Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

denuskaa
29. led 2013

@kackaku Když jsem otěhotněla poprvé tak to bylo taky vidět hrozně brzo, tak uvidím. Prosím tě teď budu asi tele, ale já se v těch termínech nevyznám, co je přesně zkratka DC? 😀 den cyklu? MS mi skončila 18.1.

kackaku
29. led 2013

Jj je to den cyklu...Tedy kolikáty jsi dnes den od první dne poslední MS??🙂Kdy ti začala?

jarka88
29. led 2013

@denuskaa já si myslím,že až takhle by to LH neukázalo...jak jsem psala, tak si myslím,že ti ovu proběhla na konci MS, což je normální, ovu nemusí být pořad stejně,muže prijit kdykoliv...mohla jsi teď mít hodně hormonu na uzrání vajíčka 🙂

denuskaa
29. led 2013

@kackaku MS byla od 14.1. do 18.1. 🙂 takže dneska 16DC?

kackaku
29. led 2013

@denuskaa Přesně tak🙂Já jsem 18 DC a MS mi začala 12.1...A kolikadenní cykly jsi měla teď od toho potratu?

denuskaa
29. led 2013

@jarka88 No doufám 🙂 uvidíme ještě co nám ukáže čtvrteční digi 🙂

kackaku
29. led 2013

@jarka88 Jj, je to možný.-)Ale je to mazec, ptže ovu musela být tak 5-6 DC, když se už teď ukazuje duch...

jarka88
29. led 2013

@denuskaa určitě to bude dobré, příynaky máš 🙂

kackaku
29. led 2013

Jinak mě je teda taky nějak divně...žaludek na vodě, závratě...ale u mě to těhu nebude, ptže bych měla být tak 3-4 DPO

denuskaa
29. led 2013

@kackaku Tahle MS byla teprve druhá od té doby, první jsem měla 17.12. pět dní a teď toho 14.1. pět dní

jarka88
29. led 2013

@kackaku no byla dle mě 18.1. 🙂 a dokonce se stává, že jí mají ženský přímo v ms 🙂

kackaku
29. led 2013

@jarka88 To je hustý:D

kackaku
29. led 2013

@denuskaa No,ale za kolik dnů js dostala ten první měsíc menzes?Jakože jestli za 30,nebo za 24...🙂Moje mamka taky podle všeho otěhotněla 5 DC,ale ta měla 21denní cykly🙂

jarka88
29. led 2013

@kackaku no to tělo si dělá co chce 😀

denuskaa
29. led 2013

@kackaku první ms od potratu jsem dostala za 24 dní, a pak teda druhou za 29 dní.

denuskaa
29. led 2013

@kackaku .. já jsem se v tom nikdy moc nevrtala, takže nemám takový přehled, prostě jsem si jen poznamenala vždycky kdy mám MS abych to mohla nahlásit až půjdu na gyndu a jinak jsem si nic nehlídala, teď akorát že jsme se rozhodli zkusit to znovu tak jsem si spočítala podlé té poslední na internetu plodné dny, ale asi jak to nebylo ještě pravidelné tak to bylo jinak 🙂

kackaku
29. led 2013

@denuskaa to je fakt zvláštní...že ta minulá MS byla za 29 dní...a teď jsi podle všeho měla ovu 5 DC...to je šílený,te´d bys měla dostat MS(kdybys neotěhotněla) tak za 5 dní. No prostě jestli jsi fakt těhulka, začnu věřit na zázraky 😵

denuskaa
29. led 2013

@kackaku Koukám, že ti to taky pěkně vrtá hlavou 😀 ale teď jsem nějak nepochopila, jak to že bych měla dostat ms za pět dní když mi před chvíli skončila? 😀 jsem z toho už trochu jelen, takže jsem fakt zvědavá na čtvrtek na ten digi test nebo krev nebo něco 😀

kackaku
29. led 2013

@denuskaa No protože jsi 16 DC a pokud jsi měla ovulačku 5 dc,tak doba mezi ovulací a menzes by měla být cca 12-16 dní(říká se tomu luteální fáze)..🙂Takže tím pádem bys tu menzes měla dostat max.toho 21 DC

zuzkazuzu88
29. led 2013

@jarka88
@kackaku
@beandy
@janinha ahojky holky tak jsem dneska 1DC 😢

jarka88
29. led 2013

@zuzkazuzu88 jeee to je mi líto :( nakonec se dostavila jo?

zuzkazuzu88
29. led 2013

@jarka88 jj ale zatím není moc silná,ale je krvavá takže nic ☹ mrcha jedna mrchatá fakt ☹ ...ale cyklus mám stejně dlouhej jako minulej 33DC akorát ta ovulka byla o 2dny dřív,tak aspoň ta LF je delší když už nic 😒 ...copak ty?

jarka88
29. led 2013

@zuzkazuzu88 to je škoda :( no já skočím zítra k dr. tak už budu vědět na čem jsem.....

zuzkazuzu88
29. led 2013

@jarka88 jednou to přijde 😒 musí!!!! teď už vím,že budu dělat test až když ms nepřijde a bude...já myslela,že jdeš až ve čtvrtek..budu moc držet palečky a neboj,všechno bude tak jak má 😉

jarka88
29. led 2013

@zuzkazuzu88 no mám jít až ve čtvrtek, ale už to nevydržím...tak skáknu zítra, mému dr. to vadit nebude 🙂

janinha
29. led 2013

@beandy
@jarka88
@zuzkazuzu88
@kackaku Holky moje, takže všechno je v pořádku,ale těhu nejsme. Výtok je ovulace, kterou jsem díky HA neměla. Jen mám úzkou pochvu,jinak je vše dobré, no to jsem zvědavá,jak budu rodit ty naše dvojčata 😀

jarka88
29. led 2013

@janinha tak to je dobře 🙂 důležité je, že jsi zdravá...to vašemu snaženíčku nic nebrání 🙂

janinha
29. led 2013

@jarka88 přesně tak 🙂 stále jsem říkala,jak chci ještě dodělat specializaci,ale když se mi dneska na testu neobjevily //, byla jsem zklamaná.. jsem ale ráda, že jsem okej 🙂

kackaku
29. led 2013

@zuzkazuzu88 Jé☹(((((((To mě mrzí...Ale nezvdávat, jedem dál...Ale aspoň vidíš, že ty testy pidi dušíky dělají:-/

kackaku
29. led 2013

@janinha Tak aspoň, že jsi zdravá Janiii🙂máš krátké cykly, takže to čekání je snazší...a taky přesně víš, kdy máš ovuli 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru