Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku no ty dokonce 23 to je mazec 🙂 ten poslední cyklus byl zatím nejdelší 33DC...ale myslím si,že to bylo díky tomu,že jsem měla asi prvně ovu,díky tomu,že jsem měřila a pak to šupla na diskuzi BT grafy tak mi to tam holky řekly,jinak bych to asi taky sama nepoznala,ale teď už to doufám poznám...a nechceš zkusit měřit BT do ms? měla by být vysoko a v den nebo den před MS by měla klesnout,tak taky můžeš poznat jestli jsi nebo ne těhu 😉 pokud teplota zůstane nahoře seš jasná 🙂

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Když já vstávám každý den jinak, víš....a ta BT se měří normálním teploměrem v pochvě? Já to zatím asi ještě nechci moc hrotit...Zuzi, ale když jsi měla OVU 23 DC a dostala jsi to 33 DC, tak máš hodně krátkou tu luteální fázi..měla by být aspoň 12, nejlépe 14 dní ...

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku já taky vstávám někdy nepravidelně,ale myslím si že pokud máš tak nějak stejně dlouhý spaní tak není moc rozdíl..jj měří,ale můžeš i v puse nebo zadku,ale pochva je nejjistější 😉..... jj taky jsem si myslela,ale někde jsem četla,že i třeba 9 dní kolikrát stačí,možná to tento měsíc bude jinak a proběhne to tak jak by mělo všechno,třeba až teď začínám reagovat na vynechání ms a na plození 😀

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 A normálním digitálním teploměrem? Něbo je na to nějaký speciální..

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Akorát já vstávám jednou v 8, jednou v 10 apod.☹...Taky bych řekla, že to chvilku trvá, než začne tělíčko po vysazení reagovat na spermíky 🙂 To já už neberu dlouho a už nikdy brát nebudu, je to svinstvo 😠 Tak uvidíš jak to budeš mít..Já už bych měla jít zase po roce na prohlídku k Mudr., tak počkám a jestli to nevyjde, tak si tam zavolám a objednám se..

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku nejlepší je klasickej rtuťovej,ten digitál ti nemusí ukázat přesně,musíš mít spánek minimálně 3 hodiny v kuse,proto vždycky chodím čůrat než jdu spát 😀 abych nebrouzdala večer a hned jak se vzbudíš tak měřit,jinak by to taky skákalo,je to celekm sranda 😀

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku taky už to nikdy brát nebudu,stačí když se na sebe podívám do zrcadla,před ms jsem jak puberťák,mám hrozně velký boláky :( a to je jen jedna věc z mála....já taky vstávám jak kdy,nejlepší e budík,ale když mám noční,tak prostě měřím jak se vzbudím,to vstávám většinou pravidelně sama od sebe....taky se budu muset objednat,pokud to tento měsíc nevyjde tak to budu muset načasovat někdy po ms,to je jediná nevýhoda bez HA,nevíš kdy ti přesně dorazí pokud to nemáš pravidelný 🙂

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak já HA brala celkem v životě asi 1 rok..od 16 do 21 jsem ji nasadia na pár měsíců vždycky jen(třeba na 3). Nikdy mi nedělala moc dobře, ale to, co se se mnou dělo když jsem ji nasadila naposledy(před rokem a čtvrt), nepřeju nikomu 😠 Měla jsem jí jen 2 měsíce, ale z toho co mi napáchala jsem se dostávala hooodně dlouho. Takže za mě už nikdy víc.Já mám poslední půl rok MS přesnou po 29 dnech, nikdy jsem to takhle na den neměla. Až teda minulý měsíc přišla 30 DC, ale to bylo díky tomu mimču, které se neudrželo...Taky mám vždycky před MS podkožáky, jen min. měsíc když jsem byla těhotná jsem je neměla a teď je taky zatím nemám...Tak uvidíme... 😀

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku já jsem HA brala necelý 4 roky,neměla jsem po ní extra problém,spíš mě to pomohlo,že jsem něměla tak bolestivý PMS,ale to bylo asi tak všechno.Že by vážně všechno záleželo na pupínku 😀

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 No nevím... 😀 Hlavně jsem posl.dobu furt tak moc unavená..Před dvěma hodinama jsem vstávala a už bych šla spát zase 😠 Něco je asi ve vzduchu..Zuzi a kde jsi studovala tu konzervatoř?

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku hm to je zvláštní,tak to vážně třeba vyjde 😉já jsem taky jakási přejetá,dala jsem si teď oběd a normálně se mi chce zvracet a třeští mě hlava,ale u mě to bude spíš tím,že už nedokážu odolat náporu chřipky 😒 V Brně 🙂

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Ještě abys byla nemocná☹...Já hlavně doufám, že byla ovulace tehdy, kdy si to myslím..protože snažení bylo jen 13, 14, 15 a pak 17 DC.. 😖

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku pokud ti ovu testíky ukázaly dvě čárky tak ste se určo trefili teď jen čekat jestli se prďola udržel 😉.....doufám,že nebudu ale zatím tomu vše nasvědčuje ☹

lliijjoonn
5. led 2013

Ahoj holky, je mi 21 a v červenci se začneme snažit 🙂 ráda bych si povídala s dalšíma mladýma budoucíma maminkama 🙂

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Ajaj, no mě už konečně skončilo to nachlazení, ale min.měsíc jsem měla právě v době ovu taky horečku ☹ Jojo na OVU testu byly dvě čárky, celkem silný, ale ta testovací nebyla uplně tak silná jako ta kontrolní. Tak jsem asi testovala ve špatnou dobu, ale zase si ymslím, že kdyby ovu nebyla, neukazovalo by se nic. Kupuju jen levný testy.

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku ty čárky se prý mění dokonce během dne,takže jsi to určo vychytala 😉 ,doufám,že je to jen z únavy a přejde to 🙂

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Doufejme 😉 Zuzi, já jedu do práce☹ Tak zatim ahoj

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku doufám,žeti to v práci utíkalo nebo ještě teďka utíká 😉 jakdlouho tak jsi? Neboj určitě ste to vychytali 🙂

zuzkazuzu88
5. led 2013

@lliijjoonn ahojky přidej se 😉 čím vic tím líp 🙂

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 Ahoj Zuzi, v tu dobu co jsi psala, už jsem byla naštěstí doma. Odcházim z kina tak před půl 12 většinou...Zrovna včera to bylo celkem na palici, hrozně moc lidí, řady až ven 😒 Holt sobota, no. Většinou víkendy nechodím, protože jezdím domů za našima, ale teď budu jezdit nejspíš jen jednou za 14 dní..Co tobě, jak to utíká doma? 🙂 Já už jsem dnes 9 DPO.)

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku to ti teda nezávidím,že tam musíš tak tvrdnout dlouho ☹ Já jsem si dneska ráno anineměřila teplotu,pač celou noc jsem se budila buď na záchod nebo ze sna 😒 takže parádní noc. Já jsem dneska 11DC tak jsme se včera tulili,myslím si,že je to brzo ale co kdyby 😉 ,počítám spíš,že bude ovu kolem toho 20DC.....No vidíš to už budeš moct testovat 🙂 cítíš nějaký změny?

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 No jo, někdy je to mazec..jsem v tom nejnavštěvovanějším kině, hned u Václaváku 😠 Ale penízky jsou třeba 😎 11 DC je asi fakt brzo, ale tak sexem nic nezkazíte 😀 No, změny...ani ne🙂 Jen včera mě v kině tak trochu tahalo v podbřišku(menší křečíky), ale to mohlo být větrama 😀A taky nemám vůbec chuť na sex 😖 Jinak vždy mě bolí prsa týden před MS, min.cyklus začaly fest bolet až 10 DPO a tento cyklus mě zatím taky nebolí. Jaktože jsi blbě spala?

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 Takže suma sumárum mi vlastně nic není 😖

janinha
6. led 2013

@zuzkazuzu88
@kackaku Ahojky holky, tak MS včera dorazila. Ale můžu říct, že jsem uplně k.o. Cvičím s Jillian, do toho trénink a zápas volejbalový, po zápase hned na ples, tam jsme trsali a došli jsme ve 3 ráno a to už mě bolelo bříško solidně. Dneska se nemůžu ani pohnout 😅 Že já si nedám říct a jedu vždy až na doraz 😀 Manža ani neobědval 😀 je rád, že je rád, ten plesoval i za mě, protože já řídila 🙂

kackaku
6. led 2013

@janinha Teda Jani, ty máš opravdu krátké cykly..A obdivuju tě, že jsi všechno tohle s MS zvládla! To já vždycky jen ležim, než zabere Ibalgin 😀 A s tim volejbalovým zápasem nehorázně závidím, hrála jsem ho 7 let a strašně bych si ho teď zahrála zase, ale není kde a s kým ☹ To cvičení s Jilian, napíšeš mi k tomu něco víc? Koukala jsem že na MK o tom dost holek píše 🙂 Tak a teď jsem na řadě s MS já 😒

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku no tak to ti to nezávidím teda,ale aspoň ti to v té práci může rychle utíkat 😉 je to brzo ale není nad pravidelný trénink 😀 uvidíš třeba ms nedorazí 😉 včera byl tak blbej tlak,že mě pobolívala hlava a z toho mi bylo trošku na zvracení ani kafe nepomohlo,tak si myslím,že zabralo až večer ale tak žre jsem nemohla spát 😀

zuzkazuzu88
6. led 2013

@janinha máš vážně krátký cykly. Taky bych to asi nezvládla.Tak odpočívej a koukej na pohádky 😉

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 A v kolik sis to kafe dala, prosímtě? 😀 A co ty v té práci děláš? Mně přišel blbý tlak předevčírem.. 😖

zuzkazuzu88
6. led 2013

@kackaku jo a četla jsem jak si prodloužit LF a stačí k tomu brát vitamin B6-pyrodixin.Prý to pomáhá,tak přemýšlím,že to vyzkouším,není to drahý tak si ho koupím jak půjdu do lékarny pro listovku,už mi dochází 🙂

kackaku
6. led 2013

@zuzkazuzu88 Jojo, to jsem taky četla o tom B6, určitě to zkus🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru