Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

janinha
15. led 2013

@kackaku ahojky beruško, mrzí mě, že jsi měla takový víkend. A kde a co studuješ, že máš takové školné? To tak bohužel je, jsou to všechno vyděrači a chtějí za studenty jen peníze ☹ Však ty ukončit školu nemusíš, stačí,když přerušíš. Ovšem opravdu radím dostudovat,protože s mimčem se ti nebude chtít 🤐 Snad bude lépe 🙂 My jsme oba nemocní,ale já jsem stále v práci, tak není čas to někde vyležet. Navíc jedu na turnus do Brna do školy na týden, tak tam taky nebude čas to vyležet 🙄 přeji hezký zbytek dne 😵

beandy
15. led 2013

Teď je roztěkanej a furt chodí, usmívá se a říká: "budeme mít miminko, já mám radost. " 😀

zuzkazuzu88
15. led 2013

@beandy už mu to začíná docházet 🙂

beandy
15. led 2013

Jo, no.. 🙂 Byl že všech těch dojmů vyčerpanej a šel spát. 🙂

zuzkazuzu88
15. led 2013

@jarka88 copak se děje? snad je u vás všechno v pořádku!!!

jarka88
15. led 2013

@zuzkazuzu88 vysoké horečky, šílené bolesti břicha .... dostala jsem léky na udržování, horečku

fachy
15. led 2013

@beandy Moc moc moc gratuluji 🙂

beandy
16. led 2013

@fachy děkuji moc.. 🙂 Přeji ať se taky co nejdřív zadaří. @jarka88 Držím pěsti ať je všechno OK a miminko je zdravé.

19mirka24
16. led 2013

ahojte snazilky... v piatok mam dostat mrchu no uz 4 dni mam taky cudny vytok husty nezapacha ani nic, par dni po ovulke ma nenormalne boleli krize a potom co prestali ma zacalo pichat v podbrusku co pretrvava dodnes .... mala niektora z vas taketo priznaky cakat mrchu ci nie 😒

beandy
16. led 2013

@19mirka24 Já jsem měla výtok, kterej ze mě šel jak voda, bylo to hodně nepříjemný a jak holky popisovaly tak to bylo jak kdybych měla dostat MS. Jinak mě jeden den hodně bolelo v kříži, ale to tomu nepřipisuju. Jen akorát jednou se mě udělalo špatně že sem málem omdlela, jinak příznaky žádný.

kackaku
16. led 2013

@beandy Tak co Andrejko dnešní testík? Sílí? Ukaaaž🙂

kackaku
16. led 2013

@janinha Ahoj Janinko, no, raději to vylež, nemá moc cenu to přecházet ☹ Kdy jedeš na ten týden pryč? Já se rozhodla, že školu ukončím...Mám už Bc., tohle je Ing., ale bohužel je to uplně jiný obor, než jsem měla a je to děs 😠

beandy
16. led 2013

@kackaku Dnes ráno jsem testila, čárka je přibližně stejná tak nevim. 😒 Někde sem četla že hladina HCG se zdvojnásobuje ob den, nevim jestli to není blbost. Každopádně zítra jsem objednaná k doktorce na krvu, uvidíme. 🙂

jarka88
16. led 2013

@beandy tak dnesni utz proběhl v pořádku, mimi je tam, ted jen čekat zda stoupne to hcg , hladina se jim zdá dost nízká na 6 tt

kackaku
16. led 2013

@beandy Buď v klidu Andy, HCG opravdu stoupá ob dva dny...zítra už bude silnější🙂 Brala jsi nějaké vitamínky? Třeba listovku?

kackaku
16. led 2013

@jarka88 Držím palce, snad to bude dobré ☹ ..Kdy se dozvíš víc?

jarka88
16. led 2013

@kackaku zítra se to dozvím, ale už nejsem tak napjatá jako na dnešek, báli se mimoděložního...ted si jen přát at to hcg roste a neprojdeme si tim, co před rokem

kackaku
16. led 2013

@jarka88 Držím palce!!!!!!To dopadne určitě dobře, uvidíš!!

jarka88
16. led 2013

@kackaku děkuji, věřím tomu, že jo..dost mě uklidnilo, že na utz už něco bylo 🙂

zuzkazuzu88
16. led 2013

@jarka88 dobře to dopadne 🙂 držím moc palce 😉

jarka88
16. led 2013

@zuzkazuzu88 děkuju za chvíli si jedu do lékárny pro další clearblue a jestli vše normálně prosperuje, tak bych tam už měla mít 2-3, tak hned nahodím info...a co ty? jak ti je?

zuzkazuzu88
16. led 2013

@jarka88 jj hnedka dej vědět 🙂 já jdu teda po 12 do práce,ale kdyžtak mrknu večer 😉 ...já nevím,vůbec nemám pocit,že by se něco chytilo,chodím teda na záchod jako bych měla místo močáku cisternu už asi 3 den a dneska mě chytaj i bedra ale jinak si myslím,že asi nic 😒 teplota dneska o desetinu klasla,tak už vážně nevím,doufám,že to e jen tím,že se tam něco chytilo a lítají mi hormony http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

jarka88
16. led 2013

@zuzkazuzu88 graf mas krasny, tohle vubec nevadi 🙂 tak jeste tak 5 dni vydrž a udělej testik 🙂

beandy
16. led 2013

@jarka88 Taky věřím tomu že vše bude jak má být 🙂 @kackaku Beru listovku už půl roku, nejdřív sem měla z lékárny listovku za 35,- kč a vitamin E a minulej týden sem si koupila GS Mamavit,. Tak si myslim že to stačí.

zuzkazuzu88
16. led 2013

@jarka88 říkám si,že teplotka popolízá nahoru,žádnej pokles tam extra není,tak by něco mohlo být,asi si ho v pondělí udělám 🙂

beandy
16. led 2013

@zuzkazuzu88 Hned jak budeš testit, dej vědět. 🙂 Sem zvědavá jak pes. 🙂

zuzkazuzu88
16. led 2013

@beandy určitě dám,uvidíme co z toho bude,prsa mě zatím nebolí a podbřišek se taky nějak extra neozývá 😒

zuzkazuzu88
16. led 2013

@beandy a co ty? jakpak se cítíš? 🙂

beandy
16. led 2013

@zuzkazuzu88 Cítím se tak nějak normálně. 🙂 Zítra jdu na kontrolu, tak sem zvědavá co a jak.

zuzkazuzu88
16. led 2013

@beandy tak jak nerada chodím k dr tak těchhle kontrol se už nemůžu dočkat 🙂 pak dej vědět jak si dopadla 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru