Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku právě odpo chvilku po obědě 😀 to je právě ta sranda 😵 , ovládám pletací stroje,pleteme oblečení pro němce....to poča je naprd,jednu chvilku prší,druhou je 10 stupňů a třetí mrzne,pro mě co trpí na tyhle výkyvy luxus 😒

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku nic za to nedám,jsou to jen vitamíny,kdyžtak je vyčůrám 😀

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak poobědě by to nemělo vadit, to na neusnutí nemělo podle mě vlvi kafe..nemělo by se pít cca 4 hodiny před spaním. A baví tě ta práce?😵..ty výkyvy jsou na prd, taky to občas vnímám ☹

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 Já je taky myslím brala...loni🙂jsou dobré i na psychiku 🙂

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku není to to co bych chtěla v životě dělat,ale tahle práce mi nevadí,stejně mi nic jinýho nezbývá,mým snem je tancování,ale to už bohužel nepůjde...jj někde jsem četla že Béčkový vitamíny jsou dobrý na psychiku 🙂

janinha
6. led 2013

@kackaku cykly krátké mám, ale jsem ráda, že je to docela pravidelné...čekala jsem to, tak jsem byla připravená 🙂 ty jo, taky dlouho jsi hrála. A proč jsi zkončila? jakto, že není kde a s kým hrát... ☹ já voliš miluji, dřív jsem tančila ještě, ted´už jen učím děti 🙂 S tou Jillian, stáhni si 30 days shared. Třeba na ulož to. Vždy se cvičí jeden level po deseti dnech. Takže level 1 budeš cvičit 10 dní. 2 level 10 dní 3. taky 🙂 Jeden level trvá 20minut, ale je to formou kruhového tréninku, tak to bohatě stačí na vyřízení těla 😀

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 Proč ti nic jiného nezbývá?? Třeba ještě někdy tancovat budeš 😵 Tak snad to Bčko na tu luteálku pomůže...To je fakt něco od ovulky do MS to tak pomalu utíká...a to se snažíme pořádně první měsíc 😠

kackaku
6. led 2013

@janinha Protože jsme pak odcházeli na Vš a ten tým se rozpadl☹A teď bydlím v Praze a nikoho tu neznám, takže nemám s kým chodit☹Tu Jilian budu muset zkusit, protože jsem v posledním půl roce ztloustla 😠

janinha
6. led 2013

@kackaku aha, tak to je velká škoda. Já být tebou, tak si najdu na netu nějaký volejbal v Praze. Tam toho musí být hrozně moc přece 😉 jen se neboj, když by to nevyšlo,určo ti dají kontakt na nějaký volejbal, který se nehraje závodně a pak bys přešla třeba na ligu 🙂 hlavně získáš kontakty a přátele 🙂 Jen se nesmíš bát 😵

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku už bohužel nebudu,mám vysokej věk a nemám už každodenní trénink 😒 ...já doufám,že pomůže,ženský si to celekm vychvalovaly tady ve forech 🙂 ....to je ta nejdelší část,to čekání,když člověk neví jestli jo nebo ne 😅 a už se nemůže dočkat jak to dopadne 🙂

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 Jsem zvědavá, jestli samotné Bčko pomůže, musíš dát vědět 🙂 Přesně, je to na palici...už za pár dní budu vědět, ale je to něco. Nevím jak se připravit na to, že to třeba nevyšlo...Vím, že budu moc zklamaná 😒

kackaku
6. led 2013

@janinha No, Jani, já v tomhle moc akční nejsem☹ Taky moc nemám kdy chodit, trávim večery na brigádě 😒

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku určitě dám 🙂 ...vůbec nebuď sklamaná když to na první vážný snažení nevyjde,sama si pořád říkám,že to nezkoušíme extra dlouho takže moc nepropadám panice. Až to bude rok tak to teprve budu řešit,ale myslím,že se to povede dřív 🙂

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 To je super ta tvoje pozitivita...vlastně všichni jste hrozně pozitivní, uplně vám já pesimouš závidím☹ Teď přemýšlím, jestli už zítra testovat-budu 10 DPO, což je teda asi brzo no 😒

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku však počkej až budu DPO já tak budu taky pesimouš jak blázen 😀 a nechceš to nechat na středu? 😉

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 No, chtěla bych, ale určitě to nevydržím☹...Chtěla jsem aspoň do úterka ale už to chci prostě vědět, ať se s tím můžu vyrovnat a jet dál:-/ Jinak mi naprosto nic není, ani prsa nebolí, takže myslím, že to asi opravdu nevyšlo:-/

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 Ale zítra testovat je asi fakt ještě brzo..teď sem dávala nějaká holčina testy a teprve 12 DPO měla ducha až po zaschnutí a lovila ho z koše:-/

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku taky si myslím,že je to brzo,nech to na tu středu nejdřív,byla bys pak zbytečně sklamaná kdyby si tam zítra nic nenašla a stresovala by ses,pokud by to vyšlo tak by ti to spíš uškodilo

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 Asi jo☹..No, nechám to teda aspoň na to úterý 😀

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku 😀 to je netrpělivka 😀

beandy
7. led 2013

Ahoj holky, tak co, testovala jste už některá? Já jsem 19DC, snažíme se sexovat ob den a chci zkusit tu Jonášovu metodu která mi vychází na 11.1. v 16:30, takže v pátek nastane znášilňovací proces. 😀 😝

zuzkazuzu88
7. led 2013

@beandy ahojky a máš tak dlouhý cykly? já co jsem koukala na jonášovu metodu tak mě to vycházelo na krátký cyklus,ten co mám teď tak mi to nevychází ☹

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 Holky, tak já jsem dneska nabyla pocitu, že to stopro těhu nejsem...Jsem 10 DPO a nezačala mě bolet ani ta prsa jako min.cyklus, prostě mi vůbec nic není.... ☹
@beandy

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku nemusí ti nic být 😉 třeba to bude vážně ono 🙂

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 Mně se o tom i zdálo teď, že to stopro nevyšlo 😠 Mám i takový pocit...

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku já toho pesimouša pokoušu!! 😀

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 😀 Mám dost, já vím. Teď se tu zuby nehty držím, abych neudělala test.. 😀

jarka88
7. led 2013

@kackaku ahoj promin, že se ti do toho pletu, ale zbytečně se stresuješ 10 DPO neznamená vůbec nic...🙂
testuj v den očekávané MS drív ne, ptze to opravdu nemá smysl, akorat to jde na psychiku, po roce snazeni jsem se alespon tohle naucila 🙂 a to ze ti nic neni, taky nevadi, kazda zena je jina a priznaky se mohou objevit, klidne az od druheho mesice 🙂

jarka88
7. led 2013

jinak prijemné dopoledne přeji všem... jestli se můžu zeptat, jak dlouho se tu snažite? 😉

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku mě teď nejvíc štve že vypadám jak puberťák celej měsíc a né jen před a během ms,hned jak se mi jeden zahojí,udělá se mi další bolák ale hroznej ☹ mám jich plnej obličej 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru