Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
29. lis 2012

@beandy
@zuzkazuzu88
@janinha To je super holky, že se nás tu schází čím dál více🙂 Jsem ráda, že je nás tu víc mladých snažilek 🙂 ..Doufám, že se vám ten cyklus brzy srovná! Já měla včera ráno dokonale pozitivní OVU test(jen jsem se chtěla přesvědčit, že tělo funguje tak, jak má)...večer jsme na to vlítli..a půl hodiny na to horečka..ta trvala do rána a dnes jsem celý den ležela.. 😖 No, uvidíme jestli se nějací spermouši chytli, ale spíš si myslím, že skrze tu horečku ne-e..:/

beandy
30. lis 2012

@kackaku To jsem taky ráda že se nás tu schází víc. 🙂 Držím pěsti ať to vyjde, je hezký sledovat jak se holky přesouvají do jiných kategorií v Modrým koníkovi, jako např. Už to vím a 1. trimestr. Aspoň nějaká naděje. 🙂 Já mám mít OVU po víkendu ale chci si radši koupit test abych to neprošvihla. Přítele už jsem informovala že budem o víkendu makat, tak ať se připraví 😀 a on že jo. 😎 To zase budou nervy až budu držet ten papírek. 😒

kackaku
30. lis 2012

@beandy No, nevím, jestli je nějaká šance, že ta horečka spermie nezničila 😠 ....Tak to ti rozumím, já když počůrávala OVU test, byla jsem normálně nervózní!! I když jsem tušila, kdy ovulace probíhá... 😀 Prostě když jde o počůrávání papírků....je jedno jakých 😀 ..A kolikátý cyklus jedete? My první, ale jak píšu, nevím, jestli se to dá vůbec počítat jako snažení...když bylo jen jednou v den ovulace a ihned pak 38 horečka:/

beandy
30. lis 2012

@kackaku Já jsem byla taky vždycky nervózní, jak kdyby to byl těhotenskej test. 😀 no jedu 4 cyklus, 3krát nic tak uvidíme co teď. Třeba budeš patřit mezi ty šťastlivce kterým se hned zadaří. 😀

kackaku
30. lis 2012

@beandy Tak držím palce!! A ovulace normálně ty tři předchozí cykly probíhala? 🙂 No, třeba jo, ale v takových podmínkách... 😒 ..Snažila jsem se o tom, jestli má horečka nějaký vliv na spermie něco vygooglit, ale nějak jsem nic moc nenašla... 😖

beandy
30. lis 2012

@kackaku Ty dva měsíce OVU nebyla, teď jo. Tak uvidim teď co se bude dít. Neměj strach, v období kolem ovulace dochází ke zvýšení teploty, které přetrvává až do doby těsně před následující menstruací. A pokud dojde k početí, teplota zůstává zvýšená po celou dobu těhotenství. 🙂

zuzkazuzu88
1. pro 2012

Taky si myslím,že by ta teplota nemusela až tak vadit 🙂 Já mám mít ovu příští týden podle výpočtu,tak uvidím jak na tom budu s měřením...jenže tento měsíc asi vynecháme snažení,protože ten můj má střevní chřipku takže nevím,jestli prášky proti průjmu můžou nějak spermijky ovlivnit 😒 Dneska je mu už sice líp ale uvidíme.Stejně mám pocit že by to mohlo jít a že na silvestra nebudu pít 😀 nevím proč 😀

janinha
1. pro 2012

Ahojky holky, tak mi tento měsíc taky nic. Byla jsem týden pryč a včera mě odvezli do nemocnice, tak už ani neměřím BT, neboť by to stejně byla nesmyslná čísla 🤐 Tak tento měsíc už do MS doklepnem nějak a uvidíme měsíc další 🙂

janinha
1. pro 2012

@kackaku já jsem taky ráda, že se nás tady tolik sešlo 🙂 Je to fajn. A už jsi zdravá??

kackaku
1. pro 2012

@beandy No, tak to je velká šance, že se zadaří, když už máš OVU... 🙂A kdy že byla? ..Ona ta tělesná teplota ale neměla co dělat s ovulačkou, ten večer vyskočila až na 38, bylo mi opravdu zle...a ještě pořád nejsem OK :(

kackaku
1. pro 2012

@beandy Ale docela jsi mě tím potěšila, asi by to až zas tak nemuselo vadit, když celkově při OVU ta teplota vzroste...i když mě vzrostla až moc ☹

kackaku
1. pro 2012

@zuzkazuzu88 Já myslím, že léky na stř.chřipku nevadí...já taky teď brala Coldrex ☹ Tak třeba se mu udělá líp...ach jo, zrovna při ovulaci se musí něco pokazit, viď 🙄

kackaku
1. pro 2012

@janinha Proč do nemocnice? :-O...Snad už je líp...Mně je líp trochu, ale pořád žádná hitparáda ☹

janinha
1. pro 2012

@kackaku tak přijeď, pujčím ti druhou deku a budeme marodit spolu a pokecáme 😀 jojo už je lépe, já jsem takový hyperčlověk 🙂 a zablokla se mi záda. Nemohla jsem se ani pohnout. 🙂 Dělám sport, tak to znám,ale takhle moc jsem zablokovaná v životě nebyla. Už dlouho jsem hrozně vyčerpaná, tak tělo řeklo - stop 😵 dneska je mi lépe už.. všichni se o mě starají 😉 a měříš bt ikdyž jsi nemocná?

beandy
1. pro 2012

@kackaku Myslím si že teplota na to nemá zas takovej vliv. Znám holky který měly angínu nebo chřipku když pracovaly na mimču a zadařilo se. 🙂 Ovu mám ode dneška do 5.12. Tak snad se to konečně povede. 🙂

kackaku
1. pro 2012

@janinha Tak jo 😀 ..kde bydlíš??🙂..Tak se zádama mám taky trable, holt jsem vyšší postavy 😠 ...Přesně jak píšeš, dlouhodobější vyčerpání....udělá svoje. protože já krom angín nemocná nebývám 😎 . Já BT vůbec neměřím. Přeci jen, tělo mi funguje z gyn. hlediska nejspíš tak, jak má - OVU 14-15 DC, MS už pár měsíců dostávám 29 DC (HA jsem brala v životě celkem jen asi rok, naposledy před rokem a čtvrt na 2 měsíce a už jí v životě do pusy nestrčím, napáchala na mě škody dost 😠 😠 )

kackaku
1. pro 2012

@beandy Opravdu? Tak to jsou dobré zprávy, měla jsem za to, že při nemoci se to vajíčko ani nemůže uchytit 😖 . Ovšem v době OVU jsme to zvládli jen 1x, pak jsem hned onemocněla a nebyla ničeho schopná 😒 , takže tím se šance ještě víc snižuje....Ale u tebe..to bude víkend panečku 🙂 Držím palce! Budeme MS očekávat přibližně ve stejnou dobu 🙂

janinha
1. pro 2012

@kackaku Bydlím ve Veselí nad Moravou 🙂 tak čekám a stavím na kafe 🙂 Tak to je super, že ti tělíčko pracuje jak má. Já vysadila HA po 7 letech. Už jsem ji musela vysadit i ze zdravotního hlediska. BT mi ukazuje, že nemám ovulaci,tak čekám, kdy se to upraví. Zatím to uplně moc neřeším, protože ještě uplně na miminku nepracujeme,ale i tak.. MS pravidelnou nemám, ale stále to dávám za vinu HA. Neberu ji teprve 2 měsíce.

kackaku
1. pro 2012

@janinha Tak to je pro mě cca 500 km 😀...Na Moravě mám ale rodinu, ve Zlíně (babička, teta a sestřenka). Tak 2 měsíce jsou opravdu málo, ještě chvilku počkej, ono se to snad upraví... 🙂 .Já čím dál tím víc přemýšlím o tom, že tomu taky necháme volnej průběh, ne se stresovat, že je ovulace, tak prostě musíme..pak z toho stresu dostávám horečky 😠

janinha
1. pro 2012

@kackaku tak u nás to ani jinak být nemůže, než že to necháme osudu. Oba dvě chodíme na směny a oba dva máme mimo práci ještě druhou práci, povinnosti a sport 😵 takže šance, že se trefíme do ovulace je nulová 🙄 zatím okej,ale až budeme opravdu moc chtít, tak to bude fuška se trefit do ovulky. Jasně, to se řekne nestresovat,že? Ale když člověk chce..

kackaku
1. pro 2012

@janinha U nás to taky není zrovna lehké, se trefit...Snoubenec sice učí, takžě u něj je to v pohodě, ale já chodím na VŠ a pak často do noci do práce 😒 ..A na víkendy jezdíme za rodičema... 🙂

kackaku
1. pro 2012

@janinha Ale příjde mi, že to bereš strašně v pohodě..🙂 A to je dobře..

janinha
1. pro 2012

@kackaku Ono se to musí asi brát v pohodě. Na druhou stranu nemám žádné potíže, nebo krom té ovulky doufám,že nemám žádné potíže. Až se začneme snažit a nepujde to, bude to horší. Já ještě dělám postgraduální studium,které po mě chtějí v práci,tak jsem říkala,že ho chci dodělat bez bříška 🙂 Tohle ale manža nechce ani slyšet 🙂 On už chce moc a tohle moje studium je čára přes rozpočet. 🙂 na každém rohu slyším, kdy už konečně budeme mít to miminko 🙂 A snoubenec chce už taky moc?

kackaku
1. pro 2012

@janinha Takže u vás spíš manžel chce mooc 😀 ..Kolik mu je? Můj chce hodně(přeci jen je mu už 33 let), ale nehrotí to jako já...no jo, holt chlapi 😀 ..U nás je to naopak, já už VŠ nemůžu pomalu ani vidět(jsem prvním rokem na Ing.) a on mě spolu s rodiči nutí do dodělání si studia.. 😒

janinha
1. pro 2012

@kackaku tak já dodělala v srpnu Mgr, v září se vdávala a v listopadu začala dělat postgraduál. V práci jim Mgr.nestačí. Tak dodělávám resuscitaci a anesteziologii. 😖 a školu už taky nemůžu ani vidět 🙂 Mojému je 29 let. On už chce aspoň dva roky. Já ne, že bych nechtěla,ale můj chlap to prožívá víc. Každý den mi mluví na bříško a ptá se ho,co a jak 😀 je to hrozně milé, na druhou stranu vím, že to bude super táta. 🙂

kackaku
1. pro 2012

@janinha A v jakém oboru Mgr.? Předpokládám tedy zdravotnictví.. 🙂 ..No, já se na to už asi vykašlu, nebo nevím..☹hrozně mě to nebaví už...A vdávat se budu teď v létě 🙂.

zuzkazuzu88
1. pro 2012

@kackaku jj jak naschvál 🙂 ale doufám,že to v týdnu půjde a tobě se taky udělá líp a hupsnete na to 😉

kackaku
1. pro 2012

@zuzkazuzu88 Tak držim palce!!..Tak u nás už je to celkem jedno, Ovu už byla ve středu 🙂..proběhl ten jeden styk a pak 38 horečka:/

zuzkazuzu88
1. pro 2012

@kackaku děkuju 😉 tak třeba to vyjde,myslím,že na zničení spermijek bys musela mít vyšší teplotu,ten jeden stupeň si myslím že ani nepocítí 🙂 budu na tebe myslet a držet palečky 🙂

kackaku
1. pro 2012

@zuzkazuzu88 Taky děkuju ! Já jsem z tohoo byla pak tak vystreslá, že se tam stejně nemohlo nic spojit 😅 No, uvidíme, za 12 dní budu mít jasno ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru