Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Hlava mě trochu zabolela ráno, ale už je to dobrý. Bradavky pořád citlivé:-/ Asi mi to vydrží až do MS 😒

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku tak aspoň že ta hlava povolila,já tak nemám ráda když mě bolí prsa ☹

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 To já taky ne...Je to vopruz, ale vždy před MS mě bolí...Od ovulace do MS mě prsa bolela jen jednou. Bradavky mě od ovulace do MS ještě nebolely:-/

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku mě právě málokdy,jen minulej cyklus ale ne tolik,tak doufám,že se to nebude každej cyklus stupňovat 😒

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Bude se ti to stupňovat, ale jen pro to, že následujících 8 měsíců ti budou růst 😵 Kdy se dostaneš pro testík?

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku kdyby to tak bylo tak si tu bolest klidně protrpím 😵 jedu nakupovat po 3 dřív nemám auto 😒

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku v kolik odcházíš do práce? Kolem 4 bych mohla testovat 😉

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Já dnes do práce nejdu, ale musím do města něco zařídit. \budu zpět tak cca v půl 5, takže tady už budu mít od tebe zprávu😉

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku tak super 🙂

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 🙂Těším se na pozitivní zprávu...

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku já doufám,že ti tu pozitivní zprávu budu moct říct 🙂

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Říct asi ne, ale napsat určitě 😵

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku 😀

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 A už mě zase bolí hlava☹ Bože, asi potřebuju sluníčko...

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku jj taky se cítím nějak divně ☹ klepu se jak ratlík a ani deka mi nepomáhá se zahřát 😒 doufám,že ještě nelehnu ☹

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Máš spíš nervíky 🙂

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku jj to bude asi ono,už nad tím nechci přemýšlet 😀

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Tak šup pro test 😀

janinha
28. únor 2013

@zuzkazuzu88
@kackaku holky díky za podporu, budeme se muset prostě více milovat 🙂 Bohužel ten čas ani na to není,když se nevidíme kvuli směnám. 🙄 Před chvílí jsem slyšela, jak někdo odložil miminko holčičku do baby boxu,ach jo. Někdo se tady snaží dlouho a nic a někdo mimčo odloží. Na druhou stranu, dobře že ji dala do baby boxu a ne někde k popelnici 🤐 Ta mamina tím dala šanci druhým rodičům k adopci. Jinak moc toho je, nastoupila jsem na jiné oddělení, jiný kolektiv, člověk se snaží všechno dělat na 100%. Na mém min. oddělení jsem byla zvyklá dělat věci tak a mak, a tady dělají i papíry jinak, nové věci a hlavně je to náročnější. Chodím domů unavená i psychicky jak se stále na všechno soustředím a dávám pozor abych něco nepokazila,aby si o mě neříkaly, že jsem neschopná a nešikovná. Všechno si moc beru. Znám se 🙂 Navíc do toho ta specializace a já už chci mít konečně volno chvíli a pokoj od všeho..

janinha
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 no honem honem čekám na // od tebe 🙂 😵

kackaku
28. únor 2013

@janinha Janinko my se taky nestíháme milovat tak, jak bychom chtěli. Ob dva dny je pro mě sci-fi..Jani, držím ti palce, abys to tam všechno zvládala. Já jsem taky hrozná cíťa a všechno si beru, tak vím, jak ti je 😅

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@janinha hned jak se to uklidní v práci tak věř,že to bude určo lepší 🙂... jj taky jsem to četla,no aspoň že ty babyboxy jsou 😒 ...kolem 4 dám vědět kolik čárek se objeví 😉

zuzkazuzu88
28. únor 2013

hm holky tak nic 😢 ale celej ten test vyšel zajímavě ani ta kontrolní nebyla jakási super,je celá rozpitá a přerušená 😒 zítra přijde ms určo 😢

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Tak udělej ještě druhej...když ta kontrolní byla špatná....Já bych teda zkusila určitě ten druhý..

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku nechám to být ☹ už se to tam nějak vpilo tak to vypadá dobře ☹

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 No ono se to po čase vpije a zaschne a už to vypadá normálně. Ach jo, to mě moc mrzí☹

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Ani dušík tam není?

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Nebuď smutná Zuzanko☹

janinha
28. únor 2013

@kackaku no jo ty naše povahy citlivé.. to se nedá nic dělat budeme si vždycky se všeho dělat veelkou hlavu. 😅 s tím časem to musíme nějak pořešit, musíme se víc milovat 🙂 dneska jsem byla v tescu a koukala na ty krásné malinké věcičky, hned bych si to koupila všechno 🙂

@zuzkazuzu88 určitě, jak se to uklidní, bude vše lepší 🙂 Tak si kup jiný test, tenhle mohl být špatný, nevěš hlavu, třeba MS nepříjde 😵

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku
@janinha není tam nic 😢 uvidím zítra podle teploty,doufám,že zůstanu nahoře 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru