MUDr. Jiří Poustka, Jihlava - máte zkušenosti?

ivawe
3. čer 2014

Ahoj, máte některá zkušenosti s tímto panmem doktorem? Hledám nového lékaře a narazila jsem na něj. Ráda bych znala nějaké dojmy a názory. Chceme miminko a stávající paní doktorka se moc nemá k řešení čehokoli. Díky

dasha
3. čer 2014

Ahoj, ja jsem k nemu chodila na konec sveho tehotenstvi, dle meho nazoru byl naprosto super. Velmi profesionalni a vse mi vysvetlil. Mela jsem porod cisarskym rezem, pece po sestinedeli take bezva. Mam k nemu duveru. Budu drzet pesti, aby vse vyslo. ;)

antoinet
3. čer 2014

Jestli ta stávající doktorka je Brožová, tak kdokoliv jiný v Jihlavě je mnohem lepší. Mrkni sem, nebudu tí doporučovat svého, to je vždy nevděčné, každému vyhovuje jiný přístup, ale mám ověřeno, že ty hodnocení dost sedí. http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/gynek...

suzik161
3. čer 2014

@ivawe zkusila bych najet na stránky znamylekar.cz a tam si ho najít. Zatím se to hodnocení vždy potvrdilo 😉

ivawe
autor
6. čer 2014

Díky za info holky. Jste moc hodné. 🙂

pejtho
16. čer 2014

@ivawe Chodím k Dr. Poustkovi asi 5 let. Měl mě v péči při obou těhotenstvích a byl super. Pečlivý, vstřícný. Když jsem se rozhodovala kvůli antikoncepci byl strašně ochotný mi se vším poradit a poskytnout informace.
Já jsem utekla od Dr. Brožové a pak ještě od jedné Dr. z Pelhřimova. A jsem šťastná, že jsem u chlapa 🙂

symcca
27. čer 2014

Ahoj, já teda od dr. Poustky utekla loni na podzim. Ze začátku byl dobrý, ale peníze ho zkazily. Jak mu platíš, usmívá se a je milý, ale jak jdeš na prohlídku obyč., je mrzutý, jen ať už vypadneš. Podle mě je to docela citlivé téma, tak čekám i osobní přístup. Šla jsem do Polné k Šottnerovi a udělala jsem dobře. Toť můj názor a zkušenost 🙂

acebsod
24. led 2020

S panem doktorem mám velmi špatnou zkušenost. Šla jsem k panu Poustkovi na ultrazvuk v těhotenství a nikdy se ke mě žádný gynekolog nechoval tak hrubě. Z hrubostí jakou používal vnitřní sondu jsem byla naprosto v šoku. Bylo to velmi neprofesionální a půl dne mě z toho hodně bolelo břicho. Je to namyšlený člověk, kterého nezajímají jak se druhý při vyšetření cítí a ještě jsem měla pocit, že ho vyšetření velmi "obtěžuje". Byla jsem u něj poprvé a naposledy.

romanak23
11. zář 2020

@ivawe jsem spokojená