Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
25. únor 2013

@zuzkazuzu88 Já jsem to nemyslela tak, že bych byla těhule🙂 Jen jestli ses s tím někdy nesetkala..určitě jsem je nenamohla ni nepřeležela, začly bolet v den ovulace a bolí dodnes..uvidíme co v příštích dnech..

zuzkazuzu88
25. únor 2013

@kackaku vím jak jsi to myslela,proto jsem psala,že každej cyklus je jinej 🙂 jednou mě u ovu bolely záda a další měsíc zase ne,jednou jsem se strašne osypala beďákama kolem pusy,další měsíc zase ne...každej cyklus může být v něčem jiný.Já to vidím i na teplotě,jeden cyklus se před ovu držím kolem 35,9-36,2 a druhej pod 36,2 před ovu nejdu 🙂

janinha
25. únor 2013

@kackaku ach jo, já už bych ti tak přála, aby jsi otěhotněla 😵 to by bylo naprosto superní 🙂 ano ano už to mám dostat, jak říkám čekám to každým dnem, jako mám takové bolesti v podbříšku,ale počkám ještě co bude nebo nebude. 🤐 nechci si nic nějak připouštět... a co skoro manža,poslouchá? Ty bradavky ti nezávidím, mě už tak moc nebolí 🙂

zuzkazuzu88
26. únor 2013

ahojky snažilky tak dnesku začínám padat ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

kackaku
26. únor 2013

@janinha Ale já si to teď moc nepřeju Jani, ty jsi nečetla, co jsem o tom psala? Do svatby si dáváme pauzu 😉 Skoro manža moc neposlouchá, protože jsme se domluvili, že se do té svatby snažit nebudeme a on to pustil do mě. No, šla jsem to pak vymýt, tak snad to bude v pohodě... 😉 Já vás teď budu sledovat z povzdálí a přát vám bříška.)

kackaku
26. únor 2013

@zuzkazuzu88 Ach jo....ale to ještě nic neznamená, musí to spadnout uplně....

janinha
26. únor 2013

@kackaku beruško,já tady dlouho nebyla, tak jsem zpětně nic nečetla. Mrzí mě, že skoromanža neposlouchá,ale každý chlap je trošku sobec. bohužel. Tak si teď budeš užívat přípravy na svatbu to je krása 🙂 já si to užila i se státnicemi 😀 Bude to super, těš se 🙂 mě už dneska bolí spodek a malinko špiním ☹

kackaku
26. únor 2013

@janinha Já to myslela ze srandy, že neposlouchá. Všechno hezky zařizuje se mnou, moc mi pomáhá 😵 Jen s tím stykem to neuhlídal, asi si to mimčo moc přeje. Akorát už asi nechápe, že blbě by bylo mě, ne jemu 😠...Navíc bych už asi musela mít volnější šaty a já ty moje vybrané nechci měnit, jsou nááádhernéé 😵 Jé Jani, myslíš tedy, že to dostaneš?? ☹

beandy
26. únor 2013

Ahojky holky, jak to tu sleduju, tak už čekáte až mrcha nedojde. 🙂 U mě je to střídavý, chvilu špatně, chvilu super.. Teď mám ještě k tomu rýmu a bolí mě v krku, snad nelehnu. ☹ Zítra jedu do Prahy na Hrdý Budžes, ve čtvrtek večer se vracíme a v pátek hurá na kontrolu. 🙂
@kackaku Kači udělala jsi dobře. Kdyby jsi byla těhotná na svatbě a bylo by ti špatně, byla bys smutná že sis to tak neužila.. Na chvíli to vypustíš z hlavy a o svatební noci hurá na to. 😀
A copak ty Jaruš @jarka88? Jak ti je? Jak to dopadlo na té kontrole?
@janinha Jéééé snad potvora nedojde.. ☹ Jak dlouho se snažíte?
@zuzkazuzu Dnes jsi 12 DPO, budeš čekat na den MS jestli nedojde, nebo budeš testit předem??? 😵

kackaku
26. únor 2013

@beandy Jj Andrejko, bylo by toho moc najednou...přípravy na svatbu,svatba,stěhování,hledání nového prac.místa v místě bydliště.. 😖 Akorát teda v den poz.ovulačního testu Vašek nějak zapomněl, že se už nesnažíme a pustil to do mě. Ale já hned vyskočila a šla to vymýt, tak snad to bude v pohodě. Navíc si říkám, jestli se ovulace neposunula, protože mě od té ovulační soboty nepřestaly bolet bradavky, nevím proč... 😖 A dnes mě tak neskutečným způsobem třeští hlava... 😖 Asi na ěm taky něco leze, jako na tebe...Jé, Hrdý Budžes je fajn, mám ho na CD jako mluvené slovo, tak si to pěkně užijte...Kolikpak je tvojí ségře?? 🙂

beandy
26. únor 2013

@kackaku Jo jo, četla jsem. 🙂 Nechci strašit, ale jestli to do tebe pustil, tak spermie jsou přitahovány vajíčkem, protože vypuzuje nějakej hormon který ty spermie láká.. takže si myslim že by ti nějaký propláchnutí nepomohlo, jsou to rychlíci. 🙂 Já ho mám taky jako mluvený slovo a viděla jsem to i v televizi. 🙂 Ségře je dnes 29. 🙂 Dostali jsme to od ní na vánoce. 🙂

kackaku
26. únor 2013

@beandy Však já vím☹ Ale říkám si, že předchozí dva měsíce jsem po sexu ležela, dělala svíčky a dělala vše pro to, aby to nevyteklo a stejně se nic nestalo...Tak to je super, užijte si to🙂 😵

zuzkazuzu88
26. únor 2013

@kackaku
@beandy no doufejme,že se nepropadnu,podbřišek mě bolí už asi 3 dny ale ne vaječníky,jakoby celej,tak nevím co si myslet...a začínám mít zase vodnatej výtok místo krémovýho,tak myslím,že ms je na cestě ☹ nejraději bych už testovala abyc věděla na čem jsem ale musím to nechat 😒

kackaku
26. únor 2013

@zuzkazuzu88 Já bych nevydržela, Zuzi...

zuzkazuzu88
26. únor 2013

@kackaku bojím se,že budu zase sklamaná 😢

kackaku
26. únor 2013

@zuzkazuzu88 Však já vím, je to na tobě...☹Udělej to podle toho, jak se cítíš...

kackaku
26. únor 2013

@zuzkazuzu88 Ale jestli tě bolí už tři dny podbřišek, vypadá to nadějně...A pokud si dobře pamatuju, Andy taky měla výtok vodnatý...Já bych testla 😵

zuzkazuzu88
26. únor 2013

@kackaku zase si říkám,že by mě asi test potvrdil pocit,že tam nic není.já nevím.. 😀

kackaku
26. únor 2013

@zuzkazuzu88 Tak testniiiii...jsem s tebou online 🙂 🙂

zuzkazuzu88
26. únor 2013

@kackaku test doma nemám,musela bych zajet do lékárny ale nemám auto doma ☹ ,víš co odpo tam zajedu a zkusím,bude to kolem 5 😀

beandy
26. únor 2013

@zuzkazuzu88 Já jsem měla taky vodnatý výtok, to je pravda. 🙂 Jako by ze mě tekla vyloženě voda. Jůůůů tak to tady budu kolem 5. nalepená jak pjavica a čekat jak dopadneš. 😵

zuzkazuzu88
26. únor 2013

@beandy není to uplně jak minulej měsíc ale mám mokro 😒

beandy
26. únor 2013

@zuzkazuzu88 To sem měla třeba minulej týden.. musela jsem zase nosit vložku jak to ze mě teklo. 😒

kackaku
26. únor 2013

A já si to tu nepřečtu, protože jdu do práce od půl 5:-/

beandy
26. únor 2013

@kackaku Tak dej Zuzíkovi telefon ať ti písne sms 😀 😝

zuzkazuzu88
26. únor 2013

@beandy takhle silný to naštěstí nemám,ale úplně sucho taky není 😒

zuzkazuzu88
26. únor 2013

@kackaku myslím si,že nebude asi ani co psát...najednu stranu pokud se to nepovede tento měsíc tak pojedeme aspoň v červnu k moři,pokud by se povedlo,tak už bych se asi bála někam vycestovat

kackaku
26. únor 2013

Mě tak baví to s váma prožívat 😵

zuzkazuzu88
26. únor 2013

@kackaku
@beandy tak dneska žádný testování nebude,už to do lékárny nestihnu 😒

kackaku
26. únor 2013

@zuzkazuzu88 Jé☹Tak zítra🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru