Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
21. led 2013

@zuzkazuzu88 Zuzíku a kdy ti má MS nedorazit? 🙂 Já měla předtím zvýšenou teplotu než normálně (kolem 36,9 - 37°) a bylo mi špatně, to jsem si ještě myslela že jsem jenom nemocná. Měla jsem i takový přáznaky jako nachlazení a byla jsem unavená.

jarka88
21. led 2013

@zuzkazuzu88 paráda ten graf 🙂

jarka88
21. led 2013

@mmartinam no nemáš vůbec zač 🙂

jarka88
21. led 2013

@mmartinam ideální to je obden a ještě ideálnější ob 3 dny 🙂 ptže to se chlapovi stihne vytvořit i dostatečné množství spermijek 🙂

zuzkazuzu88
21. led 2013

@beandy no pokud byla ovu ten 14DC tak by měla nepřijít asi ve středu no a pokud byla až 21DC tak by neměla přijít až kolem 30.1. nevím kdy ji čekat 😀

beandy
21. led 2013

@zuzkazuzu Dle tvýho grafu si myslim že nepřijde 😀

jarka88
21. led 2013

@zuzkazuzu88 já bych řekla spíš nečekat 😀

zuzkazuzu88
21. led 2013

@jarka88 doufejme,že to tak půjde dál 🙂 ..nijak se nepozoruju ale včera jsem se rozbrečela u dělání večeře...máme s přítelem takovou tradici,děláme si každou neděli na véču špagety,no a já se rozbrečela,že mi to nešla nakrájet na drobno cibule,že jsem úplně neschopná,tak jsem si začala vyčítat,že chci mimisa a neumím ani pořádně nakrájet cibulu 😀 nevím co to bylo...po chvilce bylo zase fajn 😀

zuzkazuzu88
21. led 2013

@beandy doufejme,že ne 🙂

jarka88
21. led 2013

@zuzkazuzu88 😀 😀 ty jsi střevo 🙂 já cibuli taky neumím nakrájet na drobno a čekám druhé 😀

mmartinam
21. led 2013

@beandy Tak zkusíme ob den a uvidíme, jestli se zadaří. 🙂

zuzkazuzu88
21. led 2013

@jarka88 jako taky nejsem nějakej extra kráječ ale včera mi to fakt nešlo 😀 😀

mmartinam
21. led 2013

@zuzkazuzu88 Ahoj, moc děkuju a držím pěsti, aby už teď žádná MS nedorazila. 😵
Zkusíme asi první měsíc, pak bych zkusila měřit, případně dokoupit ovu testíky, jsem sama zvědavá, jak budu po braní antiko rozhozená 😒

mmartinam
21. led 2013

@jarka88 Děkuju, tak zkusíme a uvidíme, jak se zadaří. 😉

jarka88
21. led 2013

@zuzkazuzu88 😀 já teda obvykle brečím z toho jak čpí 🙂 tak třeba to něco ukazuje 🙂

zuzkazuzu88
21. led 2013

@mmartinam děkuju 😉 no já taky první dva měsíce neměřila a začala jsem až minulý cyklus,brala jsem HAK necelý 4 roky a ovu naskočila pravděpodobně asi až 3 cyklus nebo jsem ji předtím na sobě nepoznala 🙂 jak dlouho jsi brala HAK?

zuzkazuzu88
21. led 2013

@jarka88 to já většinou taky ale tohle bylo fakt z lítosti 😀

mmartinam
21. led 2013

@zuzkazuzu88 Já brala HAK 5let, pak se nám hned první měsíc po vysazení podařil Tobiášek
a teď ji beru skoro dalších 5let. 😒

zuzkazuzu88
21. led 2013

@mmartinam tak třeba se to povede taky hnedka napoprvé 😉 Tobiáš je krásný jméno 🙂

beandy
21. led 2013

@zuzkazuzu88 Já jsem to taky tak měla 😀 Byla jsem s nervama v kýblu a měla sem divný nálady. 🙂 A kdy budeš testovat? Se těším za tebe. 😀

zuzkazuzu88
21. led 2013

@beandy mívám kolikrát výkyvy nálad před ms.ale tohle byl fakt extrém,myslela jsem v tu chvilku,že tu cibulu hodím do koše 😀 zítra koupím test tak asi v tu středu,je fakt,že minulej cyklus jsem měla LF jen 10 dní a dneska jsem jakoby 11DPO,nejvíc mě štve,že nevím kdy přesně ta ovu byla 😒 takže se nemám v podstatě od čeho odpíchnout,takže čím později budu testit tím se budu cítit asi líp 😀 takyse moc těším,ale bojím se toho sklamání pokud tam nic nebude 😒

zuzkazuzu88
21. led 2013

@beandy a kdypak jdeš na UTZ?

mmartinam
21. led 2013

@zuzkazuzu88 Budu se snažit v to doufat. 😵 Děkuju, já to jméno prostě pořád miluju, hlavně teda toho mýho malýho chlapa, kterej se tak jmenuje. 😀 Pro druhé máme zatím vybranou Nellu a Maxe, tak uvidíme. 😉

zuzkazuzu88
21. led 2013

@mmartinam dřív nebo později se určitě povede 🙂 nám se líbí Sofie a Kryštof

mmartinam
21. led 2013

@zuzkazuzu88 Budu doufat v to dřív. 😉 To jsou krásný jména. 😵

zuzkazuzu88
21. led 2013

@mmartinam děkuju 🙂

beandy
21. led 2013

@zuzkazuzu88 Až 11.2., nevim jak to do té doby přežiju. Furt čumim do kalendáře jak hňup. 😀 Doktorka to chtěla tak pozdě, protože už bude mimi větší a bude vidět i srdíčko. 🙂 Dneska jsem teprve 4+4tt.

zuzkazuzu88
21. led 2013

@beandy je fakt,že by tam asi dřív nebylo až tak moc vidět...neboj to uteče jak voda ani se nenaděješ a bude mimís u prsa 😉

beandy
21. led 2013

Já vim že jo, akorát nevim jak se do té doby zabavim. 🙂

beandy
21. led 2013

Tohle bych chtěla dát mamce s ultrazvukem. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru