Mužů být těhotná?

25. pro 2021

16-17.12 jsem spinila (hnědě) na tt duch ale nesilil. Bolely mě prsa, podbrisek jakoby bylo něco jinak. Pak všechno vymizelo a dnes mě opět bolel podbrisek a vaječníky a čisto. Ms zatím nikde. Ještě asi týden zavádím utrogestan 0-0-1 přímo do pochvy. Mate někdo zkušenost , ze by přece jen byla šance ze se nejedna třeba o biochemické těhotenství a mohlo z toho něco být? Jinak teoreticky ms měla přijít dneska. Včera jsem dělala ještě tt a úplně pidipidipidi duch.

anet_98
25. pro 2021

Zkusila bych testovat ještě za 2 dny. Pokud duch zesílí, tak jsi těhotná. Já měla viditelného ducha v den MS a pořádnou čáru jsem měla až skoro 9 den po očekávané MS. Dneska mám rok a 2 měsíce syna 🥰

petradt1986
25. pro 2021

Bylo by dobre, napsat ktery den cyklu jsi. Podle toho se da lepe vse usoudit.
Ono jestli byl duch minuly tyden plus spineni a za tyden porad duch, tak to nevidim moc dobre. Napis vic.

autor
25. pro 2021

@petradt1986 teoreticky jsem dnes měla dostat ms ale nemám cykly pravidelné, někdy 30 dni někdy 35 i 40. Dnes 31DC

autor
25. pro 2021

@petradt1986 jinak ovu nemám potvrzenou, ale podle bolesti vaječníku a bolesti při sexu tak nějak mohla byt

petradt1986
25. pro 2021

Ovulaci by mohla byt kdy? Od 6-12.12.?
16,17 duch se mi zdá brzy.. To mi fakt prijde jestli nespinis po ovulaci. Stavalo se mi to obcas. (Ovulace treba 14DC pozitivní test, bolesti) a dva fny na to jsem spinila.