Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

denuskaa
24. led 2013

@beandy Díky za info 🙂 tak já to zkusím taky tak nějak 10, 12 dní po. Nemyslím si, že by to klaplo takhle rychle, ale kdyby jo, tak bych byla hoooodně šťastná 🙂

kackaku
24. led 2013

@denuskaa A kdy budeš tdda testovat?

denuskaa
24. led 2013

@kackaku Až tak 6.2. ale nevím jestli mě do tý doby neklepne 😀

kackaku
24. led 2013

@denuskaa Tak to bys měla mít ovulku teď někdy, stejně jako já

denuskaa
24. led 2013

@kackaku Podle výpočtů bych měla mít od zítřka, já jsem ale na nervy z toho, jak na to pořád myslím, vytáčí mě to, pořád si říkám abych na to moc nemyslela, protože všichni říkaj, že když se na to moc soustředíš tak to potom nejde, na na druhou stranu si prostě nesmím vsugerovat, že to nevyjde a mohlo by to vyjít 😀 Ale plodné dny budeme mít spolu ai přibližně stejně tak pak MOŽNÁ budeme i stejně těhu 🙂

kackaku
24. led 2013

@denuskaa Deny, já to tak měla minulý měsíc...tak strašně jsem se na to upínala, že jsem měla nervy na dranc 🙄 🙄 Což je to nejhorší, co může být..teď jedeme druhý měsíc snažení a jsem celkem v klidu, nějak moc to nehrotím....Až to přijde, tak to přijde, nechci kvuli snažení přijít o nervy 😖 Je super, že to máme stejně 😵 Já jsem dělala OVU testy přechozí dva měsíce a vždy jsem měla // 14 DC, tedy ovulka 15 DC, což by mělo být v sobotu. Ale tentokrát testy už dělat nebudu, akorát by mě to vynervilo 😎

denuskaa
24. led 2013

@kackaku Já si ty ovulační testy právě taky nebudu dělat, ani se měřit a tak, stačí mi že jsem si to spočítala a uvidíme, nechci se v tom až tak moc vrtat abych nebyla zklamaná. Nicméně by se mi hodilo otěhotnět nejpozději na začátku března, protože mi v práci v květnu končí smlouva a vypadá to, že novou nedostanu, tak mě trochu tlačí čas tím, aby mi vyšla pěkná mateřská, když se mi podaří otěhotnět podle plánu tak bych stihla nastoupit na mateřskou ještě v ochranné lhůtě. 🙂

kackaku
24. led 2013

@denuskaa Já si je právě dělala a byla to celkem chyba, akorát mě to vystresovalo, i když se mi ty // ukázaly 😀 A ty jsi vysadila HA? Nebo nebereš a máš pravidelný cyklus? Mně by se taky hodilo do toho dubna-května otěhotnět...V létě se totiž budem stěhovat a když bych byla v pátém měsíci, tak bych práci v místě nového bydliště asi už nehledala... 🙂 Jinak já jsem už na těhotenském testu // měla a to před dvěma měsíci, kdy proběhl jeden jediný styk v době plodných dnů - byl to takový první pokus hokus-ale bohužel jsem ještě ten den onemocněla, měla jsem horečku...Otěhotněla jsem, ale mimi se nejspíš díky horečce neudrželo. Tak po tomto jsme po mimču nějak zatoužili a od minulého měsíce jsme se začali fakt snažit..Ale styk proběhl jen 3 dny v období plodných dnů...Teď se od nějakých 6 DC snažíme, aby ten styk aspoň ob dva dny byl.

denuskaa
24. led 2013

@kackaku Já jsem už jednou otěhotněla neplánovaně přes HA v říjnu, zjistila jsem to až v listopadu, když jsem nedostala MS, myslela jsem, že to je stresem z práce, ale udělala jsem si test a byla jsem 4 týdny těhotná, bohužel jsem na konci listopadu potratila, bylo to sice neplánované, ale už jsme se začali těšit, takže to pro nás byl nakonec šok a já už jsem nemyslela na nic jiného než na nové těhotenství, antikoncepci už jsem znovu brát nezačala, rodiče mi to ještě vymlouvají, že jsem moc mladá, že máme počkat, šetřit, uživat si, že dítě můžem mít kdykoli, ale já už bych to dýl nevydržela, tak jsme se rozhodli, že do toho půjdem naplno. 🙂 My máme styk pravidelně pořád, ale teď to bude poprvé co si přítel nebude dávat pozor ani v plodných dnech tak uvidíme. Doktor mi řekl že první potrat, je jako dobře pohnojený trávník a že se příteli příště jenom otřu o trenky a budu v tom - tak jsem zvědavá. Sice mám strach aby to druhé těhotenství nedopadlo stejně, ale kdo nic nezkusí nic nemá. 🙂

kackaku
24. led 2013

@denuskaa Tak pokud jsi otěhotněla přes HA, plodní asi budete, předpokládám 😵 A to tak, že dost.... 😵 Ono něco takového člověka nakopne a pak si to mimi přeje...Já tomu testu nemohla uvěřit, jaké bylo zklamání, když následující den duch zeslábnul a já dostala MS...No, každopádně teď už se na to moc neupínám a nějak moc to neřeším... 🙂 Jinak mě to taky dost lidí rozmlouvalo, že jsem ještě hoodně mladá...Ale tak lepší začít v mládí, třeba to nějaký čas nepůjde 🙂

kackaku
24. led 2013

@zuzkazuzu88
@janinha Kdepak jste, holky mé??

denuskaa
24. led 2013

@kackaku No taky si říkám, že by jsme s tím neměli mít problémy. Ale lepší bude když to obě necháme volně plynout a nebudem to tak hrotit 🙂 🙂 ono to příjde 🙂 Já jsem na sobě hrozně brzo při tom prvním těhotenství pociťovala příznaky, ještě než mě napadlo si udělat test, tak mi bylo po jídle špatně, všechno mi smrdělo a motala se mi hlava. Tak si myslím, že teď se budu přehnaně hlídat a zkoumat jestli něco takovýho zas nepociťuju a podle mě si to tak vsugeruju že to budu cítít i tak :D Tak se musím co nejvíc zaměstnávat abych to prostě nechala být. 😀

janinha
24. led 2013

ahojky holky moje. Co noveho? Ja se tady moc neukazuji,protoze jsem ve skole zase na tyden tak nemam moc cas sem psat. Dneska rano takovy husty trosku krvavy hlen zase, ale pak uz ne,uz jen takovy husty bez krve,boli me vajecniky. ☹

kackaku
24. led 2013

@janinha To je zvláštní, Jani...:-/ Pujdeš k Mudr.? Já měla dnes na papíře krev z jiného konce ...Byla jasná a čistá, jen na povrchu a na toal.papíře, dočetla jsem se, že jsou to nejspíš vnitřní hemeroidy, no, ani se nedivím, z toho měho sedění u PC-jak doma, tak v práci:-/

kackaku
24. led 2013

@denuskaa No, jakmile má dojít na příznaky, taky vše svauluju na těhu, ale naštěstí už jsem se poučila. Nevěřím už ničemu, jen // na TT 😀

zuzkazuzu88
24. led 2013

ahojky holky dneska jsem tu pozdě ale přece 🙂 můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 sice to dneska spadlo,ale myslím si,že to bude tím,že jsem nějak nemohla zabrat a málo jsem spala 😒 tak uvidíme co zítra...jakpak jste na tom vy? 😉

beandy
24. led 2013

@jarka88 Ahojky, jak jsi dopadla??

janinha
24. led 2013

@kackaku ahojky zlati, no budu muset příští týden zajít nebo já už nevím,co mám dělat. Kamarádka mi říkala,že bych mohla mít nízkou hladinu estrogenu, tak si nechám vzít krev. A co je u tebe nového? Já teď mluvila s mámou, jsem v Brně a Lukáš byl za našima na návštěvu, tak mě po telefonu přemlouvali,ať končím specializaci s bříškem už 😵

janinha
24. led 2013

@zuzkazuzu88 ahojky berouši, já už TT neměřím, s mým životním stylem to prostě nešlo, koupila jsem si ovu testy a budu testovat 🙂

jarka88
24. led 2013

@beandy ahoj na nic, srdíčko nemáme ☹ a za týden musím naběhnout znovu, už se mu to nějak nezdá, je to prý zase nějaké malinké...jen doufám, že se neopakuje, co před rokem :( jsem na prášky.....

kackaku
24. led 2013

@jarka88 Ježiš snad to dopadne dobře☹(((

jarka88
24. led 2013

@kackaku no musí....celý den jen sedím a čučím do zdi :(

janinha
24. led 2013

@jarka88 snad to bude dobré, držím moc pěstičky!

beandy
25. led 2013

@jarka88 Bude to dobrý beruško, uvidíš. Nemysli na to nejhorší, psychika dělá hodně. Musíš věřit že to bude dobrý a za 7 měsíců budeš mít princeznu v náručí. Kdy jdeš na kontrolu? 31.1.?

beandy
25. led 2013

@jarka88 Hlavně může být miminko menší protože třeba ještě není 7+1, víc holek to tak mělo a pak jim miminko krásně rostlo. 🙂

kackaku
25. led 2013

@jarka88 Jaruš, držím ti palce a posílám jedno z mých dvou srdíček....!!Věřím, že to dopadne dobře 😵

kackaku
25. led 2013

@zuzkazuzu88 Co ty Zuzí, jak jsi na tom?

kackaku
25. led 2013

@janinha A ty Janičko?, jak je?

kackaku
25. led 2013

@beandy A co ty Andy, jak je?

beandy
25. led 2013

@kackaku Ahojky, je mi dobře. 🙂 V práci pohoda, nemáme tu šéfa takže je klid. 🙂 Ne že by byl nějakej tyran, ale tak znáte to.. 😀 A co ty? Ovu budeš mít teď někdy,že?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru