Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
12. pro 2012

U nás to naši neví, jen kamarádi. Ale vím že naši budou rádi. 🙂 Já se s Tomem o tom taky bavím, ale nechci aby si myslel že ho mám jen jako oplodňovače. 🙂 DC mám 24, DPO 10.

zuzkazuzu88
12. pro 2012

@beandy ahojky,taky si myslím,že se to tímto nedá zakřiknout,skoro každej má třeba schovanou základní výbavičku 😉

zuzkazuzu88
12. pro 2012

já na to bohužel už ani nemám čas nemyslet 😀 ,dneska bych se měla stát tetou,tak jsem zvědavá jak to dopadne 🙂
já jsem taky dneska plná dojmu,že se pauza nebude konat :(,i když včera večer když jsem si lehla k telce tak mě v podbřišku trošku popichovalo a když jsem si lehla na bok tak mě to trošku táhlo až v horním třísle :( tak nevím co to může být,doufám že ne třeba zánět nebo cysta :(

zuzkazuzu88
12. pro 2012

@beandy ak to už bys klidně mohla testit 🙂

zuzkazuzu88
12. pro 2012

@kackaku tak držím palce ať tě to dneska nepotká a hlavně ať to máš ve škole ok 😉

kackaku
12. pro 2012

@beandy Tak u nás to neví ani kamarádi, je to vlastně dosti spontální rozhodnutí. Kdybych hlavně řekla kamarádkám, že už se snažíme, ťukaly by si na čelo. Ony chtěji dítě až tak za 3-4 roky a nechápaly by mě. Z mojí třídy na gymplu nemá dítě ještě nikdo 😕...Tak to už zítra testni🙂...Já jsem na sebe pyšná, že jsem netestila..akorát by mi bylo líto vyhozených peněz☹

kackaku
12. pro 2012

@zuzkazuzu88 To mě pobavilo..,,nemám čas na to nemyslet" 😀 Asi tak, já na to nemyslím jen když jsem na brigádě(prodávám na pokladně lístky v nejfrektovanějším multikině v Praze).. 😖 Jinak to tahání u tebe vypadá fakt dost nadějně.. 🙂 S tou mojí školou je to na prd, jsem ze všeho dnes nějaká špatná☹...Tobě je 24?

kackaku
12. pro 2012

@beandy Jinak já teda nemám ani jeden ks do výbavičky 🤐 ☹ No, ale asi je to tím, že to naše snažení bylo celkem spontální rozhodnutí, jak už jsem psala...Myslím, že to postupně přijde..Ale v Chiccu už jsem párkrát opruzovala, to zas jo 😀

zuzkazuzu88
12. pro 2012

@kackaku 😀 já v práci kolikrát taky nemám čas...taky si říkám,ale nechci si dělat moc velký naděje,ale zase se snažím myslet trošku pozitivně (to nejde moc dohromady 😀 )..neboj ve škole to bude určo dobrý 😉 ..jj 24

kackaku
12. pro 2012

@zuzkazuzu88 Tak to jsi skoro jako já věkově🙂U tebe to okolí ví? Já jsem byla vždycky pesimouš, ale kolikrát jsem si myslela, že jsem určo těhotná(a to jsme se ani nesnažili) a nikdy jsem nebyla...takže tak 😖

zuzkazuzu88
12. pro 2012

@kackaku jen jedna kamarádka,chci aby to bylo tajemství,už se těším až to jednou oznámím 😉 tak už jsu teta 😎 !!!!!

kackaku
12. pro 2012

@zuzkazuzu88 Super, máš synovečka nebo neteřku?🙂

zuzkazuzu88
12. pro 2012

máme Adámka 🙂 3800kg a 49 cm 😒

beandy
12. pro 2012

@zuzkazuzu88 jeee tak gratuluji 🙂 Mě se břicho napínalo včera. Snad to bude pro nás dobrý znamení. @kackaku já testovala už dnes ráno, nemohla jsem to vydržet. A vůbec nic, ani duch. Tak se zatím utěšuju že je brzo. ☹ Jenže jak na testu nic nebude ani v pondělí, tak zase nic. 😢 Holky umělý oplodnění je hrazeno pojišťovnou, nebo si to platim sama?

beandy
12. pro 2012

Teď mě mrzí že sme to někomu říkali že se snažíme o miminko, protože se nás teď děcka furt ptají jestli už sem těhotná. Ono to taky na náladě moc nepřidá. 😒 Chtěli jsme původně začít až v březnu a nakonec sem ráda že jsme začli už teď.

kackaku
12. pro 2012

@zuzkazuzu88 Super!!🙂

kackaku
12. pro 2012

@beandy Neblázni, nemysli po 5 měsících snažení na umělý oplodnění...já myslím, že si to platíš nějak zčásti sama ne? Nevím, ale prosím, nemysli na to 😖 Tak 10 DPO je ještě brzy...a navíc ani nevíš, kdy ta ovu přesně přeci byla

janinha
12. pro 2012

@kackaku tak mě už dneska bolí podbřišek a začínám špinit ... je to jasné. Prostě jsme to tento měsíc věděly 🤐

kackaku
12. pro 2012

@janinha ☹..já začnu špinit večer určitě, tak budem dvě ☹

beandy
12. pro 2012

Já se chci jen dopředu informovat. 🙂 A to mi doporučují až když to po roce snažení nejde? Já vim že straším, ale aspoň budu vědět co mě čeká. 😒 @janinha a @kackaku holky jestli nám to nevyjde teď, tak příští měsíc se do toho pustíme naplno.

kackaku
12. pro 2012

@beandy Holky, tak jsem špinit nezačala 😨 Nevim jakto a už začínám být celkem v depresi. Asi dneska večer počůrám ten papírek a bude. Nějak jsem se toho případného těhu ulekla, snad to tak mají všechny 😀

kackaku
12. pro 2012

Jinak jsem byla teď s drahým nakupovat a když jsem si prohlížela peněženky, zvedl se mi solidně kufr a celkově mi vůbec není dobře 😠 Tak jsem fakt napjatá jako struna.

kackaku
12. pro 2012

@beandy
@janinha
@zuzkazuzu88 Holky, tak jsem to nevydžela a otestovala, protože jsem pořád nezačala špinit. No, sněhobílo, obrečela jsem to a koukla jsem na test za 3 minuty...A JE TAM DUCH!!!skoro neviditelný, ale je tam, i Vašek ho vidí....to není možný prostě, jsem totálně v šoku. Místo abych měla radost, mám spíš smíšené pocity, a hlavně strach...

janinha
13. pro 2012

@kackaku jooooooooooooooooooooooooo 🙂 supeeer, snad se duch udrží a bude sílit 😎 no to je paráda. Věřím, že máš smíšené pocity, to tak asi bývá, člověk něco chce a na něco se těší a najednou to tady je 🙂 podávej pravidelně info 🙂 Já dostala včera takové křeče,fuj fuj. Při každé menstruaci trpím jak pes a tvrdím, že nechci rodit 😅

beandy
13. pro 2012

@kackaku Kači to je paráda, moc ti to přeju!! 🙂 Sem ti říkala ať nehážeš flintu do žita. 😉 Tak hlavně ať čárečka sílí! Máš krásný vánoční dárek, úplně ti závidim. 🙂 Samozřejmě v dobrým.. 😉

beandy
13. pro 2012

Jinak já jsem měla v noci křeče v břichu (z jídla to určitě nebylo) tak nevim. A po ránu mám teplotu. Jenže nějak přestávám doufat, čím víc se to blíží. Dokonce se mě zdálo že jsem na umělým oplodnění a doktorka mi pak dala papírek kde bylo napsaný datum mýho porodu - 22.10.2013. 😅 No magor, jako.. 😝 Jééé to se @kackaku přesuneš do Už to vím, nebo 1. trimestr, co? 🙂 Snad se tam brzo sejdeme všechny s @janinha a @zuzkazuzu88. 😎

janinha
13. pro 2012

@beandy určitě se tam brzy sejdeme 🙂 @kackaku to přejeme a věřím,že i tak nás tady neopustí 😀

kackaku
13. pro 2012

Nic holky, zázrak se nekoná...čárečka slabší než včera večer a já začínám špinit

radulkapol
13. pro 2012

ahojky, můžu se přidat? je mi 21, přítel má 30let a po několika měsících snažení jsme našli v pondělí // 🙂

beandy
13. pro 2012

@kackaku Je mi to moc líto. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru