Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
21. pro 2012

@zuzkazuzu88 A kolik jsi DC, to už bys mohla zkusit testnout, ne?? 🙂

zuzkazuzu88
21. pro 2012

@kackaku ahojky dneska jsem 28DC 😉 a DPO 11 aspoň myslím,podle teploty,přemýšlela jsem jestli si mám koupit test,ale nakonec to asi nechám jak to dopadne samo 🙂 když přes svátky ms nedorazí tak ho pořídím,ale mám tak trošku pochybnosti,že to zase nevyjde.....na svátky jde tulení jedna dvě 😉 je volno tak na sebe budete mít určo víc času 😎

zuzkazuzu88
21. pro 2012

@beandy už jsem se tam taky zaregistrovala 🙂

janinha
21. pro 2012

ahojky holky, co nového? 🙂 na womenzone mám taky profil, je to superní stránka 🙂 jen jsem vydržela s teplotou velmi málo :-/ při mém životním stylu to ani nešlo měřit ☹ Jinak dneska jsem byla sestřence vybírat na Vánoce bodýčko pro mrňouska, já se do těch malých věciček uplně zamilovala 🙂 Manža si v dětském koupil tu pěnovou pistol do vany a je spokojkený 😀 Samozřejmě je to pro naši neteř,ale uplně na něm bylo vidět, jak by to chtěl taky 😀

zuzkazuzu88
21. pro 2012

@janinha ahojky,no já měřím teprve první měsíc a kolikrát to není ve stejnou hodinu :( ale aspoň jsem se dozvěděla jestli mám ovu nebo ne. Psala jsem do diskuze grafy BT a tam mi holky řekly,že jsem měla ovu nejpravděpodobněji až 16.12,tj. 23DC, s přítelem jsme se tulili pravidelně ale myslím,že to asi stejně nevyjde a o víkendu dostanu mrchu ☹...taky jsem kupovala synovci soupravičku,ale mám chuť si ji nechat 😀

janinha
21. pro 2012

@zuzkazuzu88 tak to máš super, že aspoň víš, kdy jsi měla ovulku, co víš, třeba to zrovna vyšlo. 😎 Já ovulku neměla a teď už neměřím, tak ani nevím ☹ nechávám to už tak.. Jojo, ty soupravičky jsou nádherné 🙂

zuzkazuzu88
22. pro 2012

@janinha jsem ráda,že to vím,ale myslím,že to stejně nevyšlo ☹ dneska mám z toho tak blbou náladu,že to není ani možný,celkem mě to vzalo a ani nevím proč. Asi taky měřit už nebudu,nechám to na náhodu a nebudu se tak zbytečně stresovat

janinha
22. pro 2012

@zuzkazuzu88 nesmíš být z toho tak špatná, pak to nepůjde. Je jasné, že to vždycky zamrzí,ale nesmí se to vzdávat a musí se zkusit myslet pozitivně 😉

zuzkazuzu88
22. pro 2012

@janinha nevím co to dneska do mě vjelo,není mi i nějak dobře a jsem zmrzlá :(...s přítelem jsme se rozhodli,že dneska nazdobíme stromek tak doufám,že mi to zvedne náladu 😒

janinha
22. pro 2012

@zuzkazuzu88 Ono to tak někdy je ty nálady. Tak buď máš PMS nebo jsi opravdu těhu 🙂 Udělej si krásnou vánoční atmosféru, nazdobte stromeček a mějte krásný večer 😉 Ty nálady taky mívám a nemusím mít ani PMS ani být těhu 😀

zuzkazuzu88
22. pro 2012

@janinha myslím si,že to bude PMS,ale mám pocit,že jsem ho nikdy takhle neprožívala 😀 ,chudák ten můj vůbec mu nezávidím ☹ ale to zdobení mě trošku pomohlo 😉

kackaku
22. pro 2012

Tak já když byla teď těhu, jeden z příznaků byl ten, že mi byla hrozná zima..ale uplně šílená, takže nezoufej a zkus už zítra testík!!!
@zuzkazuzu88

kackaku
22. pro 2012

@janinha Taky mívám nálady a ani nemusím mít před MS, natož být v tom 😀 ☹

zuzkazuzu88
23. pro 2012

@kackaku ahojky...udělám si ho až mi vynechá ms,jak jsem psala před tím,holky v diskuzi grafy BT my řekly,že s největší pravděpodobností jsem měla ovu až 16.12. takže je ještě brzo...myslím si ale,že ms přijde,nemám pocit že se zadařilo ☹ ,pořád tam sice malušinká naděje je,ale asi tak 5%ní.

kackaku
23. pro 2012

@zuzkazuzu88 Ale...takový jsem taky měla pocit a ejhle!Já právě myslela, že to máš dostat už dneska, víš🙂..kolik jsi DC?

zuzkazuzu88
23. pro 2012

právě mám,ale kvůli posunuté OVU to bude asi pozděj,jsem 7DC

zuzkazuzu88
23. pro 2012

@kackaku jsem z toho trošku pomatená 🙂,doufám,že to dneska přijde pokud tam nic není,abysme se mohli zase snažit 😉 ta nevědomost je hrozná 🙂

kackaku
23. pro 2012

@zuzkazuzu88 Tak pokud jsi 7 DPO, tak to mrcha urcite jeste neprijde...

kackaku
23. pro 2012

@zuzkazuzu88 Ale snad to bude mimi..

zuzkazuzu88
24. pro 2012

@kackaku myslím si,že tento měsíc ne 😒 ,ale příští to vyjde 😉

zuzkazuzu88
24. pro 2012

@beandy
@janinha
@kackaku přeju nádherné vánoce a pod stromečkem plno dárků snažilky 🙂

janinha
24. pro 2012

@zuzkazuzu88 děkujeme moc moc. Vám taky krásné Vánoce 😉

zuzkazuzu88
24. pro 2012

tak co holky? jak se vám vyvedl štědrej večer? dostaly ste dárečky jaky ste si přály? 🙂

kackaku
25. pro 2012

Taky přeju krásné Vánoce!!🙂

kackaku
25. pro 2012

@zuzkazuzu88 Tak jak jsi na tom??

zuzkazuzu88
25. pro 2012

@kackaku ms zatím nikde. Dala jsem si dneska pivko u babičky a ani jsem ho nedopila,tak mě chytly záda,že to a ni není možný:(...jestli budu mít teď tak silný PMS tak to asi nevydržím :(

kackaku
25. pro 2012

@zuzkazuzu88 Jejej, jsi dobrá, že vydržíš netestovat 😀

janinha
25. pro 2012

@zuzkazuzu88 ahojky, já trávila své první manželské Vánoce v práci na noční 😠 Můj manžel měl 24 a 25. denní a já 24. a 25. noční... takže se uvidíme až zítra.. 😖 měli jsme 15 minut na to,abychom spolu povečeřeli a dali si dárečky.. snad ty další Vánoce už budou lepší.. a třeba nás bude už i víc 🙂

janinha
25. pro 2012

@zuzkazuzu88 a jak Vaše Vánoce? 😵

zuzkazuzu88
26. pro 2012

@kackaku ono by mě to asi stejně ještě nic neukázalo 😀 ms pořád nikde,ale mám hustej bílej výtok bez zápachu a nesvědí,tak nevím co to je...půjdu asi kdr po novým roce,když to dál nedostanu ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru