Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

vendik22
8. říj 2011

ahojky 🙂 taky bych se ráda přidala🙂 je mi 23 a snažíme se zatím první měsíc .. zachvili mi skončí MS a začínáme na novo🙂 jinak pro @magdalena_f doporučuju ihned po vysazení anti .. spolupracovnice zapadla ihned po vysazení a dokonce ji stačilo pouze jeden pokus🙂

safirah
9. říj 2011

Ahoj holky, mohla bych se přidat? Mi je 23 a manželovi 26 a snažíme se od ledna. Mám ale problémy s cyklem, takže jsem minulý týden u dr. dostala Clostillbegyt. Bydlíme v rodinném domku po manželových rodičích. Co se týká financí, tak taky mám někdy obavy, jak to zvládneme. Ono člověk nikdy neví, co se přihodí. No, maximálně se uskromníme tak, aby hlavně děťátko mělo to co potřebuje.

barbulinka1
10. říj 2011

ahojka holky, tak co jak jste na tom, už jste některá našla ty vytoužené čárečky ?Jsem 23 DC a za pár dní čekám mršku, tak douffám, že přijde jak má po té vysazené HA 🙂 jinak mě po vysazení trápí bolest bradavek, ted se přidali celé prsa hlavně ze strany, výtok a zácpa, takže tělé má asi šok z toho, že do něj neproudí hormony 😀

safirah
14. říj 2011

@barbulinka1 Ahoj, já jsem si v pondělí píchla injekci agolutinu a dnes se mi rozjíždí menzes. Takže od 3 DC začínám brát clostík. No jsem zvědavá...

betka20
5. lis 2011

Ahoj holky tak my se snazime od pondelka 🙂 hrozne bych si prala aby to vyslo 🙂 vsichni okolo me nejak tehotnej, tak doufam, ze me nakazili 🙂 drzim vam vsem palce! a doufam, ze brzy tady budeme vsichni se dvema carkama 🙂

gabuli202
5. lis 2011

Ahoj holčiny, tak my se snažíme zhruba měsíc, bude mi 20 a manželovi je 29. Tak doufám, že se nám co nejdřív zadaří! 🙂

betka20
7. lis 2011

Holky kolik vam vsem je?
@gabuli202 ty brdo, tak to jsi opravdu mlada pani 🙂 jak jste dlouho manzele?

gabuli202
7. lis 2011

@betka20 Svatba byla 30.července, takže to budou 4 měsíce 🙂 Ano, jsem opravdu mladá paní, ale naprosto mi to vyhovuje 🙂

betka20
7. lis 2011

@gabuli202 tak s tim souhlasim 🙂 me rikali proc se vdavam tak brzy, proc si neuziju mladi 😀 ale ja si prave uzivam takhle 🙂 je mi 22 🙂 svatba byla v cervnu 🙂 tak at vam to brzy vyjde 🙂

gabuli202
7. lis 2011

@betka20 Přesně jak říkáš ty, já si taky užívám takhle. A hlavně chci být mladá maminka, tak snad se brzy zadaří! A tobě taky přeji bodně štěstíčka při snažení 🙂

betka20
8. lis 2011

Tak dneska jsem si delala ovu test a zjistila, ze by mela prijit ovulace az ted a to jsem 20 DC. No predesly cyklus jsem mela delsi, tak tenhle bude asi taky 🙂 pritom test pred tydnem mi ukazoval slabou carku, tak sem myslela ze to bude za chvili a ono az ted 🙂 tak sup na to :D
@gabuli202 presne tak 🙂 a deti pak odrostou a my si budeme jeste taky trochu moci uzit zivota 🙂 a ne jeste v 50 shanet hlidani pro deti 😀 snad si budeme opravdu brzy posilat tehu fotky 🙂

jetynka
8. lis 2011

@betka20 Držím palečky vypadá to nadějně, mohlo by vám to vyjít!!!!A jsem ráda, že nejsem jediná mladá maminka:o))))))) že i ostatní mají stejný názor jako já, že např.být matkou poprvé až po třicítce, čtyřicítce není asi žádný med.

betka20
8. lis 2011

@jetynka no snad jo 🙂 a ty uz mas dve deti ju? kolik ti je? musim na to prestat myslet jinak se zblaznim 🙂 ale proste na nic jineho me ted myslenky neprivadeji 😀 proste potrebuju videt ty carky 😀

jetynka
8. lis 2011

@betka20 jojoo mám dvě děti a třetí na cestě dobré co?cítím se na to mít tři děti tak proč ne že?jinak mi bylo letos v červenci 26let.

betka20
8. lis 2011

@jetynka ty jo tak to jsi odvaha 🙂 a koncis trema detma, nebo budes jeste pokracovat? 🙂 jo koukala jsem na tvuj profil mas krasny deti 🙂

hanulik88
8. lis 2011

Dobré ráno, ráda bych se mezi vás přidala, je mi 23let a v pátek jdu na první vyšetření k doktorce po tom, co se mi objevily 2 čárky na testu.
Těším se, že náš bude čím dál víc 🙂

jetynka
8. lis 2011

@betka20 děkuji moc, nooo tři děti a dost nejsem robot ty joo, no kdyby se náhodou stalo ještě někdy do budoucna tak bych si mimi určitě nechala ale tři fakt stačí. 🙂

betka20
8. lis 2011

@jetynka No ja chtela vzdycky tri 🙂 manzel je pro dve, takze takovej kompromis no... 🙂 ale kdyby se nahodou stalo a bylo treti, tak si ho samo nechame 🙂

gabuli202
8. lis 2011

@betka20 Snád nám to výjde brzy. Včera mi odkáčela MS, takže vzhůru na to 😀 Zatím si žádnou teplotu ani ovu neměřím, nechávám tomu volný průběh, kdyby se to po půl roce nedařilo, tak začnu měřit. 🙂

betka20
8. lis 2011

@gabuli202 🙂 tak to jo 🙂 jsem zvedava, jestli to vydrzis pul roku nemerit 😀 ja si to rikala taky a pak sup a uz sem mela ovu test 😀

gabuli202
8. lis 2011

@betka20 no uvidíme, zatím to nechci hrotit 🙂 Jak dlouho se snažíte? 🙂

pajiskazemlyna
8. lis 2011

Ahojky holky 🙂) Můžu se přidat ? Budu tady vlastně skoro nejmladší, tak snad to nevadí ... Bude mi 21, s přítelem jsme spolu přes 3 roky a snažíme se teprve druhý měsíc, měřím BT, abych věděla jak moje tělo funguje a kdy je ovulka a tak 🙂
Jinak všem Vám přeji brzké najití // 😵

betka20
9. lis 2011

@gabuli202 prosim te teprve od minuleho pondeli 🙂 ale za to intenzivne 😀 tak by to snad mohlo klapnout 🙂 ale znas to, zenske telo nezname ani my,i kdyz v nem zijeme 🙂

gabuli202
9. lis 2011

@betka20 tak my jsme včera hupsli na druhý měsíc 😀 Já už si skoro myslela, že budu těhu, bolely mi dost prsa, ale zřejmě to bylo od vysazení ms, takže radost se nekonala. Tak snad příště 🙂 Držím pěstičky, ať vám to výjde!!

betka20
9. lis 2011

@gabuli202 no tak priste uz to urcite bude ono 🙂 doufam v to, ze jsme mlade, tak to pujde lepe 🙂

gabuli202
10. lis 2011

@betka20 V to doufám taky, že se nenaskytne nějaký problém. Je fakt, že jsem jednu dobu měla problém, takže jsem asi půl roku neměla MS, ale prý je vše zažehnáno a měla bych být zdravá. Tak snad se nám to povede co nejdřív 🙂

betka20
10. lis 2011

@gabuli202 no ja se spis bojim toho, ze jsem dlouho brala HA, tak doufam, ze to nebude mit nasledky v dlouhem snazeni :( no tak hlavne, ze uz jsi ted v poradku 🙂

hanulik88
10. lis 2011

@betka20 Ahoj, já brala HA 6 let a 2 měsíce po vysazení jsem neměla vůbec ovu, pak 3. měsíc jsem neřešila žádné testy a nic a šup, byly // na testu...tak ať se brzy zadaří 🙂

betka20
10. lis 2011

@hanulik88 diky moc za optimismus 🙂 je proste potreba taky na to porad nemyslet, je mi to jasny 🙂

hanulik88
10. lis 2011

@betka20 ale sama moc dobře vím, jak je to těžký..ale každopádně je to známá věc, ale u nás to opravdu vyšlo ve chvíli, kdy jsme se stěhovali, vybavovali, zabydlovali, nemysleli na to a bylo to 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru