Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
18. led 2013

@janinha No, to chápu☹Ale Ber to tak, že máš více šancí otěhotnět🙂 Nene, já už nebudu OVU testovat, potvrdilo se mi, že mám OVU 15 DC a to mi stačí. Akorát mám z toho pak nervy, takže tento měsíc pěkně v klídku vyčkávat do MS.. 😉 Kolikátý cyklus že se snažíte?

beandy
18. led 2013

Holky tak jsem si dala na oběd kuře, obírám ho našemu pejskovi a najednou koukám že tam je u kosti krev! Tak sem se hrozně lekla, protože v prosinci jsem měla salmonelu a campylobacterii. Salmonela se prý přes placentu k miminku nedostane, ale co campylobakterie která je v nedopečeným kuřeti? A jestli není placenta ještě nedo´tvořená, tak mu to může ublížit? Sem z toho na nervy, že já debil to jedla. 😢

jarka88
18. led 2013

@beandy a jak moc jsi to u té kosti jedla?

beandy
18. led 2013

@jarka88 U kosti jsem to nejedla vůbec, jenom sem jedla ten vrch kuřete kterej byl skoro suchej.

beandy
18. led 2013

@beandy Nevim jestli nemám skočit k doktorce kdyby náhodou.. nebo co. 😖

jarka88
18. led 2013

@beandy no ze syrového masa vzniká salmonela, listerioza ( to je spíš nepasterizovane mleko, syry atd.) a nejhorší toxoplazmoza....ta se chová jako chřipka, začně tě často bolest hlava, budeš hodně unavená, rozmazané vidění atd. takže jakmile něco takového spozoruješ, okamžitě jdi k lékaři, oni by ji ted stejně nezjistili, inkubační doba jsou dva měsíce...ale jestli jsi jedla kuře jen na provrchu, tak to bude v pořádku, ale už se tomu opravdu vyvaruj, žádný tatarák, žádné mořské plody, ryby atd a ani játra a paštiky

beandy
18. led 2013

@jarka88 No sem blbá, vůbec mě to nedocvaklo. ☹ Mořské plody, paštiky, ryby, tararák nesnáším, tak to nehrozí. 🙂 játra jim, ale o tom jsem taky četla že to není vhodný..

jarka88
18. led 2013

http://www.lehkavaha.cz/clanek-12-potravin-kter... tohle všechno teď vůbec nejez..vyvaruj se i mazacím sýrům, uzininy jen do druhého dne a u mléka hlidej jake je a hlavně žádné polosyrové omelety z vajec nebo tak něco 🙂

jarka88
18. led 2013

@beandy z jater se můžeš předávkovat vitaminem A a to vede k potratu, takže si je teď odpust 🙂 vše jsem zkoumala s malým, když jsem ho čekala 🙂

beandy
18. led 2013

@jarka88 Játra jsem od té doby co jsem zjistila těhotenství naštěstí neměla, navíc přítel to nejí a sama si je dělat nebudu. 🙂 ok díky, mrknu na to.

jarka88
18. led 2013

@beandy no vyhnout se musíš i burákům a oříškům, nivě, hermelínu atd. žádné majonézy a tak dále a nízkotučné mléko taky ne a ani domácí mléko, jogurty jen když nejsou z nepasterizovaneho mléka, káva, bramborovy salat a takové ty saláty s jogurty a uzeniny taky moc ne, pro velky obsah soli, to same takove ty pytlikove polevky a pripravky od maggi, je tam moc glutamatu sodneho...je toho spis min co muzes, nez nemuzes :/

beandy
18. led 2013

@jarka88 Jo jo, já už si o tom četla co nemůžu.. Spíš mě zajímá to kuře. No holt s tím už nic nenadělám a budu čekat jestli se něco projeví. ☹

sojca
18. led 2013

Ahojky holky muzu se vas zeptat zda mam nejakou sanci ze jsem tehu? Mam nepravidelne cykly, ale dnes jsem 37DC a uz tak 3 den me boli v podbrisku jako bych to mela dostat, ale nejvice je to rano a vecer. Test udelam asi tak 40 DC

jarka88
18. led 2013

@sojca kdy proběhla ovu a jak máš dlouhé cykly?

jarka88
18. led 2013

@beandy tak jestli jsi nejedla přimo maso s tou krví, tak to bude v pořádku 🙂 ta bakterie je přimo v krvi

sojca
18. led 2013

@jarka88 bohuzel ovulaci nepoznam ale mazleni s muzickem bylo 12, 14 a 15 DC. MS mam nepravidelnou takze je to priblizne od 24-35

janinha
18. led 2013

@kackaku já tu ovu musím teprve vyzkoumat. 🙂 a ještě jsem zvědavá,zdali začnu zase krvácet týden před MS. Ach jo, jsem hrozná, já nemám čas ani na to,abych se pozorovala a koupila si ovu testy 😠 Jinak my se nějak nesnažíme. Vysadila jsem HA po svatbě v září, takže od září neberu a nějak se v sexu neupejpáme 🙂 takže když se zadaří,tak se zadaří. Říká se, že každé miminko, si své rodiče hledá, tak budu čekat,až si nás nějaké vyhlídne 🙂 Ono mimi asi ví, kdy má přijít, buď mě nechá dodělat všechny specializace do práce, nebo řekne dost, mami odpočiň si a dojde za nedlouho 🙂 My jsme oba fakt pracovně a časově vytížení, tak nemáme moc času ani sami na sebe, natožtak zkoumat kdy mám plodné dny 🙄 Každopádně to necháváme otevřené. Ale... teď jsem zkoumala kočárky a zamilovala jsem se do bogaboo doney a cameleon 🙂 zkoukla jsem video a jsem z toho unešená 😀 Až drahý uvidí tu cenu... 😎

janinha
18. led 2013

@kackaku oprava bogaboo donkey 🙂

jarka88
18. led 2013

@sojca no tak já si myslím, že můžeš v klidu testovat...🙂 to už 100% uvidíš 🙂

sojca
18. led 2013

@jarka88 docela se toho bojim ale zase kdyz to nezkusim nebudu vedet nic.

jarka88
18. led 2013

@sojca přesně tak...tak až testneš, tak dej vědět, jsem zvědavá 🙂

denuskaa
18. led 2013

Ahoj holky, mám takový dotaz, v kolika letech jste se začali snažit? Mě bude letos 23, nedávno jsem neplánovaně otěhotněla, přes HA, potom jsem bohužel samovolně potratila, teď nemyslím na nic jiného než na nové těhotenství, ale dost lidí - hlavně rodina, mi to rozmlouvá, že jsem moc mladá - mě to ale nepříjde a po miminku moc toužím. Na jednu stranu si říkám, že bychom mohli ještě něco našetřit a tak, ale myslím, že už to nevydržím. 😒 🙂 🙂

jarka88
18. led 2013

@denuskaa podle mě je čas tehdy, kdy se na to cítíš 🙂 já jsem prvního synka porodila téměř ve 22 a to jsem otěhotněla náhodně přes HA a za nic bych ho nevyměnila, rok na to jsem otěhotněla znova, což bohužel nevyšlo...a od té doby jsme se snažili a teď ve 24 se to podařilo a jsem šťastná jak blecha 🙂

lanyz
18. led 2013

Ahoj holky neberete tady někdo náhodou clostibegyl a pregnyl?

jarka88
19. led 2013

Dobré ránko 🙂 tak jak užíváte první víkendový den? já jsem jak přejetá parní lokomotivou 😅 zase jsem nějak nemohla spát..jinak přeji příjemný víkend

jarka88
19. led 2013

@sojca už jsi testila?

beandy
19. led 2013

jarka88 Ne, maso s tou krví jsem nejedla. 🙂 To bych se asi poblinkala kdybych tu krev ucítila v puse. 😀

beandy
19. led 2013

@jarka88 Já jsem pořád unavená a bývá mi blbě. Ale pořád se to dá a stojí to za to. 🙂

zuzkazuzu88
19. led 2013

ahojky holky tak dneska teplotka zase vyskočila a ff mi přehodnotil ovulku 😒 ,vím jistě,že v té době mě určo nebolelo v podbřišku atd. tak nevím jestli má graf pravdu ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

jarka88
19. led 2013

@beandy to věřím 😀 stačilo mi si dát v práci středně propečený zebří steak 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru