Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
13. pro 2012

@beandy ☹ ☹ ☹

beandy
13. pro 2012

@kackaku Jak ti je? ☹

kackaku
13. pro 2012

@beandy Nic moc Andrejko, spíš na prd. Včera večer jsem brečela, že to určitě nezvládnu a dneska ráno proto, že duch nezesílil..Špinění se zatím nerozjelo, ale to nepotrvá dlouho podle mě... 😢

beandy
13. pro 2012

Jestli ti dnes MS nedojde, testuj zítra. Jestli budeš špinit, ještě nic není ztracený, někdo to tak v těhotenství má. Zkusila bych ještě jeden test.

zuzkazuzu88
13. pro 2012

@kackaku taky mě to moc mrzí ☹ ale nevzdávej se hlavně mysli pozitivně hm 🙂 když ne tento tak zase ten další neboj vyjde to 😉

zuzkazuzu88
13. pro 2012

@radulkapol ahojky,klidně se přidej a můžeš nám tady dávat rady 🙂...jak dlouho jste se snažili?

beandy
13. pro 2012

@radulkapol Ahojky, vítám tě.. 🙂

kackaku
13. pro 2012

@beandy No, už tomu nevěřím. Zatím špiním jen lehoulince, ale hlavně nevěřím, že by na 14 DPO ráno byl an testu jen miniaturní dušík....Aspoň ale už vím, jaké to je, být v tom. Od 10 DPO mě bolela ta prsa, pak mi byla hrozivá zima pořád(ještě větší než jindy) a neměla jsem před MS pupínky ani jsem nebyla podrážděná. A malinko mě tahalo v sedě v podbřišku. Co ty, testila jsi?

radulkapol
13. pro 2012

@zuzkazuzu88
@beandy děkuju za uvítání 🙂
Pozitivného testíku jsme se dočkali po cca 7 měsících s hormonální léčbou (utrogestan) a předtím nějakou dobu "jen tak" 😀 Chci se zeptat, jak vaše okolí reaguje na to, že se snažíte? Pár "dobrých duší" co ví prd o mě a mém příteli žijí v tom, že miminko je "nehoda"v mém věku... Sice mi názor jiných může být ukraden, ale nějak mě to mrzí a bolí... Ale i přesto jsem nadšená a těším se na první UTZ apod...

zuzkazuzu88
13. pro 2012

@radulkapol já mám to štěstí,že všichno kolem mě jsou už tak nějak pro zakládání rodiny,řeší bydlení atd. Většina až bude mít po rekonstrukci nebo stavbu za sebou,tak má v plánu zakládat 🙂 Neřiď se takovýmy názory, tohle záleží jen a jen na vás a pokud si to oba moc přejete tak přece není problém...taky mě mrzí,že jsou někdy lidi takový,ale pokud byste se měli koukat na ostatní tak nikdy nebudete šťastní.Řiďte se vlastním srdcem 😉

janinkafo
13. pro 2012

@radulkapol U nás to nikoho nepřekvapí, vzhledem k mým zdravotním problémům myslím, že všichni počítali s tím, že chceme mimčo. Jako první ze třech sester(nejmladší) jsem se vdala, takže jim už tuplem muselo být jasné, že chceme miminko. Ale tak nechávali jsme to náhodě a díky nemoci jsem myslela, že si minimálně půlroku počkáme než se zadaří. A ono ne.

janinkafo
13. pro 2012

Můžu se taky vetřít mezi vás, i když mezi snažilky už nepatřím 🙂

zuzkazuzu88
13. pro 2012

@janinkafo ahojky vítej mezi námy 🙂 klidně se přidej,koukám,že jsi teprve v úlným začátku,tak nám můžeš poradit 😉 jak dlouho vám to trvalo? 🙂

janinkafo
13. pro 2012

@zuzkazuzu88 Krátce, moc krátce dva cykly. Poslední prášek jsem si vzala 28.9. První cyklus jsem měla 33dní a tenhle cyklus měl být ještě o týden delší. 🙂 Ale vůbec jsme to takhle rychle nečekali.

zuzkazuzu88
13. pro 2012

@janinkafo no tak to jste teda rychlíci 🙂 moc gratuluju a ať prcek roste a jste zdraví 😉

janinkafo
13. pro 2012

@zuzkazuzu88 Děkuju, snad rust bude, zítra jdu na kotrolu, tak snad na tom utz uvidíme aspoň šmouhu.

zuzkazuzu88
13. pro 2012

@janinkafo hlavně mysli pozitivně 😉 ...poznala jsi na sobě,že jsi těhu nebo jsi to zjistila díky testu?

janinkafo
13. pro 2012

@zuzkazuzu88 J8 měřila BT, takže když jsem měla 9DPO velký pokles, tak jsem začala ztrácet naději, ale druhý den zase vylítla a já zkusila testnout a byl tam pidimikroduch. Druhý den jsem dostala křeče, což nikdy před MS jsem nikdy neměla. A v neděli už nepřišla MS.

janinkafo
13. pro 2012

@zuzkazuzu88 Pozitivní se snažím být, ale v pondělí mě odrovnali, řekli mi ve špitále, že mám nějak dvojitou dělohu, takže jsem z toho byla úplně mimo. Teď už jsem od úterka v klidu a už mě snad ničím nemůžou překvapit.

zuzkazuzu88
13. pro 2012

@janinkafo je krása,že jsi měla hned ovulaci po vysazení 🙂...s pojmem dvojitá děloha jsem se ještě nesetkala,ale pokud ti vyloženě neřekli,že to prostě nepůjde,tak si myslím,že by to asi vadit nemuselo ne

janinkafo
13. pro 2012

@zuzkazuzu88 Taky jsem se divila, že mi naběhla tak pěkně, a hned první cyklus jsem se do ovulace trefili. Ale vůbec jsme s tím nepočítali, vzhledem k mým zdravotním problémům, co mám. Mysleli jme, že nám to bude trvat déle. Ale jsme rádi, že naše těla fungují tak jak mají a není problém. Toho jsme se báli hodně. No prý je ta děloho rozpůlená, takže mám vlatně jakoby dvě. Problém by to neměl být, jen to mimčo tam bude mít méně místa, takže akorát hrozí předčasný porod, ale taky se může stát, že e děloha nebude roztahovat a potratím.

zuzkazuzu88
13. pro 2012

@janinkafo no vidíš a ono to vyšlo hned na poprvé 🙂 ..tak to ti moc držím palečky aby všechno fungovalo co nejlíp to jen půjde

janinkafo
13. pro 2012

@zuzkazuzu88 Jak dlouho se snažíte vy?

zuzkazuzu88
13. pro 2012

@janinkafo my třetí cyklus ale začínám mít pocit že to zase nevyšlo :(

beandy
14. pro 2012

@janinkafo a @radulkapol moc vám holky gratuluju. 🙂 Já vysadila HA 27.7. a zatím se nepovedlo. Tak uvidíme za 3 dny jestli se mrcha dostaví, nebo ne. 😒

janinkafo
14. pro 2012

Tak snad budou ty nejkrasnejsi Vanoce 🙂 Jinak me pomohlo,na to moc nemyslet. A tepltach jsem s manzelem mluvit nechtela, nechtela jsem to snim tentokrat tolik resit,jako prvni cyklus a v dobe ovulace jsme byli na veceri a vine a to mi fakt bylo vecer jedno,ze je ten den nejaky plodny 🙂 @beandy

beandy
14. pro 2012

@janinkafo To říká každej, jenže ono je to těžký na to nemyslet když něco chceš a ono se furt nedaří. 😅 Zkoušela jste některá metodu podle Jonáše?Já podle něj měla den kdy by se nám mělo zadařit, teprve včera. Nechápu to. 😝 No ale stejně sme to ani nestihli vyzkoušet tak třeba příští měsíc.

janinkafo
14. pro 2012

Tak ja jsem taky na to ustavicne myslela,hlavne ten prvni cyklus. A druhy cyklus uz to tak nebylo hrozny. Ano myslela jsem na to,ale ne v takove mire. Snazila jsem se zabavit necim. @beandy t

radulkapol
14. pro 2012

@beandy snad ano, hlavní je nevěšet hlavu a posílit se každým neúspěchem!

radulkapol
14. pro 2012

@janinkafo holky, věřím, že početí je hodně o psychice a nemyslení na to, ale nevěšte hlavu, já na to myslela téměř non- stop a v den před ovu jsem došla za Radkem k televizi, rozbrečela jsem se, aby vypl tu blbou formuli a snažil se nám udělat miminko, tak šel, během pár minut bylo po všem a já jsem těhotná 😎 (den ovu měl přítel dlouhou směnu v práci). Sice si zpětně připadám jako šílená hysterka, ale jsem důkazem toho, že se to dá i když na to myslíte 🙂 takže hlavu vzůru děvčata 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru