Může sprcha po milování zabránit otěhotnění?

werronik
1. zář 2011

Tak jsme s kamarádkou dnes vedly rozhovor na toto téma a já jsem ji ujistila, že pokud probíhá při milování vše tak jak má, tak pokud má žena v tu danou dobu otěhotnět, tak sprcha "po" by na to neměla mít vliv. Ale jak tak nad tím tak dále přemýšlím, tak si nejsem moc jistá svou odpovědí. Co mi k tomu můžete říct víc vy? Jaký na to máte názor?

kristynaw
1. zář 2011

tak to uz je moc 😀

naty
1. zář 2011

no, když si sprchu nezavede dovnitř, tak ne... 😀

dlabinecka
1. zář 2011

By mě jako zajímalo, jak by to tak asi mohla ovlivnit ?!? Pokud se nebude žena sprchou uspokojovat a vymývat se, až po krk, tak fakt dost těžko... Nad některými věcmi je opravdu zcela zbytečné přemýšlet....

luciebx
1. zář 2011

boze ruzo.. to uz je vtip ne.. tohle ti je s kamaradkou 15? no tak jasne ze sprcha na to nema vliv.. to by si snad musela delat nejaky mega obr vyplach hned po sexu ale aji tak by se nic nezmenilo..

michaela_2
1. zář 2011

K čemu by potom byla všechna antikoncepce, pokud by stačilo jen ,,skočit'' pod sprchu? 😉 ................možná tak moc nepřemýšlej, jen si to zhodnoť zdravým rozumem

lenca_acnel
1. zář 2011

No já slyšela, že je to asi tak, že pokud je všechno v pořádku, tak by to vadit nemělo, ale jinak se většinou tvrdí, že by měla žena po styku alespoň patnáct minut ležet. Taky jsme jednou s kamarádkou na toto téma diskutovali 😀

bajca.klom
1. zář 2011

no já myslím, že " PO" si dá sprchu skoro každej... 😉

jijitka
1. zář 2011

Výsledek by snad mohlo ovlivnit jen to, že se okamžitě po zvedneš a do té sprchy půjdeš (doporučuje se ležet a klidně i zvednout nohy, aby to spermie měli jednodušší 🙂 ). Sprcha jako taková - to by musel být sakra výplach 😀

benjik
1. zář 2011

tak po dlouhé době mám záchvat smíchu a připadám si,jak kdybych se vrátila do puberty,kdy jsem četla bravíčko. 😀
tak snad po sexu člověk hned nevyskočí a neletí se psrchovat,ne?! to mi někdy udělat chlap,tak bych si připadala jak když mám plísen či co. většinou ještě chvíli člověk v posteli nebo jinde zůstane,aby si užil dozvuky. a to už ty mršky spermijky dávno míří za svým cílem než se do té sprchy dostaneš.