Může intenzivní cvičení ohrozit naše snažení o mimi?

heblisek
1. dub 2014

Ahojky,
4mesice se snazime o mimi a porad nic. Zacla jsem chodit na H.E.A.T. a intenzivni cviceni, dosus jsem jen obcas jezdila na bruslich,lyzich,kole.... nemuze to nejak nase snazeni ohrozit?
Diky za nazor.

terinda
1. dub 2014

Nemůže. 😉
Od pozitivního testu se pak zaměř na cvičení pro těhotné, do té doby se nemá cenu omezovat.

frantiska85
1. dub 2014

Nemělo by. Otěhotněla jsem z plného tréninku a trénovala jsem i v těhotenství. Co má být-bude.

camelinka
1. dub 2014

@heblisek Ne, nemuze 😉 , ja cvicila danceaerobik a zumbu do 6-7.mesice, zalezi jak se clovek citi a je zvykly a pred tehu bych to neresila uz vubec 🙂

heblisek
autor
1. dub 2014

Diky za nazory🙂

doko
1. dub 2014

nám doktor při snažení o miminko cvičení zakázal- manžel posiloval, já teda moc sportovec nejsem, ale bylo nám doporučeno některé náročné sporty vynechat 😉 jestli na tu fyzickou zátěž nejsi zvyklá, já bych to neriskovala 🙂

terezasv
7. kvě 2014

holky, mě teda doktorka zakázala cvičení ve fitku .. chodila jsem na kruhový trénink,posilovala celé tělo...předtím jsem jezdila 3x týdně spinning,se kterým jsem sekla 🙂 ... takže teď nedělám nic, a jen sleduju, jak se mi zvětšují špeky 😠

marketa11112
7. kvě 2014

ja jsem se na totez ptala lékařky --tedy na sport, fzicky náročnou praci( stavime dům)----bylo mi receno , ze do konce 3 mesice se nic nedeje -tedy pokud je plod v poradku, zustane tam, kde ma. od 4 mesice je nutne pry vse omezit, aby nebylo miminko vypuzeno z tela predcasne.. takze dokud nezjistim, ze jsem tehu, nedam si pokoj a budu makat 🙂))

ija1
7. kvě 2014

ja jsem hodne cvicila, treba 4-5x tydne zumbu, port de bras, latinu...... a nedarilo se cely rok, po RD jsem nastoupila zpet do prace, cvico max 2x tydne a do pul roka otehotnela.......a co jsem se bavila se znamou, ktera dela na gyn, je to fakt individualni, nekdo otehotni hned a cvici, nekdo musi omezit...........a hned po tehu testu mi bylo doporuceno prestat okamzite, a i trener mi rekl, ze by to neriskoval, max tehu cviceni...........takze uz se tesim az si po 9m zase dam do tela 🙂