osoby, že poslední dobou jsem jen doma a ležím atd. čemu se taky diví, když je mi pořád šíleně zle a mám hodně ležet, ptže mám rizikovku? o kluka se starám jak jen to jde a on ze mě pomalu udělal neschopnou matku a nebyla tam ani zmínka o tom, že bych byla těhotná a příští týden mám jet s mamkou na chalupu na celý víkend a ve zprávách si domlouvá na celý víkend společnost u nás doma...vůbec nevím co mám dělat, zda mu to vpálit nebo zatím dělat, že nic nevím :( omlouvám se, že vás tim obtěžuji, ale potřebovala jsem to nějakomu ,, říct´´, tady by se to hned rozneslo....

kackaku
2. únor 2013

@janinha Spíš je to asi flákáním léku no...Jojo beru omeprazol-mm refluxní chorobu jícnu(nedovírá se jícnová záklopka a jídlo se vrací zpět) 🙄 Mám k tomu dispozice, táta to taky má..Ale hlavně tím, jak si stříkám foukače na astma, tak nějaká látka v nich ten jícen ochabuje:-/Jinak žaludek mám celkem právě odolný, můžu ztláskat takových věcí dohromady a nic mi není 😵 Dneska mi bylo zle ráno a během dne už ne, takže to asi nebylo z mimi 🙄 Ale unavená jsem pořád neskutečně a břicho mám jak v 5.měsíci nafouklé 😕 Strašně pomalu to utíká od ovu do ms, ach jo:-/

kackaku
2. únor 2013

@jarka88 Teda Jaruš tohle kdybych zjistila u chlapa, tak nevím 😠 Jako to snad nemyslí vážně, snaží se s tebou o dítě a otěhotní tě a přitom má schůzky s jinýma??Já bych tohle jen tak nezkousla..A vybalila to hned na něj. Přijde mi to hrozné, že ty ležíš doma, protože ti je zle a on tě za zády pomlouvá s jinýma ženskýma...Je mi z toho pěkně zle ☹ A že si domlouvá společnost u vás doma???To je neskutečná prasárna....Fakt jsem z toho uplně rozčilená, to je humus 😖

jarka88
2. únor 2013

@kackaku no to mi povídej, sama nevím, co si mám myslet...lže komu se dá...bojím se, že až přijde domů, tak bouchnu a něco mu hodím do hlavy, hold s mojí náturou :/ zdálo se mi poslední dobou i divné to, že mu začalo vše vadit na klukovi, pořád ho za vše kritizoval a okřikoval, malý se ho už začal bát :/ nevím vůbec, co mám dělat, jen tu sedím a cpu se magnesiem, ptže mě začalo pěkně bolet břicho a lehce jem začala špinit, ale nemůžu si ani zavolat sanitu, ať tu malý nezůstane sám a mamka pro něj nemůže, má sádru na noze a jemu ani zavolat nemůžu a přijde si určitě kdo ví v kolik :/

zuzkazuzu88
2. únor 2013

@jarka88 jari to mě moc mrzí,ani nevím co na to napsat ☹ moc ráda bych ti pomohla aspoň psychicky...nechceš to začít řešit tím,že co mu poslední dobou vadí atd? nezmiňovala bych se mu,že jsi mu vlezla do mobilu,hnedka by se to otočilo proti tobě 😒 pokud to s tím krvácením bude horší tak si zavolej,oprcka by se ti tam postarali zatím co tě vyšetří neboj,hlavně nestresuj vím,že je to těžký ale musíš být v klidu aby se ti nic nestalo 😒

jarka88
2. únor 2013

@zuzkazuzu88 na to jsem se ho ptala už včera, ptže se mi zdál divný a řekl, že nic ....po chvili z nej teda vypadlo to, že si všímám převážně kluka a, že s ním už ani nespím, přitom to mám od dr. vysloveně zakázané a to on ví! Vedlo by to u mě k potratu a s tím taky počítal! ale dle mobilu to takhle bylo už před tím než jsem otěhotněla :( ani nechci vědět správné číslo, kolik jich, je ...ale takhle ponížená jsem snad nikdy nebyla, ta jedna je skoro dítě :/

kackaku
2. únor 2013

@jarka88 Bože Jaruš, to je s prominutím hajzl....Jak ti může vyčítat, že s ním nespíš, když máš rizikové těhulkování ☹ Fakt nevím, co ti poradit, ale kdyby se to prokázalo, odešla bych od něj☹Tohle je humus a jak píšeš, ponížení ☹ Ale tím, že čekáš malé je to komplikovanější...ach jo. Prosimtě hned si zavolej sanitku, jestli začneš víc krvácet... 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru