Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
15. led 2013

Já mám tableta a mě to nejde sem dát. ☹ přes co jiný ho bych vám to mohla ještě ukázat?

jarka88
15. led 2013

@beandy a co ti to pise? a v jakem formátu más tu fotecku? jpg?

zuzkazuzu88
15. led 2013

@jarka88 tak uvidíme 🙂

jarka88
15. led 2013

@zuzkazuzu88 určitě to vyšlo 🙂

kackaku
15. led 2013

@jarka88 Tak ten já mám skoro pořád..:-/

kackaku
15. led 2013

@zuzkazuzu88 jj, určitě to vyšlo ..🙂A já tu zůstanu sama 😀

kackaku
15. led 2013

@beandy Musíš nám tu fotku sem dát, já jsem tak zvědavá 🙂 😀

jarka88
15. led 2013

@kackaku no před ovu, by jsi žádný moc mít neměla, při ovu je průhledný a dost tažný, po ovulaci se zbarvuje do bíla, ale je spíš hrudkovitého stavu a může být nahnědlý nebo nažloutlý, nejlépe to spozoruješ na černém spodním prádle a při opoldnění se mění na vodnatý a bílý 🙂

zuzkazuzu88
15. led 2013

@kackaku nezůstaneš,uvidíme jak dopadnu já a pokud dobře,tak ty se za 3 týdny přidáš zase mezi nás 🙂

kackaku
15. led 2013

@jarka88 Tak v tom případě jsem dosti netypická...Já mám ten výtok často bílý...

kackaku
15. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak hlavně vy se snažíte dýl než já, takže bych vám to moc přála🙂

zuzkazuzu88
15. led 2013

@kackaku 4 cykly nejsou ještě moc dlouho,ale chtěla bych patřit mezi těch 60% kterým se to povede mezi 4 a 6 měsíci 🙂 děkuju Káti tobě to taky brzo vyjde,tělo je určo připravený,když se ti ukazují doušci 😉

zuzkazuzu88
15. led 2013

@kackaku taky jsem ho měla spíš bílý,ale tenhle cyklus je vodnatej a trošku do bíla,no uvidíme,zase si říkám,že se mi hormony srovnávají po HA tak to může být i tím,ale nevím :(

beandy
15. led 2013

Já su úplně mimo.. 🙂 Zkusím to sem dát jinak. Fotku stahuju z mobilu, tak to je zdlouhavý.

kackaku
15. led 2013

@zuzkazuzu88 4 cykly nejsou vůbec dlouho...Já myslím, že Andrejka se snažila půl rok...No, ten minulý měsíc se to určitě povedlo, od 10 DPO mě bolela prsa, byla mi hrozná zima a pak ten hustý výtok a 13 DPO večer celkem silný duch na testu(spíš slabá druhá čárka). Tento měsíc, nevím, proč jsem tam ty malé dušíky měla, ale byly to opravdu jen duchové. Četla jsem o tom diskuzi a prý se před MS občas ukazují a těhu to ani být nemusí..Hodně holkám se takhle občas ukazují.. 😒

zuzkazuzu88
15. led 2013

@beandy jak jsi to napsala,měla jsem úplně slzy v očích 🙂 hlavně aby dušík sílil 😉

beandy
15. led 2013

Co na to říkáte?

zuzkazuzu88
15. led 2013

@kackaku mě právě zatím nic není jen ten výtok 😒 ,ale včera mě budilo to píchání v levým vaječníku ☹ tak vážně nevím co to je...je fakt,že záda mě hnedka přestaly bolet jak jsme se tulili,tak jsme se vážně museli trefit 😠

zuzkazuzu88
15. led 2013

@beandy no je tam dušík dušíkovej 😉

beandy
15. led 2013

Je to tady hůř vidět, ale když na to čučím v reálu, je to silnější než na fotce. Snad to nebude jak říká Kačenka - že spousta holkám se objeví a pak nic..

kackaku
15. led 2013

@beandy No super, Andy...to už ani není snad duch!!To moji dušíci vyfotit nešly teda.. 🙂 A navíc to ani není z první moči🙂Takže krásnej 🙂 Gratuluju, budeš mamča🙂

jarka88
15. led 2013

je to tam 🙂 takže potichu gratuluji a udělej si testík zítra ráno, to bude silnější 🙂
@beandy

kackaku
15. led 2013

@beandy Andrejko ale já měla na mysli ducha, ty už máš pomalu čárečku!!

kackaku
15. led 2013

Holky, to já měla opravdu pididucha, který nebyl takhle krásně vidět. Jen pod určitým úhlem...Což občas prý testy dělají, jak je tam ten kanálek, tak to občas trochu prosvítá. To Andy už má slabší čárečku..

beandy
15. led 2013

Panebože já tomu nevěřím.. 🙂 Asi budu máma. 🙂 Moc děkuju holky, testnu ještě ráno. No je tam skoro čárka a to jsem si dělala test teď odpoledne a ne z ranní moči. 😕

jarka88
15. led 2013

@kackaku a netrpis treba na lehke zanety, kdyz mas casto tenhle vytok?

kackaku
15. led 2013

@beandy No to je super!!!!půl roku jste se snažili, viď?🙂

kackaku
15. led 2013

@jarka88 Jojo trpim...mívala jsem kvasinky, teď už je nemám, ale mám v pochvě nějaké střevní bakterie, které tam prosáknou střevama prý...takže začínám od zítřka jíst lactobacilly a psyllium. Minulý měsíc jsem to měla víc, protože byly Vánoce a všechno to sladký mému poš.prostředí neprospělo...

jarka88
15. led 2013

@beandy a kdy jsi měla posední ms?

beandy
15. led 2013

Jo Jo, tento měsíc to je půl roku snažení.@jarka88 Kdy jsi šla k doktorovi na kontrolu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru