Musí být bazální teplota na začátku těhotenství vždy zvýšená?

obara123
4. led 2019

Ahoj holky, chce zeptat, musí být na začátku těhotenství bazální teplota vždy zvýšená? Je to pravidlem?
Mám 5 dní zpoždění a teplotu v podpaží mám 35,8 a v pochvě 36,4. Bazální teplotu neměřím pravidelně, jen mě dneska napadlo zkusit změřit. Těhu test jsem dělala 3 dny, co MS meškala, ale byl negativní.

vendelinka08
4. led 2019

@obara123 pokud nevis jakou mas krivku bazalni teploty...tak ti jedno mereni nic nerekne. Jinak vzdy kdyz jsem byla tehotna..mela jsem zvysenou i telesnou teplotu cca kolem 37.1...u vsech 4 tehu.

cinam
4. led 2019

Řekla bych že 36,4 není těhotenská teplota. Já mívám hodně nízké teploty ale v obou těhu byly alespoň 36,7. Každopádně jedna teplota opravdu nic neřekne

saminomimino
4. led 2019

Nevíš celý graf teplot ale obecně v těhotenství teplota 36,4 není, je nízká a značí teploty první fáze cyklu a období očekávané menstruace,já takové myvam a v těhotenství je bazalka přes 37

lajla
11. únor 2019

Neni pravda zebazalni musi byt v tehu nad 37..blbost..zalezi na kazde jake ma pocatecni teploty a hlavne merenim sem.tam se nic nezjisti.v zadnem.tehu jsem nemela zvysenou telesnou.8tehu..5deti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru