Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

ratatooy
4. bře 2013

@zuzkazuzu88 jo a k tomu neovulování k tomu dojde pouze dr pokud to sleduje na utz

ratatooy
4. bře 2013

ono je to složitá věc no,ono ne v každym připadě ikdyž to vypadá že ovulka proběhla to tak je,na to sem přišla až po dlouhy době až sme začali jezdit do Caru

kackaku
4. bře 2013

@beandy Andrejko musíš být silná...vůbec si nedokážu představit, čím procházíš...ale jsem z toho moc smutná. Na druhou stranu už víš, že se vám to jednou povedlo, takže jste plodní a nic vám nebrání se snažit o druhé mimi, které vám přinese dušička tohoto mimi:-*

kackaku
4. bře 2013

@jarka88 I tobě držím palce Jaruš:-*Dávej o sobě vědět

kackaku
4. bře 2013

Jinak já holky měřím tu BT a teploty 5-9 DPO jsou takto: 37, 36.9, 37, 37, 36.9..Tak asoň vím, jak to moje tělíčko funguje...

zuzkazuzu88
4. bře 2013

@ratatooy takže koukám,že jste to neměli jednoduchý.No já jsem s říkala,že pokud to rok nepůjde tak to začnu řešit,dřív asi ne,i když jsem se ptala přítele jestli mám tento cyklus zkusit folikulometrii,tak mi řekl že jo 🙂 no uvidíme 🙂

zuzkazuzu88
4. bře 2013

@kackaku jsem na tebe zvědavá 😉

kackaku
4. bře 2013

@zuzkazuzu88 Na co? Já s ničím nepočítám...jen zkouším ty teploty...

zuzkazuzu88
4. bře 2013

@kackaku jen jak to bude probíhat 😉

kackaku
4. bře 2013

@zuzkazuzu88 Jj...jasně, že je ve mě malinká dušička, která trochu doufá....ty teploty se myslím celkem drží celkem vysoko...Ale z nich stejně prd poznám, když klesnou až před MS.

ratatooy
4. bře 2013

@zuzkazuzu88 no nebylo to tak ještě hrozný ale už me to nebavilo takže ja sem si šla na IVF pro vysvobození o věčným přemejšlení proč to nejde a taky se zadařilo hned na poprve

janinha
4. bře 2013

ahojky holky moje,dlouho jsem se zase neozyvala. Jak se mate? Ja jsem zase v brne ve skole,manzu opet@tyden neuvidim a jak se vratim,on jde do prace ☹ tak jake pak snazeni.. Ten min.mesic jsem si myslela,ze to fakt klaplo a nic. Vcera jsme se bavili o kocarku a skoro jsme se pohadali 🙂 oni to chlapi proste nechapou 😀

kackaku
5. bře 2013

@janinha Ahoj Jaňulko, to máš pravdu, chlapi mají opravdu často jiný myšlení:-/Ty jsi takový pracant, trochu ti závidím, taky bych už pořádně makala🙂 Jak se jinak máš? Třeba to snažení nakonec vyjde...

janinha
5. bře 2013

@beandy beruško,to je mi moc líto ☹ ach jo. Snad se vám brzy podaří druhé mimi.. To je tak nefér co se děje.

kackaku
5. bře 2013

Holky, koukněte na grafík, dnes 10 DPO vyletěla teplota na 37.1....

janinha
5. bře 2013

@kackaku budu psat bez hackua carek,protoze pisi z mobilu. 🙂 me to mrzi,protoze chlap!si mysli,ze koupime kocar za 5tis a konec. Nechape ze chci kocar se kterym se mi bude dobre jezdit.. Ted kupujeme auto a muzeme koupi drahe,ale kupujeme ujete a tak mi chlap rekl,ze nekupujeme porsche tak proc vybiram porsche mezi kocarkama ☹ nechape ze to je neco jineho,prej za rok to dite z toho kocaru vyroste. Ja az budu tehu,tak se kvuli tomuto urco pohadame 🙂 a jak jsi na tom ty a tvuj snoubenec? Resite tohle? Spis ted resite svatbu ze,to je krasa.

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku Ahoj, kdy máš dostat MS? 🙂 já v pátek, doufám, že nepřijde, ale tuším že jo.

kackaku
5. bře 2013

@janinha My se o tomhle ještě nebavili, Jani...My dokud to nepřijde, tak to neřešíme ani nic nenakupujeme....Ani mi nepřijde divný, že to chlapi nechápou:-/ Tak mu nadhoď, že kočár stejně pak prodáš...Já teda doufám, že kočár dostaneme třeba od rodičů jako dárek 😀

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa Ahoj, já v sobotu.....Cítíš nějakou změnu?

janinha
5. bře 2013

@kackaku mas pravdu,ja jen nechci poslouchat,ze jsme koupili drahe auto,tak musime pak setrit na ukor mimina. Jako uplne to neresim,ale co by kdyby 🙂

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku no ani né, bolej mě prsa, ale příjde mi to stejné jako když má přijít MS, jinak nic nepozoruju, akorát mám pořád červený ruce a nohy a tváře 😀 ale to nevím jestli to může mít souvislost? 😀

kackaku
5. bře 2013

@janinha No to bych teda taky nesnesla...drahý auto a pak mimču co nejlevnější kočárek? To bych se vztekala 😀

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa No, třeba může, myslím, že jsem to už někde četla...🙂 Já mám od ovulace citlivé bradavky a do teď to nepřestalo a včera mě párkrát píchlo napravo od podbřišku. Ale já už na příznaky nevěřím:-/ Akorát jsem začla měřit tu BT teplotu a dneska mi pěkně vylítla na 37.1, mrkni na graf...

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku koukala jsem, vypadá to zajímavě, jsem zvědavá jak to dopadne 🙂 🙂 testovat nebudeš vid? 🙂 zatím. Jinak v podbříšku mě taky občas píchne, ale já už ty příznaky právě taky neřeším, protože si pak myslím že každej prd je těhotenství 😀

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa No právě 😀 No vzhledem k tomu, že jsme se opravdu nijak extra nesnažili, zaskočilo by mě to. Nn ani nemám testy doma, přítel mi je dneska asi donese, ale když, tak testnu až později...Já mám duchy na testech, i když těhotná nejsem, takže by mi to nic neřeklo...

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku ajooo vlastně, ty to máš takhle na prd s těma duchama, my jsme to právě tenhle měsíc tak nějak moc nehrotili, tak uvidíme, ale pořád si říkám, už aby byl pátek, případně sobota 😀 a jestli to teď neklaplo tak snad budeme souložit celej březen každej den .. 😀 protože to je jediná možnost mít miminko do Vánoc :D a hlavně mi jinak nevyjde ochranná lhůta a tím pádem pěkná mateřská když se nezadaří v březnu .. v květnu mi totiž končí smlouva

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak teď jsi mě pobavila....já bych právě moc nechtěla mimi na Vánoce, ale člověk si nevybere, hlavně, že by mimi přišlo. My si ale dáme teď pauzu a snažení necháme až na později, až proběhne svatba...

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku stejně je to hroznej paradox, když jsme to neplánovali tak jsem k tomu přišla jak slepej k houslím i přes antiko a teď když člověk chce tak furt nic, ale tak pořád si říkám, že se snažíme chvilinku. Ale jsem zvědavá na tebe protože to vypadá že by to klidně mohlo vyjít 🙂 🙂

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa Proč myslíš, že by to mohlo vyjít? Já si moc nemyslím...Ale Denuš, píšeš, že furt nic, přitom jste se snažili 1 měsíc, to je prd doba 😵 Takže kolik jsi dnes po ovu? Víš??🙂

denuskaa
5. bře 2013

No teď už to byl druhý měsíc, leden, únor 🙂 utíká to 🙂 9DPO už si to hlídám 😀 Nevím no, ta teplotka, prsa a taky to že jsi to nehrotila 😀 Já jsem to poprvé poznala taky na prsou, taková bolest, svědění a hlavně mi nějak záhadně vyrostly 😀 a to bylo snad hned týden po oplodnění 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru