Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

fachy
27. dub 2013

@maikkynna Ahoj, já po menstruaci hrozné problémy a menstruaci jsem nedostávala vůbec. Poprvé jsem ji dostala po vyvolávačce po skoro dvou měsících, pak bez vyvolávačky po nějakých 52 dnech. A ovulaci vůbec nevím jestli mám. Teď mi byl nasazen Duphaston na srovnání cyklu a ovu měřím taky testy. Měřila jsem 4 dny, začátek podle návodu a pořád mám pozitivní test, takže nevím. A bolesti jsem bez Duphastonu měla cca od 20 DC asi 3 týdny. Přesně jako bych to měla dostat.

maikkynna
28. dub 2013

@fachy Ahoj, já právě nevím, jestli ovu. test může být pozitivní i když ovu. nemám. Prostě se v tom nevyznám 😒

carolineg1
30. dub 2013

@maikkynna ahoj já se v těch testech na ovu nevyzná, vsadila se na sex po 8dni podobu jednoho týdne po MS.

maikkynna
30. dub 2013

@carolineg1 Takže jako já 🙂 My máme sex každý den, ale to asi taky není dobře... Uvidím, jestli to bylo k čemu. Za týden mám dostat menstruaci, tak uvidím, jestli se dostaví. Zatím to neřešíme a necháváme to náhodě, ale já jsem čtecí maniak.. Neustále čtu diskuze, jak vypočítat plodné dny, jaké ovu. testy použít, je to na palici 😠

carolineg1
30. dub 2013

@maikkynna já to dělá taky 🙂

vanesinka1
20. říj 2013

Ahoj také se přidám bude mi 20 a snažíme se o druhátko druhý měsíc tehuh testy ještě nekupuji. K prvímu miminku sem došla ani nevím jak zjistila jsem že jsem těhu ve 3 měsíci těhotenství.

pitryludvikova
20. říj 2013

AHojky tak já se k vám taky přidám 🙂 je mi 20 a snažíme se s manželem o první mimčo už 19 měsíců ..... byla jsem v červnu na laparoskopii s vaječníkama kvuli podezdření na syndrom PCO , doktor si myslel že po operaci to půjde snadno a zatím nic :( tak snad příští měsíc už nás pošle na iui 🙂

soniamistery
22. říj 2013

Ahoj holky, mě je 23 vyskytuju se na území Plzeň/Brno.
S manželem se snažíme teprve od září, ale kde to jde, tam se setkávám s nepochopením, je mi z toho smutno :(

ceekanka
22. říj 2013

Ahoj holky,já s ovulkou taky zápasím. První mimčo přišlo ani nevím jak. Bohužel jsem o něj přišli. No a teď jsem testovala ovulku poprvé. Testovala jsem od cca 9DC testovací proužek sílil hodně pomalu. 21DC bych ho už pak považovala za pozitivní,ale pořádně a 100% pozitivní byl až 28DC. Pro představu sem dám fotku 😉
Jinak abych se představila,tak mě je 24 a snažíme se teď druhý měsíc. Akorát zrovna čekám,jak dopadneme 🙂

ceekanka
22. říj 2013

Teď mi tak došlo,že mě je vlastně už asi 25 :D No kdo by to ale sledoval,jak to utíká..

iwww23
22. říj 2013

Ahojky. Ráda bych se k vám přidala. Je mi 30 a mám3-letou slečnu 🙂 4 měsíce se už snažíme o mimi a pořád nic…První mimi vyšlo hned na poprvé ani jsem do této doby nevěděla že jsou nějaký ovulační dny 🙂Tak snad se nám zadaří a budeme mít ten nejkrásnější dáreček k Ježíšku. Nic jiného si nepřeji

len12
23. říj 2013

Ahoj, já jsem testovala asi od 8DC, a byl tam vždy jen duch .......... Až včera hned se vedle kontrolní čárky objevila druhá a jasně zřetelná, řekla bych, že i silnější čárka....tak jsme se pustili do mimi, tak doufám, že to vyšlo....My jsme s manželem uvažovali, že mimi necháme na leden, ale včera to bylo spontální, tak to možná vyjde 🙂 Dnes bych už asi neměla mít pozitivní ovu test,že?

olga20
13. lis 2013

Ahojky holky, smím se přidat do diskuze? Mě je 21, s manželem se snažíme už přes rok, ale HA neberu od 18 a od té doby jsme to neřešili a nedávali si nijak pozor...takže se dá říct, že je to už 3 roky a stále nic ☹

BT neměřím, ovu test jsem si dělala jen párkrát, ale nikdy jsem ovulku nezastihla...změnila jsem dr, protože mi furt bylo řečeno, že jsem mladá na různý vyšetření a tak... tak teď už se snad začne něco dít... 🙂 zatím se bude zjišťovat, jestli mám ovulaci...

dnes jsem měla dostat MS, zatím nikde nic, tt jsem si dělala dnes večer a negativní...

Mám stále pocit, jako kdybych byla opilá 😀 , mám zpomalené reflexy, motá se mi hlava, nemám na nic chuť, alkohol mi přestal chutnat... a všímám si, že je nějak moc často se mnou můj jorkšírek...nebo spíš..on je se mnou pořád, ale leží u mě v neobvyklých polohách na neobvyklých místech... 😀

Jinak beru mladý ječmen, kyselinu listovou, manžel nějaké vitamíny....

lucik000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru