Mohu si vzít Clostilbegyt, i když jsem nedostala menzes?

nikolav
25. zář 2012

Ahoj chtěla bych se zeptat na jednu věc. Brala jsem tři měsíce Norethisteron. Dostala jsem ho po dvou vyvolávačkách. Abych měla menstruaci a zpravidelnil se mi cyklus. Tento měsíc bych měla dostat menstruaci poprvé bez Norethisteronu. A to dnes. Jenže vůbec to nevypadá, že nějakou menses bych měla dostat. Doktor mi napsal Clostibegyt na to, abych měla ovulaci. Jenže když nemám MS tak nemohu asi začít brát Clostilbegyt že? Dávkování mám 5. až 9. den cyklu 2x 1 tableta denně. Tak se chci zeptat na otázku, zda začala některá z vás brát Clostibegyt aniž by měla menstruaci? Budu ráda za rady.

jika10
26. zář 2012

@saurer Jo jo, me bylinkove caje docela chutnaj. \gynex bych urco nebrala, bud jedno nebo druhe. Ja taky zkousela bylinkove kapky devatero bylin od gresika a taky dobre

saurer
26. zář 2012

@jika10 tak ten kdyžtak zkusím potom...teď mám kontryhele asi tři pytle 😀 jsem se dost předzásobila 🙂

nikolav
autor
26. zář 2012

@jika10
@saurer
No tak MS opravdu nedorazila takže zítra hurá k doktorovi na vyvolávačku. Pak počkat na MS a zkusit ten Clostil. Aspoň ať se to trošku hne z místa. To čekání na MS je šílený fakt. Ze mě taky doktor musí mít radost.

saurer
26. zář 2012

@nikolav no a nech si vzít krev na ten hormonální profil, ať zjistí, jestli ti nemá kromě clostilu dát i nějaký jiný hormony 😉 neboj, to se povede

nikolav
autor
26. zář 2012

@saurer a musím dojít na lačno???

saurer
26. zář 2012

@nikolav no nevím, já tam na něm byla hned ráno 😒

nikolav
autor
26. zář 2012

@saurer Hm tak to mi neudělá. Za prvé tam půjdu když budu mít po noční. Zachvilu jdu do práce a dojdu v 8 hodin ráno. A za druhé doktor je tu až od 11 hodin. Spát nepůjdu a počkám. Takže mi ho neudělá a nemělo by to vlastně teď ani význam. No nic zajdu si na vyvolávačku. Pokud to dostanu budu brát ty dva cykly clostil a pokud se nezadaří tak si nechám napsat doporučení do CAR a půjdem tam jak se nastěhujem a tak. Takže třeba v lednu. Ale stejně si myslím, že otěhotním až v únoru. Nebo se něco v únoru stane. Cítím to. No a v CARu už mi udělají vše tak uvidím.

jika10
26. zář 2012

@nikolav Ja myslim, ze na lacno bejt nemusis, ja byla u dr odpoledne a bral mi krev na hormonalni profil a to uz jsem v sobe mela minimalne snidani a obed. Tak drzim palce a zkus ten kontryhel na rust delozni sliznice 😉

saurer
26. zář 2012

@nikolav mně řekl, že s clostilem musím být trpělivá...bere se tři měsíce, pak bávý měsíc nebo dva pauza a pak zase tři měsíce...nebo cykly přesněji řečeno...a pak až kdyby se to nepovedlo, tak by mě poslal do centra

nikolav
autor
26. zář 2012

@jika10 Zkusím. Doufám, že ta noční dnes rychle uteče a bude už zítřek abych tam mohla jít. Sice si zase nesednu na zadek, protože ta sestra to je šílený. Ta to neumí pichnout a mám pak moncka jako prase. Od jiné sestry ani doktora se mi to nestalo. Ale co, ale budu ráda až MS dorazí!!!

nikolav
autor
26. zář 2012

@saurer No mě řekl, že mi to dá na dva cykly a pokud se nezadaří tak mě pošle do centra rovnou. Že to nemá smysl prodlužovat.

saurer
26. zář 2012

@nikolav chmmm, ten to teda bere hopem...no tak uvidíš, budu držet palce 😉

nikolav
autor
26. zář 2012

@saurer No řekl, že to nemá smysl to do mě prát když by se to nepovedlo. Že potom jsou injekce a že jsou účinější, ale ty mě napsat on nemůže.

saurer
26. zář 2012

@nikolav tak každej má asi jinej přístup...řekl mi, že nemusím spěchat, že mi je tak akorát a prej hlavně nemám nic hrotit a nevyrábět miminko..takže to s novým cyklem přestanu všechno řešit a uvidí se...zvýší mi ty dávky a uvidí se...prý se můžou brát i tři tabletky...ale to by hrozilo přestimulování a cysty

nikolav
autor
26. zář 2012

@saurer No já mám dvě tabletky. A určo je to lepší, ale já mám špatnej ten čípek tak proto mě tam asi pošle dřív.

sluneccnicee
21. dub 2014

Mě clostik pomohl na testu jsou // a ted bych měla začít 4 měsíc btaní ,ale pokud jsou na testu 2 dálnice tak bych ho asi něměla brát,ne?k doktorovi jdu v úterý příští týden 🙂