Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
19. únor 2013

@zuzkazuzu88 no já si myslím, že nás vezmou tak do půlky března, se to snad dělá ve 13 tt a to mám za dva necelé týdny 🙂

zuzkazuzu88
19. únor 2013

@jarka88 švíca mýho přítele šla už ve 12tt,ale uvidíš asi je to v podstatě jedno,hlavně aby to byl 3 měsíc

jarka88
19. únor 2013

@zuzkazuzu88 no docela se na něj těším, snad mi poví přibližné pohlaví, ale zase se bojím, zda je vše v pořádku... no on je ten strach pořád 😖

zuzkazuzu88
19. únor 2013

@jarka88 určitě bude všechno v pořádku,mysi pozitivně a nestresuj se 😉

jarka88
19. únor 2013

@zuzkazuzu88 tak já se tím nějak moc nestresuji a hlavně si nic zlého nepřipouštím, s Robínkem jsem tohle vše nějak vypouštěla a měla jsem uplně klidné těhu, tak se na to snažím dívat uplně stejně, i když po tom druhém to jde hůř ....🙂

jarka88
19. únor 2013

jinak holky chtěla jsem se zeptat, co vám pomáhá na pleť? začínám být samý bolák a to se mi opravdu nelíbí, s tímhle zkušenost nemám 😒 😅

janinha
19. únor 2013

@jarka88 ahojky Jaruško, jak se máš? co nového? jak to všechno zvládáš?

jarka88
19. únor 2013

@janinha ahoj, jo pohodička, ještěže mám tak skvělou rodinu 🙂 nevolnosti pomalu, ale jistě odstupují, tak už jsem trochu akčnější, ještě ta únava, kdyby tak chtěla ustoupit a můžu si to začít užívat 🙂 nového jen to, že si jdu pro průkazku a že jsem si dnes udělala radost a objednala malého nový šatník 🙂 je to větší droga než pro mě samotnou 😀 a co ty?

ivanatl
19. únor 2013

@beandy jéé tak to si mně trošku uklidnila 🙂
@zuzkazuzu88 souhlasím s Jarkou, teplotu ovlivňuje spousta faktorů, ale taky bych to viděla, že byla toho 19DC
@jarka88 mně pomáhá domácí mast z konopí 🙂 ale nevím jak je to v těhotenství, jestli by se to dalo používat. Jinak doporučuji kosmetiku yasminka, je to marocká kosmetika dovážená přímo z Maroka od paní co se tam provdala je to češka.Je to teda dražší kosmetika.Mají hlavně oleje a masky, ale právě maska ghassoul je super.Hlavně kdyby náhodou ses rozhodla do toho jít, tak se nelekej kdyby třeba při prvních ošetření byla tvá pleť červená, je to známka prokrvení a odezní to jak to budeš víc používat.Ale dělat masku třeba o víkendu, kdy se nikam nechystáš 🙂
http://www.yasminka.cz/ghassoul-pletova-a-telov...

zuzkazuzu88
19. únor 2013

@ivanatl doufejme,že proběhla,teď mě jen přijde divný že mě pobolíbá podbřišek a mám celkem hojnej krémovej hlen a začaly mě bolet záda v kříži,tak nevím jestli nemůže být ovu třeba až teď..

jarka88
19. únor 2013

@ivanatl dobře děkuji za radu 🙂 juknu na to, jestli je dražší a zabere, tak mi to je vcelku jedno, ale takhle nikam chodit nechci 😀 lekám se sama sebe 😅

jarka88
19. únor 2013

@zuzkazuzu88 uvidíš, co ti zítra udělá teplotka, ale krémovitej mi k ovu nesedí, měl by být bílkovitý 🙂

zuzkazuzu88
19. únor 2013

@jarka88 právě,já teda bílkovej úplně neměla nikdy ale mela jsem st a čt vodnatej a od té doby jen krémovej 😒 zítra uvidím

jarka88
19. únor 2013

@zuzkazuzu88 no kdyby se ti to náhodou nějak nezdálo a nezadařilo se, tak se domluv s dr. a ona ti ji jeden cyklus pohlídá, řekni, že máš třeba obavy, že neprobíhá...takhle jsem si to nechala zjistit já, když mi ff ukazoval anovuláky...

zuzkazuzu88
19. únor 2013

@jarka88 asi jo máš pravdu,pokud to nedopadne tak si to domluvím 🙂 mno nic holky mějte se tu krásně,já mířím do procesu zítra pápá 🙂

ivanatl
19. únor 2013

@jarka88 to mám taky v plánu, že bych zašla za doktorkou sama mi to nabídla, tak aspoň bych měla jistotu, že opravdu ovulka byla.Podle hlenu nepoznám totiž nic. Jinak holky já už to mám jasná MS se rozjíždí, takže zase nic.

jarka88
19. únor 2013

@ivanatl to je mi líto 😒 tak až ti to skončí, tak si za ní zajdi, ona ti dá kdyžtak i léky na její podporu 🙂 a je na to dobrý i kontryhel 🙂

beandy
19. únor 2013

@jarka88 Jo s těma cigaretama to mám stejně, je mě na zvracení když cítím cigaretovej kouř a vadí mě to čím dál víc. K mé smůle přítel kouří a smrdí teda jak tchoř.. 😖

jarka88
19. únor 2013

@beandy no ono je to i dost štiplavý, takže fakt šílené... a uplně nejlepší je, když přijdu do poradny k dr. a tam ženská s bříškem a smrdí, jak kdyby vykouřila zrovna krabičku, to mi přijde strašné :( pro jistotu si vždy nasmradim šálu a čuchám ji 😀

beandy
19. únor 2013

@jarka88 Peklo je když za někým jdeš kdo hulí a všechen kouř jde na tebe, nebo stojíš na přechodu a teď nemáš kam utýct. ☹ Lidi sou tak bezohlední.. a když vidím jak de baba s cigárem a hulí do kočáru tak to je dost humáč. 😖 To stejný vidět těhotnou jak kouří. Bych jí usekla ruky. 🙄

janinha
19. únor 2013

@jarka88 ahojky, tak to jsem moc ráda, že je to takhle. Rodina je obrovská podpora. Takže miminko je v pořádku a je to chlapeček jo? 🙂 to je krásné. Naposledy vím, že jste měli nějaké broblémky se srdíčkem. Tak to věřím,že nakupování oblečků je droga 🙂 A co já? já nic,pořád v práci, jsem unavená,manžu nevidím,protože se směnama střídáme. Tři dyn mě bolí hodně bradavky, ne celá prsa,ale jen bradavky a měla jsem takový hnědý výtok. Teď už je bolí bradavky, spíš to byla asi ovu 😅

jarka88
19. únor 2013

@janinha nene mimi ještě nevím, co je, ale nakupovala jsem pro staršího 🙂 ze všeho mi nějak vyrostl 😀 no srdíčko už je v pořádku a mimi krásně roste a vše dohání 🙂 a kolikátý jsi DC?

jarka88
19. únor 2013

@beandy tak, tak....ale zase si říkám, že je to menší peklo než alkohol a drogy 😖 viděla jsem to v porodnici, když se mi narodil malý, tak tam jedna fetovala a to miminko stále řvalo jen od absťáku a to šíleně, nechtělo papat nic 😒

janinha
19. únor 2013

@jarka88 ahaa,pro synátora 🙂 a objednáváš přes internet oblečení dětské? Já jsem 19DC.

jarka88
19. únor 2013

@janinha jj přes net a když sjedu tady do Ústí tak si nakoupím tam přímo v Lindexu 🙂

beandy
20. únor 2013

@jarka88 Jaruš jak jsi dopadla u doktora? No povídej, přeháněj, sem napnutá. 🙂 Máš tu průkazku? 😀

beandy
20. únor 2013

@jarka88 Musíš nám ji vyfotit, já vůbec nevim jak to vypadá 😀

zuzkazuzu88
20. únor 2013

ahojky kočky tak jakpak se máte dneska? já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 🙂

zuzkazuzu88
20. únor 2013

@jarka88 no jakpak jsi na tom? 🙂

beandy
20. únor 2013

@zuzkazuzu88 Ahojky, tak to už budeš za chvíli taky testovat 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru