Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
8. led 2013

@mmartinam 1. Měsíc po vysazení jsou vždy ženský nejnachylnejsi 🙂)

mmartinam
8. led 2013

Zapomněla jsem napsat: čistit po 5letech braní HA. 🙂

mmartinam
8. led 2013

@jarka88 Děkuju, byla bych ráda, ale moc tomu nevěřím. 😖

jarka88
8. led 2013

@mmartinam my se snažíme rok a už taky nevěřím, ale doufat se musí 🙂

zuzkazuzu88
8. led 2013

@jarka88 jj musíš pak napsat jak jsi dopadla 😉 ....já doufám,že co nejdřív 😀

zuzkazuzu88
8. led 2013

@mmartinam tak to třeba dopadne úplně stejně 😉

jarka88
8. led 2013

@zuzkazuzu88 určitě 🙂 teď to při ovu pořádně specetite :D

mmartinam
8. led 2013

No, uvidíme, Tobiáškovi bude v únoru 5 a sourozence by už opravdu potřeboval. 😵

tinusss
8. led 2013

Holky, můžu se přidat?🙂

kackaku
8. led 2013

@jarka88 Gratuluju!!🙂 Kolik jsi DPO, tušíš?

kackaku
8. led 2013

JInak holky, já měla dnes strašný den...Už jsem se smířila s tím, že to tentokrát nevyšlo 😢 Ale je mi hrozně.

zuzkazuzu88
8. led 2013

@tinusss určo .) vítej

zuzkazuzu88
8. led 2013

@kackaku Kačko nemysli na to,moc bych ti přála aby ti to vyšlo,ale pokud ne nic se neděje hm!!! je to teprve první ofic. měsíc tak neztracej hlavu 😒

kackaku
8. led 2013

@zuzkazuzu88 Zuzi jsem uplně jak praštěná...:-/ Já to vím.. ☹

zuzkazuzu88
8. led 2013

@kackaku neštvi mě,nebo skočím na vlak a tak cca za 3hodinky ti to řeknu do očí 😀 ....vím,že je to těžký :( nemysli na to hmm

jarka88
8. led 2013

@kackaku děkuji a jsem dva dny po vynechani MS a ovu byla přesně 24.12. 🙂 ale prý to je normální i na netu psali, dle ovu testovat nejdřív dnes 🙂 a duch byl kecame vidět, tak snad bude sílit 🙂 a ty neves hlavu, měsíc je krátká doba a je to opravdu štěstí 🙂

tinusss
8. led 2013

@mmartinam Taky chci pro kluka jméno Tobiáš :D

janinha
8. led 2013

@beandy samozřejmě, jakmile k někomu tokovému pujdu, hned dám echo 🙂 je to hodně zajímavé 🙂 někdy mě fascinují ty časy, kdy má dojít k oplodnění 🙂 třeba o pul druhé ráno mám mít jako sex? 🙂

janinha
8. led 2013

@tinusss ahojky, samozřejmě 🙂 jak se máš? taky snažilka? 🙂

janinha
8. led 2013

@kackaku já jsem beruško kousek od Brna no... to je daleko od tebe ☹ to je škoda. Tak budeme hrát virtuálně,ale je to škoda, zkus si tam někoho najít. To zvládneš, jsi šikovná holka 😉 Tak třeba to vyšlo a jsi těhu 🙂 moc se tím nezabývej.. co má být, bude... pokud na to budeš hodně upnutá, nebude se dařit ☹ Moc bych ti přála,aby to vyšlo 😵

tinusss
8. led 2013

@janinha Mám se docela dobře, koukám na Dallas:D A ty?🙂 Jojo, teď se budeme poprvé snažit, tak jsem zvědavá🙂 Snad to bude brzy.Jo hold mi bijou biologické hodiny či co to je :D

kackaku
8. led 2013

@jarka88 Teda, vypočítala jsem , že jsi 15 DPO a teprve dnes se ukázal dušík? tak to mám docela naději ještě, já se stresuju, že 11 DPO nic...Testila jsi normálně mamatestem 10?

mmartinam
8. led 2013

@tinusss Já měla od začátku vybrané jméno jenom pro holčičku
a klučičí nějak neřešila 😀 Ale do tohoto jsem se hned zamilovala a rozhodně nelituji 😵

kackaku
8. led 2013

@janinha Já vím, Janičko, budu se muset trochu srovnat, jsem jak praštěná.. 😒 Spíš si myslím, že to nevyšlo teda, ale koukám, že jarka88 má dušíka až dnes a je 15 DPO:-O

jarka88
8. led 2013

@kackaku testila jsem 10 ale ne mamatestem 🙂 a 11 DPO je opravdu brzy, nejlepší Tp je pár dní po vynechani MS ... Ty s tím zbytečně plasis a moc to prozivas, a to je stres, který ti k mimcu opravdu nepomůže..čím víc to videa chtít, tím míň to půjde, zákon schvalnosti 🙂

janinha
8. led 2013

@kackaku juuu holkyy, já vám to tak přeji 🙂 já jsem nějaká nemocná ☹ hrozně mě škrábe v krku ☹ docvičila jsem teď,ale myslela jsem, že to dneska nedám. Zítra jdu s kamoškou do sauny a do bazénu, tak se těším,jak si odpočinu 🙂 Nestresuj se, všechno dobře dopadne🙂 a máš třeba už vybraný kočárek?

kackaku
8. led 2013

@jarka88 Teda, já jsem totiž uplně naočkovaná různýma diskusema z netu, kde všude píší 10, 11 DPO že měly holky ducha..ale jako mě to přijde zvláštní...Teď jsem to prozkoumala podrobněji a dost jich tam zase i píše, že měly ducha až 14 DPO. Ale je to mazec, měla jsem za to, že 11 DPO se musí už něco objevit podle holek hlavně tady na MK...Nevím, přijde mi, že je to fakt asi hodně brzo, tak jak se jim to mohlo ukázat...ty jsi teda dnes 15 DPO a první dušík?

janinha
8. led 2013

@tinusss já měla dallas v pozadí a cvičila jsem. Jsem dneska k.o. Po práci a po kroužku s dětma, tak teď už jen sedím a koukám na koníka 🙂 dám si kakao a budu odpočívat 🙂 Tak přeji,ať se brzy podaří 😵

kackaku
8. led 2013

@janinha Jani, mě nemáš co závidět , já mám 11 DPO test negativní, to Jarka má dušíka dnes 15 DPO 🙂 Taky se sebou budu ,uset něco už dělat... 😖

jarka88
8. led 2013

@kackaku každá ženská je úplně jiná, u každé hcg stoupá jinak, u mého druhého tehu jsem si dělala test v dem MS a nic a ukázalo se mi to až týden po a to jen digitálním, normální začal až tři dny na to.. Některé se to opravdu ukazuje dřív a jiné později 🙂 záleží jen na tvem těle a ano dnes dusík, ale krasne viditelný 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru