Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

janinha
2. pro 2012

@kackaku ano ano 🙂 zdravotnictví, jsem dětská sestra + k tomu mám specializaci management. Ale tohle už mě taky nebaví. Nebo jako baví, je to zase jiné odvětví,co teď studuji,ale zase je to "studování" jako takové a to už mě nebaví 🙂 Zkus se ještě zatnout a vydržet 🙂

kackaku
2. pro 2012

@janinha No právě, mě by už nebavila žádná škola...☹...Uvidíme, jak to se mnou dopadne... 😒 ...Koukala jsem an tvoji zprávu na profilu, opravdu nemůžeš být těhotná? On ten růžovej výtok u zahnizďování často je..

janinha
2. pro 2012

@kackaku no kdyby bylo uhnizďování, tak bychom museli mít aspoň dva dny před tím sex, ale já byla týden pryč a pak mě odvezli do té nemocnice.. tohle už mě taky napadlo.. na druhou stranu je možné, že jsem těhu z dřívějška a nevím to... ale to by byla taky velmi mizivá šance, protože to bych musela mít ovu hned po konci MS... tento měsíc byl totiž na sex fakt mizerný ☹ tak uvidíš co škola, třeba otěhotníš a bude. Hlavně buď v klidu, mě otěhotněly všechny kamarádky kolem 20 a 21 roku 🙂

kackaku
2. pro 2012

@janinha Tak zkus testík 🙂...A budeš moudřejší 😉. Moje kamarádka teda není těhotná ani jedna, všechny šly z gymplu rovnou na VŠ .)

janinha
2. pro 2012

@kackaku ono záleží,jak se člověk cítí a na věku nezáleží. Vykašli se na ostatní 😉 Já jsem ve svých 24 letech jedna z mála kamošek, která nemá dítě 🙂

kackaku
2. pro 2012

@janinha Tak to je dobré, já bych byla fakt jediná 😀

kackaku
5. pro 2012

@janinha Tak co Jani, ten růžový výtok??

janinha
5. pro 2012

@kackaku už ho nemám 🙂 v podbříšku mě občas píchne,ale už nemám růžový výtok. Uvidím, jak dojde MS a jaká bude 😒

kackaku
9. pro 2012

@beandy
@zuzkazuzu88
@janinha Ahoj holky, tak jakpak jste na tom? Mně má dojít za 4 dny MS a od včera mě bolí prsa, takže už to přichází:-/

zuzkazuzu88
9. pro 2012

@kackaku ahojky no já mám ms dostat až kolem 23.,ale po tulení co probíhalo poslední 4 dny mě bolí spodek jako bych to měla dostat 😒 ,píchá mě a tlačí snad i čípek nebo co,ale jinak zatím nic jinýho na sobě nepozoruju ☹ ,tak to třeba vyjde a ms nedorazí,uvidíš budu držet palce 🙂

kackaku
9. pro 2012

@zuzkazuzu88 Tak to vypadá hooooodně nadějně, budu držet palce 🙂 U mě to bude MS, vždycky mě před ní bolí prsa:/

zuzkazuzu88
9. pro 2012

@kackaku moc děkuju doufám,že to bude dáreček pod stromeček 🙂..neboj se,jednou to taky přijde hlavně na to nesmíš tak myslet (ohraná fráze) 🙂 ,já už na to ani moc nemyslím,nejhorší teda pro mě bylo včera na nákupech na to nemyslet,pač kam se člověk podíval tak všude samý bříško,samej kočárek 😀,snažím se soustředit na dárky a na vánoce celkově a pokud to vyjde tak budeme moc šťastní 🙂

zuzkazuzu88
9. pro 2012

@kackaku budete se víc tulit před svátkama a třeba vstoupíte do novýho roku ve třech 😉 budu držet palečky a všechno ostatní co se dá 🙂

kackaku
9. pro 2012

@zuzkazuzu88 Já na to poslední týden ani nemyslela, přece jen jsme se ani neměli moc šanci snažit 😒 ale přesně jak píšeš..Včera na celodenních nákupech všude dětičky 🙂...Tak jestli to vyjde, budete mít krásný dárek pod stromeček!! Jak dlouho, že se snažíte??

zuzkazuzu88
9. pro 2012

@kackaku snažíme se teprve třetí cyklus,ale zase mám ms na den pravidelnou,tak doufám že už to mám srovnaný a dáreček tam bude 😉 ,jak dlouho vy?

kackaku
9. pro 2012

@zuzkazuzu88 První měsíc 😀 ...Cyklus mám na den pravidelný, to se týká i ovulace (viz mé album). Ale jak už jsem psala, proběhlo v době ovulace jen jedno snažení a pak jsem ihned dostala teplotu a pár dní byla nemocná ☹

zuzkazuzu88
9. pro 2012

@kackaku už jsem z těch všech debat na forech zmatená :D...tak to možná nedopadlo no ☹ ale nevěš hlavu další měsíc to bude lepší a když zase nic tak se svět nezboří hm 😉 takhle si to říkám já a trošku mě to podporuje,až bude snažení třeba přes rok tak už to budu určitě řešit,ale doufám,že to přijde dřív,moc si ho přejeme

kackaku
9. pro 2012

@zuzkazuzu88 ☹ Nedopadlo, no...Sice styk byl v den // na ovu testu, ale ta horečka ty spermíky nejspíš zabila..a když ne horečka, tak mé nervování ☹

kackaku
9. pro 2012

@kackaku Věřím, že se vám to už brzo povede...

kackaku
9. pro 2012

@zuzkazuzu88 Věřím, že se vám to brzo povede...

zuzkazuzu88
9. pro 2012

taky věřím,že si za nějakou chvílí budeme obě gratulovat.držím moc palce 😉

beandy
9. pro 2012

@kackaku U mě píchání podbříšku v sobotu ustalo, ale mám nafouklý břicho jak kdybych snědla kopačák. Nevim jestli je to normální, taky je možný že se moc pozoruju. 😒 Už odpočítávám dny k testu. Jak jsi na tom ty psychicky? 😒

kackaku
9. pro 2012

@zuzkazuzu88 Já tobě taky, moc!!!

kackaku
9. pro 2012

@beandy Andy, já mám taky strašně nafouklý břicho, ale já to mám vždycky před MS...jsem jak v 5.měsíci 😀 ..Já dostanu MS za 4 dny - ve čtvrtek, dnes jsem 10 DPO. Od dnešního rána mě neskutečně při doteku bolí prsa, jako kdyby mi je někdo namlátil a měla na nich modřiny 😖 Jenže ta mě taky před MS normálně bolívají, ale je pravda, že ne takhle moc. Psychicky to jde, jen teď na mě padla nějaká melancholie, ale to je tím, že jsem se zase vrátila zpět od rodičů do Prahy a je mi trochu smutno. A taky jsem podrážděná z toho, jak mě moc bolí ta prsa a asi začíná už i klasická podrážděnost před MS ☹ A co ty a psychika?

beandy
10. pro 2012

@kackaku Napadlo mě jestli to píchání ve vaječnících nebyla náhodou ovulka, nějak nad tím přemýšlím jak to tu holky psaly že to tak měly .. ☹ Myslíš si že je možný otěhotnět když jsme se milovali 1-2.12 a to píchání ve vaječ. začalo 4? ☹ To mě mrzí, hlavně ať ti to brzo přestane a jsi v pohodě.. 🙂 Já jsem to měla první měsíc co jsem vysadila HA, teď už vůbec nic. Je mi líto holek co to mají každ měsíc, je to nepříjemný... 😖

kackaku
10. pro 2012

@beandy No ta ovulka...je to celkem možný, ale pokud máš cyklus 29 dní, tak není moc pravděpodobný, že by byla takhle pozdě. Ty sis jí ještě netestovala v předchozích cyklech?...Určitě je možný otěhotnět když byl sexík 2-3 dny před ovulkou....No já si právě říkám, jestli bych fakt nemohla být těhotná, když mě ta prsa tak bolí....jako nechci si dávat naděje, ale že to začlo zrovna 10 DPO.....

beandy
10. pro 2012

@kackaku Jéééééé tak třeba budeš těhu nakonec ty a já nic.. 😀 Předtím sem ovulu testovala jen jednou, to bylo před minulou MS. Ale neměřila jsem BT takže bylo téměř nemožný se do ovu trefit. No jako podle příznaků už bych měla tak 4 děti. 😀 Ale možná si to vsugerovávám a moc se pozoruju. Jenže copak to jde na to nemyslet a nesledovat se? 🙂 V posledních dnech si moc naděje nedávám..

kackaku
10. pro 2012

@beandy Proč myslíš, že se netrefíš bez měření BT do ovulky? já koupila testy, podle návodu když mám cyklus 29 dní jsem začala testit 13 DC a 14 DC už byly krásné dvě čárky...i bez BT....takže jsem se jen utvrdila...Ten minulý cyklus jsi teda měla ovulku?Dle testíků? No já se raději už nepozoruju, protože já měla už asi tak 10x stoprocentí těhu příznaky, i když jsme se vůbec nesnažili 😀 Jen ta prsa mě moc bolí...Ale jak píšu, to mě bolívala i před MS, ale teď mě bolí nějak moc...i když i to už se mi jednou stalo a normálně jsem to dostala..:/Takže.... ☹ Ale to čekání je celkem děs teda...už ať je ten čtvrtek..

beandy
10. pro 2012

Jsem zvědavá jak ti to vyjde, musíš dát hned vědět. Aspoň tobě by se zadařilo. 🙂 No jestli tě prsa teď bolí víc, tak je to fakt divný. No nevim jestli když mám teď cyklus 29 dní, tak jestli se mi třeba zase neposune, nebo jestli už se mi ustálil na těch 29, případně zkrátí na klasických 28 dní. Když jsem si teď měřila BT, tak jsme ji měřila 3.12. a 5.12. a nic. 😒 Tak nevim jestli by ze sexu 1. a 2.12. něco vzešlo.. 4.12. mě začaly až do 7.12. bolet ty vaječníky a to už pak nic nebylo.. ☹

zuzkazuzu88
10. pro 2012

@kackaku s těma prsma je to vážně zvláštní,mě třeba bolely prsa před ms jen s práškama a teď zase nic,tak třeba to vážně vyšlo co ty víš,když si měla pěkný dv čárky tak by to fakt mohlo dopadnout 🙂
já si poctivě zase měřím bt a mám ji tak od 36,2-36,4. nijak extra mi neskákala v předpokládané ovu,ale spíš jsem to na sobě jen cítila (bolesti vaječníků i v kříži a celkem dobrá nálada na mě teda :D) no a dneska jsem měla 36,1 a to jsem někde četla,že pokud se teplota sníží,tak to může znamenat zavrtávání vajíčka,ale musí se druhej den zpátky teplota zvednout,tak doufám,že se zítra zvedne 🙂...s tou bolestí ve vaječnících to mám tak,že mě teď po ovu bolí jen občas,ale zato dneska teda navštěvuju poctivě wc 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru