Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

tkarlikova
27. bře 2013

@janinha Ahoj, to je nejhorší, když si člověk myslí, že to určitě klaplo a pak ta mrcha dorazí :(. Přesně jsem to měla taky tenhle měsíc... A jak jsou ti chlapi vždycky smutní...ach jo. No ale vzhůru do dalšího měsíce 🙂!

maudn
27. bře 2013

@zuzkazuzu88 ahoj, tak jsem si dneska víceméně už nechtěně udělala jeden ovu test a ten byl POZITIVNÍ!!! hurááá, doufám, že to jako důkaz toho, že ovu probíhá stáčí, nepletu se, že ovu má proběhnout do 48hodin od testu? Dneska jsem 27DDC, to mi to těhu pěkně rozhodilo...

zuzkazuzu88
27. bře 2013

@maudn ahojky pokud byla čárka stejná nebo ještě výraznější tak byl test určitě pozitivní,někdy to totiž někomu dělá dvě čárky pořád....ale určitě přišla 😉 tak na to hupsnitě šup šup,aspoň si to pojistíte pár dní před tím...ovu může klidně přijít už ten den,ale spíš to bývá do 24 hodin až 48 hodin😉 držím palečky 😉

maudn
27. bře 2013

@zuzkazuzu88 díky moc, já na manžela hned hupla, pak mu to prozradila až bylo po,aby nestresoval🙂

zuzkazuzu88
27. bře 2013

@maudn to je dobře 😉 ...já to taky tomu svýmu nikdy raději neřeknu,moc by na to myslel 😀

maudn
28. bře 2013

@zuzkazuzu88 on to ale asi tušil, vypadala jsem jak nynfomanka🙂

maudn
28. bře 2013

@zuzkazuzu88 dneska je čárka tmavší než ta kontrolní ,

Jinak jsem našla fajn článek: http://www.emimino.cz/denicky/domnela-neplodnos...

janinha
28. bře 2013

@tkarlikova máš pravdu. Minulý cyklus mě hrozně celý měsíc bolela prsa, tohle mi nedělá ani MS,krom špatné nálady žádný PMS nemívám, to jsem si fakt myslela,že jsem těhu a nic. Tento cyklus jsem si to myslela dle milování,ale asi jsme se netrefíli do ovu. 🤐 tak vzůru do dalšího měsíce 😀

zuzkazuzu88
28. bře 2013

@maudn tak bud je ovu dneska a nebo nejpozději zítra,tak to ještě dneska připojištěte a bude 😉

maudn
28. bře 2013

@zuzkazuzu88 jo ale manžel se vrátí tak v 10 a po zeleným pivu, to nevím, jestli s ním ještě něco bude:D

zuzkazuzu88
28. bře 2013

@maudn aha no nesmí jich vypít 10 😀

maudn
28. bře 2013

@zuzkazuzu88 to ne,to on vypije tak dvě

zuzkazuzu88
28. bře 2013

@maudn no vidíš to se nemusíš bát,že by s ním nic nebylo 😉

maudn
28. bře 2013

@zuzkazuzu88 hele on má pocit, že jednou za 48hodin je ažaž🙂

zuzkazuzu88
28. bře 2013

@maudn fakt? tak ten můj někde slyšel,že je potřeba každej den a často 😀 takže jedem každej plodnej den ale víckrát za den mě nepřemluví 😀

maudn
28. bře 2013

@zuzkazuzu88 no to já bych ho nepřemluvila🙂))))

maudn
28. bře 2013

@zuzkazuzu88 když teď už je ovu test negativní, tak ovulka proběhla a je už po ní, že? (a nemusíme se už dnes snažit) Pozitivní byl včera odpoledne, dnes ráno silně pozitivní a ted uz negativní

klaudina22
28. bře 2013

Ahoj holky, po letech čekání, dlouhých diskusích a manželových obavách z milionu věcí jsme se konečně domluvili, že miminku necháme volný průběh a jdeme na to No a samozřejmě manžel z toho dostal chřipku a tudíž po sexu ani vidu. Akorát se diví, jaká jsem najednou starostlivá manželka, když se ho desetkrát denně ptám jak mu je a jestli je mu už líp 😀. No není to pech? 😖 Jinak všem přeju brzké a spokojené těhotenství! 🙂

zuzkazuzu88
28. bře 2013

@maudn tak to by mla probíhat ta ovulace dneska,snažit se klidně ještě můžete,vajíčko j pořád schopný oplodnění 😉

maudn
28. bře 2013

@klaudina22 chudáček má rýmečku, to ten můj, když má zatrhnutý nehet, tak ho musím ošetřovat, aby neumřel🙂

pellullinka
28. bře 2013

@klaudina22 držím palečky, ať se manžel brzo uzdraví a jde všechno jak má 🙂

klaudina22
28. bře 2013

@pellullinka děkuji moc, taky v to doufám. 😉

janinha
2. dub 2013

Holky ahoj, tak se zase hlásím po dlouhé době 🙂 jak jste prožily Velikonočky? 🙂 Já měla o zábavu postaráno hned z rána, když jsem jela do práce. 😀 Vstala jsem o půl hoďky dřív, nachystala chlebíčky do práce na tác, nachystala sebe, obula botky (nosím většinou podpatky) a chtěla jít slavnostně do auta,stavit se pro kolegyni a jet do práce. Jenomže! jsem zapoměla, že jsem si den před tím měnila u našich bundu za kabát a nechala veškeré klíčky u našich doma!!! Panika, co budu dělat? Tak jsem vzbudila manžu, ten chudák nevěděl, co má dělat,ale tchýně má náhradní klíčky, záchrana (bydlí tak 5 minut od nás). Tak jsme v 5 ráno volali tchýni u které spala i švagrová s malou, že nemáme klíčky. Tak já se vydala v podpadcích a s tácem chlebíčků ke tchýni (na cestě ledovice jako blázen), vzala klíčky a valila nazpět (kdyby mě někdo viděl,musel se fakt nasmát) 🙂 tam naštěstí už čekal manža venku a odmrazoval mi auto, podotýkám,že iglů je proti tomu,co bylo z našeho auta fakt nic 😀 každopádně auto zamrzlé,já nic neviděla, nešly otevřít dveře a já měla být za 15min v práci (nepracuji v místě bydliště). Mezi tím volám kolegyni ať čeká, že snad dojedu 😀 Chlebíčky jsem si nechtěla nechat doma abych se pro mě později stavila, protože jsem neměla ani klíče od domu 😀 Až se vše podařilo a já nabrala kolegyni a vyrazily jsme do práce, začalo mi houkat auto a tam na display vellkým červeným STOP!! 🤐 No hrůza děs, nakonec jsme dojely v pořádku a ani jsme nedojely o moc pozdě,chlebíčky přežily a já přežila den v práci na velikonoce 😀 Pobudila jsem celou rodinu, naštěstí malinká neteř spala jako dudek 😀

j4nulink4_89
6. dub 2013

Ahojky....tak se dnešním dnem definitivně přidávám ke snažilkám, přeji všem ostatním snažilkám, at se jim co nejdříve zadaří 🙂 Chci se zeptat bere někdo nějaké vitamíny kromě listovky?

pajab
8. dub 2013

Maminky a stalo se vám někdy že jste si udělali těhu test a čárka se tam ukázala ale po několika min. se jakoby rozpila do ztracena emoticon Byla taková hodně nepravidelná ale byla tam a najednou čisto nic ... Co to je??

tinusss
19. dub 2013

@pajab stalo. Minulý měsíc dokonce u dvou různých značek. Akorát mě tam ten duch zůstal, ale nakonec přišla MS, taky se mi to stalo poprvé, nevím čím to může být:-/

maikkynna
20. dub 2013

Ahoj holky 🙂 , tak se přidávám a těším se, až si celou diskuzi snažilek pročtu. S přítelem se snažíme od března, ale necháváme tomu volný průběh. V březnu jsem neřešila, kdy je ovulace a jestli se trefíme, ale teď se na to pomalu začínám zaměřovat. Ovulaci jsem si vypočítala a začínám sbírat veškeré zkušenosti na diskuzích. Antikoncepci jsem vysadila minul rok v červnu a menstruace byla velmi nepravidelná. Docházela jsem na injekce agolutinu a doktorka mě upozornila na pár nevýhod, které jsou spojené právě s dlouhodobým braním antikoncepce. Tvrdila, že bude problém otěhotnět, když mám nepravidelnou nebo žádnou menstruaci a budeme to muset řešit. Já jsem si řekla, že počkám, jestli se to nespraví. Od listopadu menstruace chodí pravidelně... někdy o den, dva dřív nebo naopak.. každopádně chodí a já jsem za to moc ráda. Doufám tedy, že se co nejdříve zadaří a nebude to trvat dlouho. Mám v plánu koupit ovulační testy nebo měřit, ale nevím co je lepší 😒 . Musím toho ještě hoooodně přečíst. držím palce všem ostatním snažilkám. M 🙂

gaba83
20. dub 2013

Ahoj ja se taky pridavam ke snazilkam..zatim Nic nemerim a nechavame tomu volny prubeh 😉

maikkynna
24. dub 2013

Holky, mám na Vás dotaz. Zrovna mám mít ovulaci, ale dnes ráno mě začalo lehce pobolívat břicho a začala jsem lehce špinit. Stalo se mi to stejné minulý měsíc přesně v období ovulace, ale brala jsem to jako menstruaci, která přišla dříve. Ráno jsem ani minutku neváhala a letěla do lékárny pro ovu. test. No a druhá čára je znatelná. Dřív jsem si ovu. test nedělala, tak jsem úplný amatér. Předpokládám, že by druhá čárka nebyla, kdybych ovulaci neměla. Přikládám foto. Jsem už z toho svého cyklu zmatená. Po vysazeni antikoncepce, menstruace žádná a když už se dostavila, tak častěji, než je zdrávo.

maikkynna
24. dub 2013

Ta druhá čárka je mnohem viditelnější, ale můj foták ji neumí reálně vyfotit 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru