Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 tak to je dobře 🙂

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 už nosím asi 4 den slipovky je to trošku nepříjemný :(

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 no to je no....a jestli ti to těhu potvrdí, tak je budeš nejspíš nosit ještě hodně dlouho...:/

zuzkazuzu88
20. led 2013

@jarka88 pokud to vyjde tak je budu klidně nosit celý těhu 😉

jarka88
20. led 2013

@zuzkazuzu88 tak to je správné 🙂

janinha
20. led 2013

@jarka88 tak tohle naprosto chápu, bojovala bych stejně jako ty 🙂 Je docela dobré, si dát jméno k příjmení a říct si to nahlas, jak to zní.. Ale taky bych nechtěla taková jména 🙂 Ikdyž se říká, že to je jedno,hlavně ať je mimčo zrdavé. 🙂 Souhlasím se všemi tvými jmény a Vítek by ještě taky šel 🙂 ale asi bych to udělala po vzoru mých kamarádek. Na por.sále z toho byli pánové tak vyklepaní, že si žena napsala jména jaká chtěla 😀

jarka88
20. led 2013

@janinha to je dobrý nápad 😀D

beandy
20. led 2013

@jarka88 Nekecej, já jsem taky pro Dominika 😀 A když to bude holčička, tak chceme Andreu, nebo se mi líbí Emma. 🙂 A jak jsi na tom s bříškem? Cítíš že ti povyrostlo? Nevím jestli je to možný, ale mě už kalhoty v pase tlačí a podbříšek mi povyrostl.

beandy
20. led 2013

@kackaku, @zuzkazuzu88, @janinha Holky až budete testovat, hned pište jak jste dopadly! 🙂 Sem na vás zvědavá. 🙂

jarka88
20. led 2013

@beandy no bříško mi roste docela dost, až ziram...už budu objednávat tehu katata :D. Ale u druhého to prý vždy jde rychleji a já to mám už po třetí 🙂

denuskaa
20. led 2013

Tak my jdem taky do toho 🙂 🙂 🙂 ten potrat ve mě zanechal své a čekat ještě nějakou chvíli by mě asi dostalo do blázence. 😕 🙂

beandy
21. led 2013

@jarka88 Jo vlastně.. 🙂 No teď se docela studuju, 😀 ale kalhoty už mi jsou těsnější a podbříšek mi vyrostl. Jelikož to chceme ještě 3 týdny ututlat, tak si asi budu muset nakoupit nějaký volnější trička..

jarka88
21. led 2013

@denuskaa to moc dobře znám 🙂 tak ať se co nejdřív zadaří 🙂

jarka88
21. led 2013

@beandy no tak my to už začneme oznamovat teď 🙂 to jsem na to zvědavá 🙂

beandy
21. led 2013

@jarka88 Ty už seš přece jenom o 2 týdny přede mnou 🙂 My ještě nechcem nic zakřiknout.. 😖

jarka88
21. led 2013

@beandy no zakřiknout se to na jednu stranu může kdykoliv...a já to beru tak, že u toho druhého jsem nic neříkala před 3. měsícem, ani nic nenakupovala, ptze jsem se furt bála a jak to dopadlo a maminky , co tohle neřeší, tak mají krásné těhotenství...proste si nepřipouštím to špatné 🙂

beandy
21. led 2013

@jarka88 To je pravda, máš recht.. 🙂 Já už bych to nejraději vytroubila.. 🙂

jarka88
21. led 2013

@beandy no tak my to budeme troubit opatrně 🙂 nedávno se mě totiž mamka ptala, zda chci druhé dítě, že by bylo lepší počkat, než se mi dá tělo uplně dohromady atd. dnes s ní jdu na kavu 😀 tak jsem zvedava

beandy
21. led 2013

No jako určitě to nebudu psát na facebooku. 😀 Ale chtěla bych to už říct mamce a ségře..

mmartinam
21. led 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale poctivě jsem dočetla. Nechtěla jsem vás tady zahlcovat mými příspěvky, když se vlastně ještě nesnažíme, ale dnes zobnu poslední prášek antiko, v pátek MS, apak začneme, jen vůbec netuším, kdy mám ovulaci, nikdy jsem to nestudovala, budu se řídit výtokem, jak jste tady psaly a modlit se, aby to vyšlo. 😉

jarka88
21. led 2013

@beandy no to jsem ani nemyslela 😀

jarka88
21. led 2013

@mmartinam držím pěstičky, aby to vyšlo, co nejdřív 🙂

beandy
21. led 2013

@mmartinam Tak držím palce ať vám to brzo vyjde! 🙂

mmartinam
21. led 2013

@jarka88 Moc děkuju. 😵

mmartinam
21. led 2013

@beandy Moc děkuju a gratuluju k mimískovi, ať jste v pořádku. 😵

mmartinam
21. led 2013

Holky, kdy byste mi, prosím radily se snažit, mám počítat cca 14 dní od začátku MS, která dorazí v pátek?
Četla jsem teda, že ideální je ob den, chlap už se na to těší. 😀 Já se nikdy ovulací nezabývala, tak jsem úplně mimo. 😒

zuzkazuzu88
21. led 2013

ahojky baby tak já dneska takto 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 ...večer jsem se bála,že ráno ms přijde pobolívalo mě břiško jak kdyby měla dorazit 😒 ale zatím nic,místo toho na mě začíná útočit chřipka,bolí mě trošku v krku a mám ucpanej nos 😒 vypadám jak puberťák ale takový boláky jsem snad nikdy neměla 😒 ..no ještěže nikam dneska nemusím 🙂

zuzkazuzu88
21. led 2013

@denuskaa tak držím palečky aby to co nejdřív vyšlo 😉

beandy
21. led 2013

@mmartinam Děkuju moc. 🙂 No ideální by bylo fakt ob den. 🙂 My jsme se snažili na silvestra, ovu jsem měla 3-4.1. a vyšlo to. 🙂

zuzkazuzu88
21. led 2013

@mmartinam ahojky předem držím moc palečky aby se zadařilo co nejdřív 😉 ...já osobně zjišťuju ovu pomocí měření BT,je to na začátku po vysazení asi nejspolehlivější zjištění jestli ovu vůbec probíhá 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru