Mohu být těhotná?

tyna_h
22. čer 2016

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat jestli je možný, že jsem těhotná.
Brala jsem 4 roky vysoko hormonální antikoncepci, která byla na akné. Přestala jsem jí brát 31.1.2016 první měsíc se mi to zpozdilo asi o 3 týdny, ale to bylo kvůli tomu, že se to tělo vzpamatovávalo z té antikoncepce od té doby jsem to měla zase na den přesně bez zpoždění. S přítelem spolu spíme docela pravidelně bez ochrany. Snažíme se o miminko už od toho února. Menstruace mi měla dorazit 18.6 a stále nic nemám ani příznaky jako jsem vždy měla před menstruací (bolesti v pod bříšku) Naopak jsem se úplně celá osypala včera jsem si dělala test a byl negativní jsou to 4 dny zpoždění. Chtěla jsem se zeptat jestli teda je to na 100%, nebo jestli si mám raději udělat ještě jeden a pokud ano tak kdy nechci si dělat 100 testů. Děkuji moc 🙂

maggie_
22. čer 2016

Ahoj 😉 nevím co jsi brala za HA, já měla na pleť Vreyu a to je pořádný svinstvo, čtvrtý měsíc jsem se osypala a začalo to být čím dál tím horší....
Je to 9 měsíců a teprve teď to začíná být lepší, ale cyklus? KATASTROFA, takže test klidně zkus, ale spíš to bude tím, že tvý tělo najednou musí vše samo... 😉

tyna_h
autor
22. čer 2016

Brala jsem Minervu

operetka
22. čer 2016

Podle mě můžeš být i nemusíš. Zkus udělat test za dva dny. To už by pozitivní měl být. Držím palce🙂

tyna_h
autor
22. čer 2016

Dobre dekuju a mohla by jsi mi doporučit nějakou značku testu ? Nechci za to davat zase 200 Kc :(

operetka
22. čer 2016

já si kupovala u dr. maxe dva v balení asi kolem dvacky. byl spolehlivý. ducha ukázal 1. den po zpoždění, o dva dny později už jasnou zřetelnou druhou čárku.

tyna_h
autor
22. čer 2016

Ten jsem taky zkoušela a měla jsem tam asi ducha ale moc jsem tomu nevěřila tak jsem zkusila ještě ten digitalni a tam bylo minus tak nevim no ale ten duch byl videt kdyz se mi odlepil ten vrhni prouzek tak jsem tomu moc nevěřila

operetka
22. čer 2016

počkej dva dny a uvidíš, klidně to ještě může dopadnout tak i tak. a dej pak vědět, jak jsi dopadla 🙂

tyna_h
autor
22. čer 2016

To je na me hrozne dlouho jsem nedočkavá :D

sussane22
23. čer 2016

Ja si kupovala taky testy ty nejlevnejsi, a uz tyden před ms duch, brala jsem rok HA a hned na první pokus po vysazeni se podarilo 🙂 tak hlavne pak napis jak to dopadlo 🙂

tyna_h
autor
24. čer 2016

test jsem si dělala v úterý a to byly 3 dny zpoždění a nic tam nebylo dneska už je to 6 dní a pořád nemám pocit, že bych to měla dostat jsem strašně opupínkovaná :D a včera mě boleli bradavky tak nevím ale bojím se udělat test, protože vím, že s mým štěstím tam bude zase jen jedna, tak počkám ještě do neděle a pak to zkusím ještě jednou pokud do té doby nepříjde ta mrcha :D

sussane22
24. čer 2016

Tak to Te obdivuju, ja nesnasim nejistotu takze jsem si udelala behem 3 dni 7 testu, i vecer, bylo mi to fuk 😀

tyna_h
autor
24. čer 2016

páni tak potichoučku gratuluji ! 🙂 snad budu mít štěstí jako ty mohu se zeptat kdy se ti poprvé objevil duch nebo, kdy si začala testovat ? po kolika dnech zpoždění ? děkuju

sussane22
24. čer 2016

Me duch vyšel asi 10 dni pred MS, delala jsem si ho pac mi moc pichalo v podbrisku, pak jsem sla na testy hcg v krvy.. a vysel pozitivne, pokud si tam mela uz ducha vubec bych se nebala jit na gyndu a nechat si vzít krev, v ultrazvuku nic jeste neuvidi.. dnes jsem 7+2 a srdicko bije jak zvon.. klidne si ten test udelej hned, myslím si, ze uz Ti to ukaze //, uvidis 🙂

sussane22
24. čer 2016

Jo a jinak ty pupinky jsem mela taky po vynechani MS 🙂

tyna_h
autor
24. čer 2016

já ducha ale právě ještě neměla :/ test jsem si dělala v úterý což byli 3 dny zpoždění a nic tam nebylo a pořád jsem to nedostala jen jsem se celá osypala a včera mě boleli bradavky a teď mě docela bolí v pod bříšku, takže jsem taková nejistá jestli je to kvůli MS nebo kvůli těhu no dneska je to 6 dní a bojím se testovat :/

sussane22
24. čer 2016

Myslim si, ze zalezi kdy bylo poceti, ja to mela na zacatku Ovu takže proto mi ten test vysel pozitivni tak brzo (aspon si myslim),kazda zenska to muze mit jinak, ale pokud Te boli v podbřišku tak to je dobra zprava 🙂, picha nebo boli? Ja to nikdy jindy nezazila takove pichani, v pravo i v levo, a casto, ani pred Ms nikdy nic takoveho nemivam.. udělej si ho zitra rano, to uz musi jit videt 🙂 a neboj se, i kdyby tam nebyl tak se nic neděje, udelas dalsi nebo pujdes na krev 🙂

sussane22
24. čer 2016

A co unava? Nepociťujes ze si vice unavena? Taky jsem mela citlivější bradavky jak ty

tyna_h
autor
24. čer 2016

jak kdy občas píchne občas bolí no zkusím to zítra ráno teda, ale moc tomu nedávám :D i tak moc děkuju 🙂

tyna_h
autor
24. čer 2016

no hele já jsem unavená pořád takže to nepociťuju včera jsem byla na odpis ale to jsem lítala se psama u vody takže to bylo spíš z toho :D jinak já můžu spát klidně 24 hodin v kuse at už těhotná nebo ne :D

sussane22
24. čer 2016

Není vubec zac 🙂 drzim palce, klidne pockej i delsi dobu na výsledek testu nez je napsany v navodu, ja cekala ze zacatku na ducha taky .. a hlave napis co a jak 🙂

tyna_h
autor
24. čer 2016

možná to nevydržím do rána a večer po práci ještě skočím do lékárny a zkusím večer uvidíme určitě ti sem hodím výsledek 🙂 ale myslím, že pokud tam ani teď nic nebude tak, je to asi jistý

sussane22
24. čer 2016

Tak jestli budes fakt tehotna tak v tvem pripade budes spat porad 😀

sussane22
24. čer 2016

Lepsi by bylo rano, ale jestli chces dobry vysledek i vecer tak aspon 2 hodky pred tim moc nepij, at ta moč neni moc zredena 😉

tyna_h
autor
24. čer 2016

když už jsem to vydržela do dneška tak bych to mohla vydržet do zítřka to je fakt :D no to bych nevylezla z postele :D

andreaandrejka
24. čer 2016

@tyna_h Jak dlouho už ti mešká MS?

tyna_h
autor
24. čer 2016

dneska je to 6 dní 🙂

andreaandrejka
24. čer 2016

@tyna_h Tak když si koupíš digitální Clear blue, tak budeš mít jasno hned. A testovat můžeš kdykoliv během dne.

tyna_h
autor
24. čer 2016

to se mi nechce za to dávat zase dalších 200 Kč :/ myslím si spíš, že je to stále tou HA ale nevím no :/ počkám do rána a vyzkouším ten klasickej 🙂

andreaandrejka
24. čer 2016

@tyna_h Jak chceš, záleží na tobě 🙂

laisobel
24. čer 2016

V lekarnach prodavaji testy v baleni po 2 kusech za 40kacek. Jdi do nich 🙂
Ja jsem dneska delala test pri vynechani a negativni, ani duch. Tak uvidime jestli se objevi MS nebo druha carka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru